Fox 36 Van R - út állítás , hogyan ?

Linkelt termék: Fox 36 Van R
1-12 (12 válasz)

Elküldve: 2013.06.13. 17:53 kicsikurwa 

  • kicsikurwa avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 11
Témaindító kérdés:

Sziasztok Az lenne a kérdésem hogy egy Fox 36 Van R teleszkópot , hogyan tudom összehúzni 80mm-re? Ugyan úgy mint egy levegős telót hézagolókkal , vagy itt már rugót kell vágni vagy cserélgetni ? Sok hülyeséget olvastam már minden fele a neten főleg külföldi oldalakon ,nem tudom melyik lehet a normális megoldás ami nem tesz kárt a teleszkópban. Most tudnék szerezni egy Van R-t ami 120mm-en van jelenleg , de én szeretnék belőle 80mm-t de legalább 100mm-t csinálni úgy hogy keménysége és működése ne károsodjon. Ha valaki tudja a megoldást legyen szíves írja le. Ne csak tippelgessetek ha kérhetem , hanem az írjon aki már csinált ilyet vagy biztos a dolgában. (ui: hol tudok hozzá rugót venni , és melyik a legkeményebb? ami persze 80mm-en is működik.) Válaszokat előre is köszi. Üdv. és bocs hogy ennyi helyre írtam , de elég sürgős lenne :)

Elküldve: 2023.11.30. 18:35 Ferike4 

  • Ferike4 avatar
  • hozzászólások: 1

Hello itt lenne nekem is egy kérdésem! Van egy Fox 36 VANRC2-öm az lenne a kérdésem hogy átudnám e alakitani levegőssé.? Láttam ilyen air shaft-okat és beletalálna e 2019airshaft vagy nem ne is probáljam vagy van lehetöség átalakitani?

Elküldve: 2013.06.14. 17:29 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

néztem pár képet meg videót. elviekben ugyan úgy kell mint a float-ot, a rugó alá fel kell pattintani a távtartót és kész is.

ha nem baj nem gyűjtöm össze ide azokat a fórumokat.

de ha google-be vagy youtube-ra beírod, hogy fox 36 van r lowering akkor kapsz egy rakat megoldást. illetve a fox 36 van r rebuild-ra is sok hasznos információt tudsz összegyűjteni.

szerintem 120mm elég alacsony ezeknél a villáknál. nekem most 120mm-en van a float de akkora mint egy argyle.

Elküldve: 2013.06.14. 10:55 kicsikurwa 

  • kicsikurwa avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 11

@Paramite: te is félre értelmezted , ez egy Fox 36 VAN R első teleszkóp nem tag : D De mindenesetre ahogy látom itt benne van az is csak másik oldalon :) szal köszi , bár semmit nem írnak összehúzásról :(

Elküldve: 2013.06.14. 10:16 kicsikurwa 

  • kicsikurwa avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 11

@BalageUMF: okés köszi , remélem sikerrel jársz mert én nem találtam semmit , páran mondták hogy csak rugót kell elvágni megfelelő méretűre.

Elküldve: 2013.06.14. 10:11 Paramite 

  • Paramite avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 40

@Paramite: Bár a kettő ugyan az, minden esetre hasznos könyv. 229. oldal, bocs:)

Elküldve: 2013.06.14. 10:10 Paramite 

Elküldve: 2013.06.14. 10:07 Paramite 

Elküldve: 2013.06.14. 10:04 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@kicsikurwa: oh bocsánat. Floatba gondolkoztam. VAN-t hogy hogyan lehet összehúzni pontosan nem tudom. De meló után, 5 fele megpróbálok rá választ keríteni.

Elküldve: 2013.06.13. 21:29 kicsikurwa 

  • kicsikurwa avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 11

@BalageUMF: De ahogy látom a videóban FLOAT RC2 van én viszont egy VAN R teleszkópról kérdeztem , vagy mindkettőt ugyanazzal a művelettel lehet összehúzni ? Mert a videoban a levegős részt szedi szét a srác és ott hézagolózik , de VAN R-be elvileg nincs levegős rész csak olaj meg rugó (szerintem).

Elküldve: 2013.06.13. 20:04 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

http://www.youtube.com/watch?v=1VelBrbVfLY

itt a videó. ne zavarjon meg, hogy rc2 van a videó címébe mert az csak a jobb oldalt érinti a bal oldal ugyan az.

használd egészséggel a teleszkópot :)

Elküldve: 2013.06.13. 18:53 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

Természtpetesen lehet. Ha géphez ültem belinkelem a videót ami szerint én is csináltam. Az egész egy kb. 20 perces művelet. Ebbe nem lehet rugót cserélni mivel nem egy hétköznapi megoldás van benne. Az összehúzáshoz szükséges hézagolókat pedig xfactornet.hu-ról tudsz rendelni. TIPP: ha először csinálsz ilyet mindenkép vegyél float fluid-ot ez egy nagyon fontos folyadék a teleszkópba amit egyébként minden szétszedésnél cserélni kéne. De állítólag ha kb 95%át ki tudod szedni és kevesebb mint egy éve van benne visszateheted.

Ha akarod vedd meg ha nincs baja. A videót pedig egy-két óra múlva linkelem.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!