KTM Life Time 2016-os jó ár értkarányú választás ?

Linkelt termék: KTM Life Time
1-50 (73 válasz)

Elküldve: 2016.05.24. 13:00 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98
Témaindító kérdés:

Hosszabb túrákra szeretnék trekking kerékpárt vásárolni.

Vásárlásban szeretnék tanácsot kérni.Melyik kerékpár a legjobb ár értékarányban ? ÉN a Ktm life time 2016-os kiadású kerékpárra gondoltam.Nem értek hozzá.Azért szeretnék segítséget kérni. 165cm magas vagyok ,férfi és 90kg a test tömegem.

Elküldve: 2016.06.26. 21:12 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98

@kpityu79: Szia. Köszi szépen.

Elküldve: 2016.06.26. 21:00 kpityu79 

  • kpityu79 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 223

@Procolus: Szia. Szerintem is jó kis bringa, a váza nagyon tetszik. Én a cross-trekking változatával szemeztem régebben. Sok kilométert vele :)

Elküldve: 2016.06.26. 20:48 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98

@JPeti86: Szia. Köszi szépen.

Elküldve: 2016.06.26. 20:39 JPeti86 

  • JPeti86 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 252

@Procolus: Én nem szidlak le, az egyik szomszédomnak is ilyesmi járgánya van, szerintem jó gép és remek tuning alap, ha többet akarsz kihozni belőle.

Elküldve: 2016.06.26. 18:50 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98

A profilimba van a leírás.Nem mertem ide írni mert megszidnátok,hogy mit vettem és mennyiért.Nem volt olcsó meg nem is világ márka....

Elküldve: 2016.06.26. 18:10 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98

Na meg van a bringa...

Elküldve: 2016.06.16. 14:41 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98

bergruson al most beszéltem,sajnos nincs nekik a méretemben akciós semmi.Rendesek ,segítőkészek voltak .

Elküldve: 2016.06.16. 14:30 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98

@balmesz001: Köszi nézem és megkérdezem van e méretben.

Elküldve: 2016.06.16. 14:14 balmesz001 

  • balmesz001 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 139

Elküldve: 2016.06.16. 13:58 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98

@balmesz001: Az igen jó lenne olyan akcíós 700 crs. Hol van akció ?

Elküldve: 2016.06.16. 13:56 balmesz001 

  • balmesz001 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 139

@Procolus: Akcióban ugyanennyiért kifogható a 700 CRS is újan.

A legnagyobb fogszám 32, a legkisebb 11 hátul.

Elküldve: 2016.06.16. 12:41 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98

@balmesz001: Szia. A gepida albion 300 ,és albion 300 pro ami szóba jött. Nekem a sima 300 ami bejön mert nekem nem kell tárcsafék. Most éppen azt szeretném kideríteni,hogy a hátsó legkisebb fogaskeréken mekkora a fogszám.

Elküldve: 2016.06.16. 12:26 balmesz001 

  • balmesz001 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 139

@Procolus: Nekem volt Gepidám, 2 éve folyamatosan bánom, hogy eladtam. Gondolkodás nélkül visszavásárolnám bármikor. :D Gepida Alboin 700 CRS, ha érdekel a márka, nálam örök kedvenc.

Amúgy azóta volt Lapierre, Focus, Boardman és most egy Cube, de valahogy egyiket sem kedveltem különösebben.

Elküldve: 2016.06.16. 12:09 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98

@GPT: Szia. Voltam a boltba...nem vittem be a listát. Elmondtam az el képzelésem .Nem jutottunk egyről a kettőre. Szóba jött a csepel.véleményt nem találtam róla http://csepelbike.com/index.php?L=schwinn.product&id=25416 A boltos a gepidát ajánlotta az egész családja azzal jár.

Elküldve: 2016.06.15. 01:48 GPT 

  • GPT avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 78

@Procolus: Nem értem. Kinyomtatod a bike-discount-os listát és mit csinálsz vele a boltban?

Elküldve: 2016.06.14. 19:04 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98

@GPT:Szia. Csütörtökön tudok bemenni egy helyi bolt,szervizbe meg említem nekik az építés lehetőségét. Vagy venni egy cube trekkinget és amit te is írtál vévek során ami olyan azt lecserélni.

Szerinted ha azt a listát kinyomtatom és beviszem az elegendő ?

Elküldve: 2016.06.13. 00:19 GPT 

  • GPT avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 78

@Procolus: de nagyon egyszerű, mert ha nincs kedved építeni, akkor marad a genesis,... aztán majd évek alatta kicseréled, amit ki kell.

