Acros AGE hidraulikus mtb váltó vélemények?

1-9 (9 hozzászólás)

Elküldve: 2014.01.03. 16:50 annusgabor12 

  • annusgabor12 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 45
Témaindító hozzászólás:

helló!

Érdeklődni szeretnék hogy hallott e már valaki, látott e már valaki vagy esetleg kipróbálta e már valaki az Acros AGE hidraulikus váltóját és mik a vélemények ezzel kapcsolatban?

Az ára horror összeg azt tudom engem a többi tulajdonsága érdekelne! :)

Elküldve: 2014.01.21. 11:26 annusgabor12 

  • annusgabor12 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 45

@mirage: Az airlines nem lehetett nagy durranás mert arról nem igazán hallottam semmit pedig nem járkálok csukott szemekkel :D Ebből arra következtetek hogy nem igazán volt elterjedt és kb a megjelenését követő 1 éven belül el is tűnt a piacról ebből arra következtetek hogy nem igazán volt olcsó és főleg megbízható :D szerintem az olaj kicsit megbízhatóbb mint a levegő hiszen nem levegős fékeket használunk mint egy teherautón! :D szerintem valamikor május környékén megveszem aztán csinálok egy hosszú 4-5 hónapos tesztet és kiderül hogy milyen is valójában a szerkezet :D

Elküldve: 2014.01.19. 21:21 mirage 

  • mirage avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 164

biztos kellemes lehet a beallitas, plussz levegosodesbol adodo pontatlansagok..oankor mit csinalsz erdo kozepen?..2fokozat kozott pumpalod hogy valtson, mint a feknel?..:D a shimano airlines se volt hosszu eletu, pedig az tenyleg kulonleges volt..:D de kitudja...30eve a mektronic-nal vezetek nelkul ment a jel es az aramellatas, valamint egyes tipusnal a valtogorgo termelte a derejt, es ez lesz a duraace 2015os nagy ujdonsaga.. megelozte korat, de porba hullt, kitudja, lehet az olajos valto is elterjedt lesz 1x, vagy 2030ban hidraulikus xtr lesz a szenzacio:D

Elküldve: 2014.01.19. 21:16 mirage 

  • mirage avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 164

vagy veszel frikcios kart 400ft-ert es hasznalhatod 6-7-8-9-10-11seb-hez:D

Elküldve: 2014.01.03. 19:47 Gege 

  • Gege avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 526

@annusgabor12: Méretre kell szabni a vezetékeket. Utána légteleníteni, és utána mehet a dolog.

Elküldve: 2014.01.03. 19:31 annusgabor12 

  • annusgabor12 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 45

@Gege: A beállításról tudsz esetleg valamit, vagy csak felrakom és kész patent minden?

Elküldve: 2014.01.03. 19:09 Gege 

  • Gege avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 526

@annusgabor12: Simán megvenném. Már csak azért is, mert két mozdulattal átállítható a váltókarja, és onnantól tudja a 8-9-10-11 sebit. Ugyan ez igaz az első váltóra is. Ezen felül pedig nincsen ugye bowden nyúlásból adódó pontatlanság( arról nem nyilatkoztak h milyen szintű a levegősödés). Plusz szeretem az ínyenc cuccokat :), ezért is van pl Lefty-m is ;) és imádom!

Elküldve: 2014.01.03. 19:02 annusgabor12 

  • annusgabor12 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 45

@Gege: te vennél egyet ha nem számítana a pénz? Jobb mint bármelyik bowdenes társa vagy kb ugyan azt tudja mint egy felső kategóriás váltó csak kétszer annyiért?

Elküldve: 2014.01.03. 17:41 Gege 

  • Gege avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 526

Hali

Nekem volt már lehetőségem a Eurobike-on kipróbálni a standjukon. Egy komplett hajtás fel volt építve amit egy motor hajtott, az ember meg válthatott vele. Szokatlan elsőre a váltókar, de kb 10 váltás és rááll az ember. Pontos, könnyű, bármilyen rendszerre rá lehet faragni. Szopás légteleníteni.

SZVSZ nem fog elterjedni, mert senki sem fogja megfizetni.

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!