Giro Bravo vagy BB, esetleg Kelly's? Milyen kesztyűt országútihoz?

Linkelt termék: Giro Bravo
1-15 (15 válasz)

Elküldve: 2015.02.21. 14:29 Norby86 

  • Norby86 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • hozzászólások: 79
Témaindító kérdés:

Sziasztok!

Tartós, géles, megbízható rövid ujjú kesztyűt keresek ami jól szellőzik, és árbarát. Kinéztem ezt a Giro Bravot, BBB, és Kelly's, de még Botranger kesztyűket is, azonban nem tudom országútihoz melyiket lenne érdemes választani, ami egy pár esést azért kibírhat, viszont jól szellőzik, és kényelmes, nem zsibbad tőle a kéz hosszú távon. Milyen rövid ujjú kesztyűt tudtok ajánlani? Természetesen ilyen maximum 7-8 ezret adnék ki kesztyűre, de minél olcsóbb és ár/érték arányban megéri, annál jobb lenne. :)

Elküldve: 2015.04.12. 22:39 Norby86 

  • Norby86 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • hozzászólások: 79

@Makky: Bocsánat hogy csak most válaszolok, én megvettem egy ilyen kesztyűt akkor. Ugyan nem hálós, de szerintem jó. :) Legalábbis így elsőre biztosan, ha majd mást is kipróbálok egyszer akkor tudok tapasztalatokat mondani. Kezem nem izzadt még bele, bár még nem volt 30 fok.

Elküldve: 2015.03.24. 16:38 Makky 

  • Makky avatar
  • virsli gumis/oútis
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 763

@gyuladaniel94: Nekem is másnak tűnik a kép alapján. Meg kell nézni.

Elküldve: 2015.03.23. 23:07 gyuladaniel94 

  • gyuladaniel94 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 295

@Makky: Én is el akartam neki küldeni tegnap, de nem találtam a topicot. Sajnos ez a kép alapján már egy erősen butított verzió, nem az a jó kis hálós tenyerű.

Elküldve: 2015.03.23. 13:29 Makky 

  • Makky avatar
  • virsli gumis/oútis
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 763

Elküldve: 2015.03.05. 09:17 Norby86 

  • Norby86 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • hozzászólások: 79

@NorBEE300: Köszi, ezt láttam is, de sajnos az L méret nekem szerintem nagy. :) Nincs akkora lapát kezem. :D inkább megvárom míg lesz a boltban.

Elküldve: 2015.03.05. 07:40 NorBEE300 

  • NorBEE300 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • hozzászólások: 342

@Norby86: Esetleg érdekelhet :)

Elküldve: 2015.03.04. 22:28 Norby86 

  • Norby86 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • hozzászólások: 79

@Makky: Már várom hogy jöjjön a szezonja és legyen az Aldiban. Nem is vettem más kesztyűt direkt, annyira várom ezt a Crane kesztyűt:)

Elküldve: 2015.02.26. 14:16 Makky 

  • Makky avatar
  • virsli gumis/oútis
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 763

@Norby86: Csak kampány szerűen szokott lenni! Egy évben csak pár alkalommal! Tipikusan tavasszal egy. Egyébként én is ilyet használok és meg vagyok vele elégedve. Ár/teljesítményben verhetetlen. Nagy esésnél meg úgyis mindegyik szakad...

Elküldve: 2015.02.22. 18:02 Norby86 

  • Norby86 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • hozzászólások: 79

@NorBEE300: Az igen! 7 éves?? :O Lehet akkor benézek az Aldiba, remélem 7 év alatt nem ment végbe minőségromlás. Kérdés persze hogy itt pesten melyik Aldiban lehet biztosan ilyet kapni. Vagy szinte mindenhol?

Elküldve: 2015.02.22. 12:37 NorBEE300 

  • NorBEE300 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • hozzászólások: 342

@Norby86: Nekem van két Crane kesztyűm is. Majd töltök fel fotót róluk. Az egyik 7 (!) éves, a másik 1 éves. Az 1 éves mintha új lenne. Géles, nem csúszik, nem zsibbad a tenyered benne, jól szellőzik. Olcsónak olcsó, de attól jó. Próbáltam Ventura kesztyűt is (ugyanez az árkategória), de az egy rakat... El is ajándékoztam egy párat, a másik két párat pedig bevágtam a kazánba :DD.

Elküldve: 2015.02.22. 12:03 Norby86 

  • Norby86 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • hozzászólások: 79

Köszönöm mindenkinek a segítséget és a tanácsot! :) Időközben több helyről is gyűjtöttem be infókat és javasolták nekem az Altrix kesztyűit is, ez olyan mint a Crane állítólag, csak az ujjainál kevésbé foszlik az anyaga. Úgyhogy lehet e kettő típus között fogok dönteni,mert ha ezek valóban kibírnak két, vagy akár három szezont is, akkor fölösleges költeni egy drágább kesztyűre. Ha kényelmes,meg jól szellőzik (ezt olvastam róluk) akkor nincs gond. :) NorBEE300-al szoktam beszélni, de azt nem tudtam hogy ő is ilyen kesztyűt használ. Akkor csak nem lehet rossz.

Elküldve: 2015.02.21. 18:53 dr.anonimus 

  • dr.anonimus avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 683

Giro Bravo tenyerén megnyúlik a bőr és a zselépárnák már nem ott vannak ahol lenniük kéne. Tehát azt NE.

Egyéb tanácsok:

  1. ha világos bandázsod és/vagy fékváltógumid van akkor érdemes fehér/világos tenyerű kesztyűt keresni. egyszer vettem fekete tenyerű kesztyűt fehér kormánypulthoz. A gumi még csak hagyján, de azóta nem bírom kimosni a nyomát a bőrbandázsból.
  2. esetleges opció lehet zsibbadás ellen zselészalag a kormányra és/vagy duplabandázsolás

Elküldve: 2015.02.21. 14:54 georgebutcher 

  • georgebutcher avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 11

@Norby86: Szia ! Én ezt venném és lehet fogom is : http://bringaland.hu/online-store/ruhazat/174/68/kesztyu603186404/mavic_espoir_fekete_keszty%C5%B1_3956-detail.html Mavic Espoir fekete feltéve ha van nekik ... :)

Elküldve: 2015.02.21. 14:38 gyuladaniel94 

  • gyuladaniel94 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 295

Aldiban szokott lenni tavasszal 1200-ért nagyon jó minőségű, jól szellőző, kényelmes kesztyű. Crane márkájú, nekem is olyan van, csak én nagyon ritkán hordom, úgyhogy a tartósságáról nem tudok nyilatkozni. NorBEE300- nak is olyanja van és ha jól tudom, ő használja is rendesen.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!