Cross 120 ezer körül?

Linkelt termék: Gepida Alboin 300 CRS
1-5 (5 válasz)

Elküldve: 2015.08.19. 12:23 picur10 

  • picur10 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 5
Témaindító kérdés:

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni a választásban, mert sajnos nem igazán értünk -egyelőre ;)- a bringákhoz olyan mélységben, hogy a legjobbat tudjuk választani. A feleségemnek (160cm 45kg) szeretnék egy sportosabb cross bringát venni. A keret max 120 ezer (pár ezer persze belefér). Mivel szinte minden bringa más felszereltséggel van, ezért nem igazán tudom összehasonlítani, a tartósság meg pláne tapasztalat kellene. Egy régi montit kellene lecseréni egyelőre egy cross-szal, idővel szeretne majd eljutni országútira. Egyelőre árban, tudásban a cross lenne megfelelő.

Nagyon sok honlapot megnéztem, kinézetre/árra a következőket találtam:

Nem tudom szabad-e az alábbiakban is gondolkozni?

Alapvetően a férfi vázakat helyezné előnyben (kérdés van-e a méretében egyáltalán), mivel magasabban lévő vázcső miatt fel tudna tenni két kulacsot és egy táskát. A nőinél ránézésre ez nehezebb lenne. Érdemes esetleg még a vásárlással várni? Gondolom lassan vége a főszezonnak, talán megkezdődnek a nagyobb leárazások és hátha beleférne egy a fenti összegbe egy most még magasabbra árazott típus.

Minden véleménynek nagyon örülnénk, akár ajánlással, akár egyes típusok kizárásával kapcsolatban. Természetes ha van más típus, amit nem soroltam fel, nyitottak vagyunk. :)

Köszi!

Elküldve: 2015.09.09. 13:48 Erodkerekparbolt 

  • Erodkerekparbolt avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 1

Tisztelt kérdező!

Ha még aktuális kérdése, nyugodt szívvel tudnám ajánlani 2013-as Focus Lost Lagoon kerékpárunkat. Ebből megtalálható üzletünkben, férfi illetve női vázas verzióban is. Altus felszereltséggel, eléggé áron alul.

http://www.erodkerekparbolt.hu/focus-lost-lagoon-4-0-ferfi-2014?search=focus%20lost%20lagoon

Remélem tudtam segíteni. :)

Üdvözlettel:

Vivien

Elküldve: 2015.08.27. 10:06 Dzsonszi 

  • Dzsonszi avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 1

Kedves Moderátor! Az x-fact crosstrail bringáról szeretnék véleményt írni. Nincs ilyen a választható típusok között. Látok a környezetemben másoknál is ilyet, szerintem tudnék segíteni, ha leírom a tapasztalataimat. Üdv: Dzsonszi

Elküldve: 2015.08.20. 14:51 picur10 

  • picur10 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 5

Holnap arra járunk éppen, remélem nyitva lesznek. Köszi a tippet! :)

Elküldve: 2015.08.19. 13:17 Performix 

  • Performix avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 63

@picur10: Szia, Érdemes lenne betérnetek az Intersport-ba. Ott is van választék, és ilyentájt szokták akciózni az idei modelleket(kell a hely az újaknak :)). Van saját forgalmazott márkája (Genesis) is. Mi anno ott vettük a feleségem bringáját. 160 helyett 109-ért nagyon jól felszerelt darab(Deore, SLX, levegős teleszkóp..). Vagy pont most van a CUBE bringacsere programja(bringaland).

http://www.bringaland.hu/online-store/5860/21/extra-akcios-kerekparok603741490/cube-ltd-cls-2012-detail.html

150 helyett 93 arany! Kell ennél több? K2-nél ugyanez 120( amit linkeltél te is)

Üdv: T.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!