(azért kezdem el összerakni egy trekking bicajt, mert láttam hogy a 46os cube vázak milyen árban vannak: az a Cube kathmandu 70 euróért egy vicc... Meg hogy legyen viszonyítási alapod, vagy alku alapod a boltban. Nem mondom hogy az építés nem jár macerával, ha megéri ha nem)

Használd ki, hogy az ott van élőben a genesis : próbáld ki, kényelmes e, milyennek érzed a féket, hogyan mozog a villa, stb. Ha minden jó, akkor vedd meg. 160 korrektnek tűnik.

Elküldve: 2016.06.12. 23:59 GPT 

  • GPT avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 78

@Procolus: Építés : meg kell egyezni egy szerelővel fix díjban. Kb 11 ezer +/-2 a reális díj(Pesten, vidéken gondolom olcsóbb) . Kb mint egy teljes nagygenerál ahol darabokra szedik a gépet, tisztítják, megkenik, összerakják. Ebben az esetben nem kell szétszedni, tisztítani, viszont kell vacakolni a belső kábelezéssel, vágással, dinamos lámpa kábel.. .
Olyan helyre kell vinni ami relatív közel van, mert biztos hogy lesz valami amit utólag még állítani kell, de ha már otthagysz valahol egy tizest, akkor gondolom az utólagos állítás is benne van. Lehet olyan helyre vinni, ahol amúgy nem vettél volna bicajt de jó a szerviz: Találni elég véleményt itt a tesztbikeon (boltok véleménye) . Amúgy nem egy űrsikló egy bicikli, össze fogják tudni rakni...

Illetve nem gondolom, hogy veszel valahol bringát és akkor ott már "családtag" vagy és nem akarnak átverni később. Meg eleve a minőség. Ha valahol találsz extra olcsó kerékpárt miből gondolod, hogy jó oda járni szervizelni. (barátom hozta át a kilimanjaro cross cangáját (hervis) :pl semmi zsírt nem látott a stucni egyik csavarja sem, se a pedál) .....

A genesis bicikli ennyiért nem rossz darab - a KTM hez képest :) . De semmi kifejezetten jó darab nincs rajta. A hajtómű octalinkes , acera szint, tourney kazetta... De ezekkel nincs baj, mindössze nem fantasztikus. A kerék neccesebb. A fék. Még egyszer. A súly nagyon sokat számít. 95 kiló vagy, a bicikli 18, a csomagod is számít és ezek a belépő fékek szerintem csak azért vannak, hogy eladhassák a biciklit, mert komolyabbnak tűnik.(vagy 60 kilósoknak) A shimano Xt tárcsaféke is 85 kg felett elkezd veszíteni az erejéből (marad benne szufla, nem arról van szó, de pl a formula fékek ereje itt kezd dominánssan megmutatkozni - német bike magazin műszaki tesztje alapján). A gyenge féket nem fogod tudni érdemben feljavítani nagyobb tárcsával, a szar az szar marad. Illetve amúgy se lehet trekking vállára nagy tárcsát tenni, mert megcsavarja (lásd gyártói utasítás). Sajnos nem fogod tudni csak úgy lecserélni a féket V-re, mert máris vehetsz új kereket, vagy legalább felnit, meg villát is, mert ezen Pl pont nincs csak tárcsa fék foglalat. (lehet a vázon sincs eleve) Ezzel szemben Pl amit az egyik listára tettem : Avid single digit 7 az egyik legjobb v fék, egy 10-12 éve még lazán mentek xc versenyen ugyan ezzel. És könnyebb és egy bicskával megszereled a hosszú túrán, ha baja lenne, de nem lesz: télen nyáron jól működik. Persze lehet venni rendes tárcsa féket, (csak drága)

Elküldve: 2016.06.12. 20:32 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98

@GPT: Szia. Köszi szépen a rám szánt idődet és energiádat. Én is gondoltam,hogy építettek egy bringát.De kivel ? Olyan kéne aki nem csap be. Közben néztem és kipróbáltam 1 bringát. Nagy kedvezménybe oda adnák 160 ezerért. Interneten csak női változatot találtam,de az általam említett bringa férfi vázas.Azért nem vettem meg mert kikérném a véleményedet. http://www.genesis-bikes.hu/touring-lite_p3709

Elküldve: 2016.06.11. 01:21 GPT 

  • GPT avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 78

Kb 230ért lehet Dinamós/ LX agyas, mavic felnis, full Alvio-s (az új már integrált) bicajt építeni. Építeni elvileg ugye jobb mert személyre szabható, csakhogy drágább, szóval amit megveszel, az legyen olcsóbb. Innen nézve viszont elméletileg mégiscsak lehet kapni az igényeidnek megfelelő minőségű biciklit 200-ért. Elméletileg. Gyakorlatilag azonban még sincs, csak altus, acera mixek, ...szó sincs LX ről meg mavicról.

