Koskormányt, de milyet?

1-4 (4 hozzászólás)

Elküldve: 2014.04.13. 20:23 gyuladaniel94 

  • gyuladaniel94 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 295
Témaindító hozzászólás:

Sziasztok! Az alap BBB koskormányom helyett szeretnék egy olyat venni, amin a fékváltókarok teteje szépen síkba hozható a kormány tetejével, mintha a fékváltókar a kormány hosszabbítása lenne, anélkül, hogy az alsó fogásnak lefelé kelljen mutatnia. Több kormányt találtam már(pl. FSA Vero Compact, Ritchey Comp Road Logic II), ami ennek az igényemnek megfelelne, viszont mindegyik kompakt, amit nem szeretnék. Szóval ha valaki tud olyat, amin jól beállítható a fékváltókar és nem kompakt, hanem normál ejtésű, az kérem írja meg. Előre is köszönöm!

Elküldve: 2014.04.16. 16:00 gyuladaniel94 

  • gyuladaniel94 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 295

@leitnor: Heló! Normál ejtés alatt azt értem, ami nem kompakt, tehát azért van magasságbeli különbség a fékváltókar fogása, meg az alsó fogás közt, kb. 140mm, vagy több, elvégre ez lenne a koskormány lényege. Az FSA Vero compactnál pl 125mm, szóval nem túl sok a különbség a két fogás közt, így be kell hajlítani a karomat, ha aerodinamikusabb poziciót szeretnék felvenni. Megnéztem a Ritchey-t, de nem lehet vele szépen egy síkba hozni a fékváltókarokat.

Elküldve: 2014.04.16. 15:59 gyuladaniel94 

  • gyuladaniel94 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 295

Heló! Normál ejtés alatt azt értem, ami nem kompakt, tehát azért van magasságbeli különbség a fékváltókar fogása, meg az alsó fogás közt, kb. 140mm, vagy több, elvégre ez lenne a koskormány lényege. Az FSA Vero compactnál pl 125mm, szóval nem túl sok a különbség a két fogás közt, így be kell hajlítani a karomat, ha aerodinamikusabb poziciót szeretnék felvenni. Megnéztem a Ritchey-t, de nem lehet vele szépen egy síkba hozni a fékváltókarokat.

Elküldve: 2014.04.16. 15:01 leitnor 

  • leitnor avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 1

@gyuladaniel94: Nem tudom mit értesz normál ejtés alatt, de ha nem compact formát szeretnél, akkor javaslom, hogy nézd meg pl. a Ritchey WCS Classicot

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!