E.ON Délibáb Mountain Bike Maraton és Bringatúra 2011.Július 9.

1-7 (7 hozzászólás)

Elküldve: 2011.07.05. 13:12 Atesz 74 

  • Atesz 74 avatar
  • sima XC-s
  • Freeriderz SE csapat
  • Freeriderz SE csapat
  • hozzászólások: 6
Témaindító hozzászólás:

Aki volt már ezen a versenyen megoszthatná tapasztalatait. Kíváncsi lennék milyen a pálya útvonala és úgy néz ki jó idő lesz ennek megfelelően a gumiválasztás érdekelne stb. Milyen volt a szervezés!

Elküldve: 2011.07.12. 10:30 Atesz 74 

  • Atesz 74 avatar
  • sima XC-s
  • Freeriderz SE csapat
  • Freeriderz SE csapat
  • hozzászólások: 6

@Rober-to: Futanet.hu így már jóóó:))

Elküldve: 2011.07.12. 10:02 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

@Atesz 74: OK! Köszi!

Elküldve: 2011.07.12. 09:58 Atesz 74 

  • Atesz 74 avatar
  • sima XC-s
  • Freeriderz SE csapat
  • Freeriderz SE csapat
  • hozzászólások: 6

@Rober-to: sokan nem voltak a hosszú távon összesen 62 versenyző, de szerintem abban a melegben elég dicséretes ráadásul a drótszamár fesztivált is akkor rendezték erdőbényén ami ahogy olvastam a neten elég gyalázatosan sikerült.Sokan a rövidtávra neveztek ebben a melegben rajt képek a futenet.hu oldalon találsz szintrajzzal együtt. Szép napot!

Elküldve: 2011.07.11. 22:18 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

Jó képek! Viszont a képek alapján nem voltak valami sokan. Mindenesetre örvendetes, h. arrafelé is van MTB verseny.

Egy szintvonalas térképet mellékelhetnél! ;)

Elküldve: 2011.07.11. 20:51 Atesz 74 

  • Atesz 74 avatar
  • sima XC-s
  • Freeriderz SE csapat
  • Freeriderz SE csapat
  • hozzászólások: 6

A gumi Continentál Race King 2,2 remekűl teljesített!!

Elküldve: 2011.07.11. 20:44 Atesz 74 

  • Atesz 74 avatar
  • sima XC-s
  • Freeriderz SE csapat
  • Freeriderz SE csapat
  • hozzászólások: 6

Első hortobágyi hosszú távom volt.8 órára értem oda, felvettem a rajtszámot és az időmérő chippet amiért 1000-Ft letétet kértek. Rajtszám felszerelés bicikli utolsó ellenőrzés guminyomás beállítása. Szerszámokat belsőt beraktam a nyereg alatti táskába, pumpa és az egyik kulacs be a mez zsebébe a másik a biciklin lévő tartóba. Reggel 9-kor rajt kicsit furcsa is volt, nem sokan akarnak beállni a rajthoz mint a jól megszokott top maraton sorozatoknál egymást lökik fel a rajt előtt 20-30 perccel így kényelmesen besorakoztam a harmadik sorba. Visszaszámlálás pisztoly dörren és rajt! Kis buzdító zenét hiányoltam na, de mindegy.Ekkor még 28-30 C hőmérőn. Rögtön elég erősen kezdett az eleje nagy tempót diktálva kicsit szétszakadt az első 10-12 versenyző a mezőnytől. Az első kilométereken leszakadtam az elejétől 3 versenyző társammal együtt, de szerencsére a barcikai club 2 versenyzője elég nagy tempóban érkeztek meg ránk, kielőztek bennünket és most vagy soha alapon utánuk csatlakoztam. Elég húzós iramot diktáltak,de tudtam ha nem megyek velük nem fogom útól érni az elejét. Így kicsit váltogatva egymást elől felzárkóztunk az elejéhez akik már a saját tempójukat tekerték. Kicsit kipihentem magam a bolyban ami nagyon jól esett és felvettem a tempót.Két kulacs "vizet" vittem magammal ami pont elégnek bizonyult az 53 kilométerre. 35 kilométerig az eleje összesen tízen szépen együtt tekertünk egymást váltogatva elől. Még egy kis beszélgetésre is futotta amikor aszfalton tekertünk. Az utolsó tizenöt kilométeren éreztem ,hogy egyre jobban fáradok és le is maradtam az elejétől, nem is csoda ebben a melegben ami ekkor már 33-34 C volt. Felvettem a kímélő üzemmódot és szépen 25-28km/h tekertem a cél felé sajnos a többiek elég szépen távolodtak, egy jó darabig láttam őket a puszta kanyargós útvonalán. A frissítő pontokat kihagytam pont elég volt a két kulacs víz. Az utolsó kilométerek nagyon nehezen teltek, azt hittem soha nem lesz vége persze már a meleg is nagyon fárasztott 36C. Végre hallom a kihangosítást közeledik a stadion jön a cél!! Ekkor még kaptam egy kis energiát a stadion láttán és tekertem-tekertem, hogy beérjek. A rendezők mikor beértem a stadionba kiabálták még 400 méter és balra a célegyenes! Jaj,de örültem neki. Befordultam a célba még egy kis sprint nem mint ha számítana és bent vagyok végre!!! A spícer hangosan mondja a nevem és az időeredményem én meg magasba emelem a kezem végre bent vagyok ezt is megcsináltam!!!(Sajnos, hogy hol végeztem azt nem mondta.) Gyors folyadék bevitel vagy 5 pohár víz ami ki volt készítve a versenyzők részére kis mosakodás mert persze kicsit sarasak is lettünk. Barcikaiaknak gratuláltam pont előttem értek be pár perccel láttam ők is ki voltak merülve rendesen. Kis pihenés után irány a kocsi, bepakolás. Utána még egy pár képet csináltam és az időmérő chippet leadtam.Az eredményeket már nem vártam meg mert rettenetes meleg volt , majd neten megnézem kb. tizedik lehetek gondoltam magamba. Hazafelé nem éreztem magam annyira fáradtnak. Vasárnap néztem meg az eredményt és nem ért meglepetés jól számoltam tizedik lettem aminek nagyon örültem és csodálkozva néztem ,hogy az időeredményem pont annyi mint a tavalyi első helyezettnek. Gratulálok minden versenyzőnek, hogy ebben a melegben teljesítette a távot!!!!. A sérülteknek jobbulást!!!

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!