Elküldve: 2016.06.10. 16:57 GPT 

  • GPT avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 78

@Procolus: Igen, ehhez nem árt, ha legalább deore agyak vannak a biciklin. A V fék is racionális választás, mert egy tényleg jó V fék sokkal jobb, mint egy belépő szintű olajos tárcsafék. Integrált hajtóművek, agydinamóval, teljes trekking felszereléssel, jó gumikkal... szóval ezt nem hiszem, hogy lehet 200ból. Ugye itt már nagyon messze járunk a KTM Life felszereléstől.

Itt egy lista, hogy mennyiért lehet építeni egy a leírásodnak megfelelő biciklit. Ezen minden Shimano alkatrész normál bolti áron van, szóval kb lehet viszonyítani kész bicajok árával. Mondjuk 15 eurót lehet spórolni, ha nem kell profi fék kábel szett, meg 50 eurót lehet karcsúsítani a teleszkópon is - sőt a reális összehasonlításért kell is.

Elküldve: 2016.06.10. 04:13 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98

Szia. Bocsi,hogy ilyen későn tudtam válaszolni.Sok a meló.Legközelebb vasárnap tudok ráfeküdni a netre. A belinkelt cube már jobban bejön,de kicsit borsos az ára. Néztem olcsóbb cube bringát ,ide be is linkeltem.Igaz,hogy gyengébb felszereltségű.

A birngát terv szerint száraz úton főleg aszfalton meg döngölt föld úton használnám.

Avval járnák dolgozni is,van 1 montim de azon nincs semmi prizma meg társai ,nem is akarok rá rakni.Több műszakban dolgozom és azt hallottam büntetik ha a bringán nincs prizma meg lámpa este.Ezt meg is értem.

Tervben van a Balaton körbetekerése Kb 200 km,kis kör, nagy kör. És egyéb kisebb nyári tavaszi kirándulások olyan oda vissza összesen 200 km.

Azért jó lenne ha tempósan is lehetne haladni,azért szeretnék olyat ami kazettás és a legkisebb fogaskeréken 11 fog legyen.

A hajtókar nem bánnám ha NEM monoblokkos lenne,hanem integrált vagy octalinkes. A villa lock outos legyen,és ahedes.A fék nekem megfelelő lenne a sima V fék is.Erősített dupla falú kereke defekt tűrős gumival.Agydinamó lámpa,hogy ne keljen bajlódni a lámpa fel le rakásával.

Elküldve: 2016.06.06. 01:24 GPT 

  • GPT avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 78

@Procolus: Nem tudom. Mind a kettőnek tetszik a váza, de magamnak egyiket se venném meg. A BTWIN ugyan azt tudja mint egy Aldis bicaj, csak az 30e olcsóbb. A gepidán azért néztem egyet, negyed millióért... az elég vad. Annyi pénzért mondjuk ez a korrekt vétel.

Azért érdemes azt is alaposan átgondolni, hogy

  • mennyit fogod használni egy hónapban /évben,

  • milyen kondícióban, téli latyakban lesz e használva,

  • terepviszonyok

  • több napos túrára be lesz e fogva, vagy csak ingázó járgány lesz, vagy mindkettő

  • mennyire szoktál sportos tempóban tekerni

  • hány km-t értesz hosszú túra alatt

Nem mindegy, hogy mire keresel biciklit. Ha sokat fogsz menni, sokcsomagos hétvégi túrák vannak tervben, nem riaszt vissza, ha leesik egy csepp eső, hó, akkor érdemes a lent felsoroltakra figyelni: jó csapágyak, merev hajtókar, jó kerék, stb.. Ha néha ülsz rá, elvisz sokáig a btwin is. bőven.

Elküldve: 2016.06.05. 22:45 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98

@GPT: Szia. Szóba jött a gepida 500 és a dechatlonos hotrider 520. Szerinted ?

