Csepel Magnum alu 2008

Linkelt termék: Csepel Magnum alu
1-4 (4 válasz)

Elküldve: 2014.10.18. 22:33 vikgfk 

  • vikgfk avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 2
Témaindító kérdés:

Sziasztok Adott egy használt jó állapotban lévő Csepel Magnum alu 2008 kerékpár. És ezzel kapcsolatban lenne egy két kérdésem hogy egyáltalán érdemes-e lenne megvennem mert a magasságom is megvan 180cm de a súlyom sem kevés olyan 120kg. Elsőnek is a kérdésem hogy egyáltalán megbír-e ekkora sújt és a magasságomhoz nem-e kicsi? Elsősorban városi és rövidtávú közlekedésre néznék valamit mert ugyanis le kéne adnom egy pár kilót. És szerintetek milyen árban mennek ezek a kerékpárok használtan mert mivel hogy most 30-ért találtam egyet de mivel hogy 20 km-erre van tőlem a kerékpár ezért még csak képeket láttam róla. Szerintetek érdemes lenne-e megvennem ha igen akkor milyen árban? Mert ugyanis arra gondoltam hogy ha netán megfelelne akkor 25-be megkérem.

Elküldve: 2014.10.23. 15:18 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@vikgfk: Szia nyugodtan megveheted mert nekem is magnumom van és kiváló darab.Én testsúlyom is 90-100kg körül van és nem hajlik, nem recseg az egész.Azért mert nem az van ráírva hogy merida vagy trek vagy miegymás attól ugyanúgy tökéletes.Lassan 4 éve használom a vázat és nem tört nem repedt el,pedig nem sajnáltam eddig.Ha szép állapotban van akkor a 30-at is megéri.

Elküldve: 2014.10.23. 13:14 vikgfk 

  • vikgfk avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 2

@hefi: Megkértem 25-be és nem akart engedni a 30-ból így szerintem nem veszem meg. A kerékpár állapota szerintem nagyon is jó, legalábbis a képek alapján, elméletileg csak nyáron de akkor is hétvégi kerékpárként használta a srác.

Elküldve: 2014.10.20. 10:05 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@vikgfk: a vázméret határozza meg azt, hogy jó-e neked. Itt tudod megnézni neked milyen váz való >>

25e-ért megéri, ha jó állapotban van; attól tartok ilyen árért nem lesz túl remek :(

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!