Gepida Karaton 14"-os váz jó lenne egy 185 cm magas embernek?

Linkelt termék: Gepida Karaton
1-17 (17 válasz)

Elküldve: 2014.10.24. 11:39 Kislksakdk 

  • Kislksakdk avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 29
Témaindító kérdés:

Szeretnék venni egy új vázat csak van egy kis gondom nem vagyok valami kicsi és ezért gondoltam meg kérdezem hogy ez a váz jó lenne-e nekem. Rendesen szeretném dirt-re meg tekerésre használni. Vagy esetleg néztem még egy gepida karaton vázat ami 16"-os (terepszínű) a 14"-os meg ilyen bézs vagy mi ez:http://www.probike.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=10151&category_id=23&option=com_virtuemart&Itemid=71 szerintetek ez amit linkeltem jó lenne az magasságomhoz?

Elküldve: 2014.10.30. 18:48 Kislksakdk 

  • Kislksakdk avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 29

@drummerdevil: Bár talán még 30e de majd minden kiderül :D

Elküldve: 2014.10.30. 18:43 Kislksakdk 

  • Kislksakdk avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 29

@drummerdevil: Hát kb 25e de még nem mostanában kb úgy karácsonykor csak már most nézelődök meg utána olvasok a dolgoknak.

Elküldve: 2014.10.30. 18:22 drummerdevil 

  • drummerdevil avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 201

@ant32: mekkora összeget szánsz rá?Csak mert vannak nagyon jó kis cuccok ;)

Elküldve: 2014.10.30. 18:06 Kislksakdk 

  • Kislksakdk avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 29

@drummerdevil: Nem veszek én nagyon semmit se drágán :) meg igazából még csak ilyen mindenesre kell aztán ha megszeretem a dirt "szakágat" akkor meg majd egyre komolyabb lesz :D

Elküldve: 2014.10.30. 18:03 drummerdevil 

  • drummerdevil avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 201

@ant32:

http://bolha.testbike.hu/hirdetes.php?clid=202266

ennek a méretére kérdezz rá :) hidd el h jobb,mint a Gepida, bár nem új. Igaz nem egy Speci P3, de ez is egy legendás cucc, és nem véletlenül ;)

Elküldve: 2014.10.30. 17:56 drummerdevil 

  • drummerdevil avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 201

@ant32: Ha most kezded a dirt szakágat lehet nem kellene drágán venned cuccot,mivel tanulni jó egy olcsóbb,de megfelelő geojú, és nagyságú váz.Mire belejössz, már sokkal jobb cuccok is lesznek a piacon,akár kedvező áron is.Arra azért figyelj,h az alu vázaknak általában olyan 10 év a kihordási idejük,mivel létezik ugyebár az anyagfáradás nevű jelenség.na meg az előélete sem mindegy,mert lehet egy izmosabb ugrásnál pont nálad törik el a cucc :), persze ez nem jelenti azt h mindenre rá kell parázni, és esetleg ezért nem vásárolni.A lényeg h okosan és megfontoltan tedd.Utána meg lehet örömködni :)

Elküldve: 2014.10.30. 17:19 Kislksakdk 

  • Kislksakdk avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 29

@drummerdevil: Annyit elmondok hogy még "csak" 178 cm vagyok csak 13 éves meg valami orvos vagy mi "kiszámította" hogy KB 185 felett leszek aztán most ha veszek vázat nem csak 2 hétre szeretném :D

Elküldve: 2014.10.30. 17:12 drummerdevil 

  • drummerdevil avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 201

@ant32: Ha nem lennél ilyen nagy, és korábban bukkan fel az igényed (szóval ha minden klappolt volna), akkor lett volna igen jó árban egy kurva jó kis Mondraker vázam :D de már nincs, és amúgy sem stimmel kb. semmi aminek kellene :D

Elküldve: 2014.10.30. 09:12 Kislksakdk 

  • Kislksakdk avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 29

@serif91: Köszi :D akkor vagy a 16-os gepida lesz vagy valami használt ami jó :D

Elküldve: 2014.10.29. 23:44 serif91 

  • serif91 avatar
  • DH/Freeride arc
  • DownHill csapat
  • DownHill csapat
  • hozzászólások: 35

14es karatnom van 178 centivel és az első háromszög kurva rövid szóval vagy 16osat vegyél vagy inkább egy hardy-t :D

Elküldve: 2014.10.29. 21:53 Kislksakdk 

  • Kislksakdk avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 29

@drummerdevil: Óóóóóó :D az már nagy királyság lenne igazából nap mint nap bújom a hirdetéseket kb, hogy nincs e valami jó cucc jó árban vagyis úgy jó árban ami nekem jó ár :D.

Elküldve: 2014.10.29. 18:58 drummerdevil 

  • drummerdevil avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 201

@ant32: Ezzel a cuccal jól jársz.Asszem a 2008-as Karaton pro volt ilyen terepmintás.Jó masszív váz.Kezdésnek simán jó.Jobb,mint egy lerúgott Hardy-t venni.De láttam valahol egy Hardy 1 Steel team vázat kb ebben az árban.A méretét most nem tudom megmondani, de az kellene neked igazán ;)

Elküldve: 2014.10.28. 17:07 Kislksakdk 

  • Kislksakdk avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 29

@drummerdevil: Köszönöm akkor úgy néz ki a 16"-at kell vennem http://fanaticbike.hu/spd/VV10/GepidaKaraton-terepszinu-vaz-dirt-Street

Elküldve: 2014.10.28. 15:57 drummerdevil 

  • drummerdevil avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 201

ha szimpla tekerésre is használnád,akkor kicsi lesz neked a 14" váz.Én jóval kisebb vagyok mint te, de nekem is 15" dirt vázam volt :)

Elküldve: 2014.10.24. 12:06 Kislksakdk 

  • Kislksakdk avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 29

Köszönöm a választ remélem akinek ilyenje van és kb ekkora az majd még tud segíteni. :)

Elküldve: 2014.10.24. 12:01 PetiCzernaa 

  • PetiCzernaa avatar
  • dirt/street gyerek
  • Nyíregyházi bringások csapat
  • Nyíregyházi bringások csapat
  • hozzászólások: 69

szerintem dirtre jobb a 14-es. de úgy tudom ezeknek a vázaknak nagyon rövid az eleje.. szerintem a 185 centihez elég rövid lenne

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!