Elküldve: 2016.06.05. 14:08 aradebil 

  • aradebil avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 110

@GPT: ezeket a szállítási mizériákat én se értettem sosem. Pl. hogy lehet angliai webboltok esetében háromszoros különbség a szállítási költségek között? Elképesztő

Elküldve: 2016.06.05. 13:23 GPT 

  • GPT avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 78

@Procolus: Sajnos nincs Magyarországra szállítás. Romániába, Szlovéniába, Ausztriába szállítanak, ide nem. Van olyan lehetőség, hogy velük kapcsolatban álló bicikliboltnak küldik el a biciklit, de ilyen partnerük sincs Magyarországon. Sőt én még az ősszel úgy rendeltem tőlük, hogy 200 euro felett ingyen volt a posta, most már az sincs. Szomorú vagyok emiatt, és nagyon sajnálom, hogy miattam beleélted magadat, most meg nem lehet radon bicajod - bocsánat.

Úgy néz a bike-discount megmarad bicikli építős honlapnak. (bár ha vázat küldenek, nem értem miért fáj nekik egy kicsit nagyobb csomagot is küldeni)

Elküldve: 2016.06.04. 15:12 aradebil 

  • aradebil avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 110

@Procolus: valóban, úgy tűnik minőségibb trekkinget nem árul a Deca itthon,de lehet nem is baj, a különbözet felét elköltöd még rá és jobban jársz mint a KTM-mel (mondjuk annál nem nehéz)

Elküldve: 2016.06.04. 13:09 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98

Erősen kételkedek ebben a dechatlonos hoprider 520-ban,hogy amit az első hozzászólásomban leírtam arra a célra megfelelő. De lehet,hogy tévedek nem értek hozzá azért jöttem ide.

Elküldve: 2016.06.04. 12:14 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98

@aradebil: http://www.decathlon.hu/hoprider-520-varosi-kerekpar-id_8307666.html Ezt találtam,de mondjuk sokkal olcsóbb mint amennyit szánék kerékpára

Elküldve: 2016.06.04. 11:08 aradebil 

  • aradebil avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 110

@Procolus: ha nem vagy "sznob", akkor a decathlonos bringáknál (kb. 150ezer felett) nem igazán fogsz itthon jobb ár/érték arányú bringákat találni, semelyik kategóriában sem

Elküldve: 2016.06.03. 22:47 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98

@aradebil: Szia. Ez nem jó hír mert olyan nehezen tudtuk kiválasztani a megfelelő bringát.Már le is mondtam róla.

Kezdődik előröl.

Mit vegyek ?

Közben olvasgattam mások miket vettek. A gepida is látókörbe került. A gepida 500-as elég jónak tűnik.De borsos az ára.Ha 200ezrért adnák megvenném.De régebben nyáron voltak gepida akciók ,ezt is itt olvastam.Csak azt nem értem. A helyi kerékpár boltok nagyon leszólják a gepidát.Nem értem miért ? Az egyik boltban nem elemezték ki ,hogy miért rossz a gepida. A másik boltban meg azt mondták azért nem jó mert elszállt az idő felette ,illetve nem változnak évről évre a gepidák. De a többi gyártó se.

Szóval ezt nem értem.

Elküldve: 2016.06.03. 15:49 aradebil 

  • aradebil avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 110

@Procolus: igen, éppen erről szóltak az utolsó kommentek, valamiért nem szállítanak ki, ami egészen nevetséges :\

Elküldve: 2016.06.03. 01:11 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98

Sziasztok. Az ismerősöm megrendelte de azt az üzenetet kapta,hogy komplett biciklit nem küldenek Magyarországra.

???

Elküldve: 2016.06.02. 13:01 GPT 

  • GPT avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 78

@aradebil: Kipróbáltam, beraktam egy bicajt a kosárba és valóban igazad van; azt írja, amit Te írtál.

Kb egy éve volt, mikor Radon bicajon törtem a fejemet és akkor még opció volt. Illetve ITT is azt írják, hogy lehet küldeni. Nem tudom mi változott

Elküldve: 2016.06.02. 12:30 aradebil 

  • aradebil avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 110

@GPT: én még külön leveleztem is velük, és amikor beraksz egy bringát ez fogad: Attention!

Sorry, one or more items from your cart can not be shipped to your selected country. See our shipping table if we offer the appropriate shipping method for your country of delivery.

Levelemre meg ezt írták: Dear Laszlo, because of shipping-restrictions made by our logistic partners we will not be able to send complete bikes to your requested country, we are hoping for your understanding in this case!

