Odyssey Race villát hagyományos vázba hogy lehet belerakni?

Linkelt termék: Odyssey R25
1-3 (3 válasz)

Elküldve: 2015.02.16. 10:42 Nemeske 

  • Nemeske avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 8
Témaindító kérdés:

Kedves Fórum!

Érdeklődnék, hogy tud-e valaki abban segíteni, hogy egy hagyományos villanyakcsövű BMX vázba hogy lehetne ,,integrálni" egy integrált vázba való villát? ( a villa nyaka tartalmazza a 45 fokos kúpot )

Van esetleg más megoldás azon kívül, hogy ezt a kúpot leesztergáljuk a villáról síkba, hogy fogadja a hagyományos kormánycsapágy-kónuszt? (ha egyátalán lehet ilyet)

Válaszotokat előre is köszönöm!

Elküldve: 2015.02.17. 15:49 Nemeske 

  • Nemeske avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 8

Köszönöm a válaszod. Amennyiben vállalja ismerősöm az esztergálását a nyaknak, sajnos szét fogom nyirbálni. Igaz, tájékozódhattam volna előbb is, mielőtt megvettem volna. Mivel használtan jutottam hozzá, szerintem nem tudnám eladni egykönnyen, így marad a kókányolás. Azon filózom most, hogy vajon alsó kónuszt csinálhatnék-e simán rézből, vagy feltétlen edzett acélnak kell lennie hogy bírja a megpróbáltatásokat?

Elküldve: 2015.02.17. 10:45 wethepeopleguy 

  • wethepeopleguy avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 52

Mindent meglehet oldani , de nyilván való az is hogy ha a villa kizárólag Integrált fejcsapágyhoz van ki alakítva akkor csak olyan csapágyat/vázat fogad, nem hinném hogy okos döntés lenne szét mókolni azt a drága villát amikor kb 15-20.000 Forintért vehetsz integrált fejcsöves vázat, és még 5-7000 Forint a fejcsapágy... De te érzed , az biztos hogy nem fogadja a svédkosaras megoldás az integrált fejcsőhöz kialakított villát... Nem véletlen írják ki hogy Csak integrált nyakkal rendelkező vázakhoz.. :)

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!