Tanácsokat kérnék.

1-1 (1 hozzászólás)

Elküldve: 2017.03.30. 15:32 Rikkoc 

  • Rikkoc avatar
  • hozzászólások: 1
Témaindító hozzászólás:

Sziasztok ! Új emberke vagyok a fórumon, így lehet nem a jó helyre írom, de szeretnék pár kérdésemre választ kapni :)

Szóval jövő hét hétfő-szerda magasságban szeretnék elindulni egy 1600-1700 km-es túrára. Előkészületek megvoltak, sokat tekertem, kondiba jártam, futottam stb. Indulópont Sátoraljaújhely , célállomás Szentpétervár. Ekkora távot még soha egyben nem toltam le, de mikor ha nem most belevágok. Napi átlag 220 km-et szeretnék tekerni , így elvileg 6-7 napba belefér az út. Kérdésem a kövekező, milyen vitaminokat vigyek magammal? Nekem ajánlottak C, Cink , Magnézium (görcs ellen), illetve rengeteg gyümi, zöldség, fehérje, szőlőcukor. Valaki tud ajánlani egy korrekt telóról működő térképes progit ? Nem szeretnék eltévedni, sem sokat keveregni, mert engem várnak oroszoknál :) Vízálló hálózsák, ruha, lesz nálam, de csak minimálisan. Érzem az erőt magamban, de kicsit félek ettől az egésztől. Bár lesz egy társam is, így nem lesz unalmas. Bármilyen tanácsot elfogadok.Szerintetek teljesíthatő ez a napi 200-220 km nyugodt tempóban. Olyan 20km/h-ra lőttem be magam. Seggem már bőven bírta a 320 km-et is, szóval azzal nem lesz gond. Maximum az időjárás fog odaverni, sajnos odafenn még nem jött meg a tavasz :( Előre is köszönöm a válaszokat.

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!