Best regards,

H&S Bike-Discount GmbH

Matti Maus

és a shipping table-ben meg ki van húzva a bringaszállítás, egyedül bulky goods van megadva (pl. váz még belefér)

Elküldve: 2016.06.02. 12:06 GPT 

  • GPT avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 78

@aradebil: Szerencsére rosszul tudod

@elemér :D :D

Elküldve: 2016.06.02. 11:13 aradebil 

  • aradebil avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 110

kicsit off, de miért ajánlgatjátok a bikediscountról való rendelést? bringákat tudomásom szerint nem szállítanak Magyarországra :\

Elküldve: 2016.06.02. 08:04 elemér 

  • elemér avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 133

KTM meg jó ár -érték arány? Te most stand-up-olsz?

Elküldve: 2016.05.29. 21:08 GPT 

  • GPT avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 78

@Procolus: Ha megérkezik, beüzemelted, kipróbáltad, akkor valami beszámolót remélem fogunk tudni olvasni... ;)

Elküldve: 2016.05.29. 20:10 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98

@GPT: Az jó,hogy angolul is tudnak.De én csak magyarul tudok. :-)

Elküldve: 2016.05.29. 20:06 GPT 

  • GPT avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 78

@Procolus: angolul is tudnak. Jó móka lesz: kapsz DHL linket, ahol tudod követni a csomagot és lehet várni mint a gyerekek a Mikulást :D

Elküldve: 2016.05.29. 19:55 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98

@GPT: Köszi. Akkor megnyugodtam. Már találtam aki azt mondta,hogy segít megrendelni. Írt nekik de 28 eurot válaszoltak posta költségre. Az a baj én nem tudok németül se.

Elküldve: 2016.05.29. 19:47 GPT 

  • GPT avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 78

@Procolus:

Köszönöm, sokáig tartott összerakni, de megérte. Cube vázam amúgy azért lett, mert nagyon olcsón jutottam hozzá a bike-discount honlapon kb harmad áron. A Radon biciklik a Cube "levetett" geometriáját kapják meg - tehát a modell frissítés előtti állapot és szerintem kb ugyan abban a távolkeleti futószalagon készülnek, csak más a matricázás. (vagy ha úgy tetszik akkor a bike discount saját márkás cucca, amit a Cube-tól licenszelnek) A belinkelt Cube szép, de sokkal gyengébb konfiguráció - pontosabban egyel alacsonyabb szintű shimano van rajta, de pl ugyan az a kormány, viszont a stucni nem állítható. A Radon azért tud ilyen olcsó lenni, mert egyrészt kihagyják a kereskedőket, másrészt, ami a nyakukon marad, azt eladják alkatrésznek (nagy akcióval). Szóval szerintem nyugodtan ugorj bele a radon vásárlásba, mert nem a minősége miatt olcsó és nyugodt lehetsz, hogy jó/értéket kapsz - nem fogsz rosszul lenni jövő héten a Hervisbe, hogy basszus itt mennyivel olcsóbb... Az viszont igaz, hogy majdnem minden radont leáraznak 20-30%kal szezon végén, kérdés marad e a Te méreted...

Elküldve: 2016.05.29. 19:35 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98

@GPT:Figyi megnéztem a bringádat a foton nagyon Király gratula.Nekem is bejön a cube. De ami ár-ba bele férne az ez http://www.mmbike.hu/cube-touring-pro-2016-black-grey-blue-kerekpar-46?keyword=cube%20touring%20pro

Elküldve: 2016.05.29. 19:30 GPT 

  • GPT avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 78

@Procolus: passz. A radonon meg van adva a pontos típus, szóval ott lehet tudni, hogy szegecselt, a másikat nem tudom.

http://www.alexrims.com/product_detail.asp?sc=1&cat=19&cat2=21&pid=67

Elküldve: 2016.05.29. 18:56 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98

@GPT: Már nagyon nem akarom húzni a vásárlást. Mind a kettőnek szegecselt a felnie ?

Elküldve: 2016.05.29. 18:46 GPT 

  • GPT avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 78

@Procolus: nos ez kb ugyan az, mint ez: http://www.bike-discount.de/en/buy/radon-tcs-6.0-disc-464576/wg_id-6669

Ugyan az a villa, fék, nyereg, gumi, de a többi más, de csak egy lehelettel. (Radon javára jobb) Hogy mennyivel jobb pl a radon hajtókara mint a másik acera hajtóműve? - nem tudnám megmondani (4500 forinttal :) ) . A radon 80 dekával könnyebb...

Elküldve: 2016.05.29. 18:12 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98

Figyi közben erre akadtam. http://bad-bike.hu/en/trekking/17-alano.html

Szerinted ?

Elküldve: 2016.05.29. 18:11 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!