Wtb kupa vélemények

1-13 (13 hozzászólás)

Elküldve: 2023.07.07. 08:21 __opp__ 

  • __opp__ avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 219
Témaindító hozzászólás:

Sziasztok! Megnézném a Wtb kupa diósjenői állomását, és kíváncsi vagyok mik a tapasztalatok a versenysorozattal? A szervezés minősége érdekel. Hogy mit kapok a 12000 forintos nevezési díjért, ami nem sok manapság, de a minőség degradálásával szokás kompenzálni. Remélem itt nem...

Elküldve: 2023.07.08. 11:09 rcs2003 

  • rcs2003 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 894

Ez megint tök szubjektív, pl. nekem a startcsomag egy tök értelmetlen semmi. Nagyjából mint a befutóérem. Még ha nagyrésze ezeknek sima szonzoráció, akkor is csak felesleges szemét a papírzacskó, a kuponok. Jobban örülök annak ha rendesen van jelölve a pálya, a kereszteződéseknél elágazásoknál van elég irányító ember, stb. A frissítőpontok sem szoktak érdekelni, bár én csak rövidtávon indulok, oda 3-4 gél meg egy kulacs víz bőven elég szokott lenni.

Elküldve: 2023.07.08. 08:51 __opp__ 

  • __opp__ avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 219

@fpeter: A verseny megéri ha tisztességes rajtcsomag van, ha arányosak a szolgáltatások minősége a részvétdíjjal, ha jó eredményt érsz el és kapsz nyereményt... A Kassa marathont néztem már, idén több ezer km-re leszek tőle sajnos...

Elküldve: 2023.07.07. 22:23 fpeter 

  • fpeter avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 333

@opp: A szeptemberi kassa maraton szintén kihagyhatatlan. Közel laksz hozzá.

Elküldve: 2023.07.07. 22:22 fpeter 

  • fpeter avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 333

@opp: A versenyek sehogy sem érik meg. Ha már lúd legyen kövér. :D Sella Ronda Hero versenyre pl. 150€ a nevezési díj asszem. Az osztrákok viszonylag olcsóak, ha többre nevezel. Persze van az Alpok átkelő túra is, ami 1000 euró felett van. Biztos életreszóló élmény.

Elküldve: 2023.07.07. 14:50 __opp__ 

  • __opp__ avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 219

@fpeter: sajnos az osztrák maratonok nagyon messze vannak, úgy is, hogy észak Mo-n lakok. Plusz akkor az már biztosan több napos ott tartózkodás így költség szempontból nagyon drága összességében. Az én szintemen nem éri meg. De majd egyszer megnézem. Azt nem vitatom, hogy magasabb színvonal minden tekintetben. Azért itt is jó lesz 2x megmászni a Csóványost :D

Elküldve: 2023.07.07. 13:12 fpeter 

  • fpeter avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 333

@opp: Ha nagyobb igényeid vannak, akkor irány Ausztria! Pár éve majdnem elsírtam magam mikor a Trophy után megláttam a Bükk maraton frissítőállomásait. Bár az utóbbi időben már csak vízért állok meg. :-)

Talán jövőre eljutok ide is. Igazi mtb paradicsom a Börzöny.

Elküldve: 2023.07.07. 13:06 __opp__ 

  • __opp__ avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 219

@MJ_: köszönöm az információt. Szerintem megnézem. Közel is van, nem kell ott aludnom, ha nem lesz sár a fürdés nem annyira szempont végül is.

Elküldve: 2023.07.07. 12:33 MJ_ 

  • MJ_ avatar
  • hozzászólások: 11

@opp: szerintem normálisan lehetett parkolni, persze minél később érkezel, annál távolabb. Ingyen mosás szokott lenni a Superior rendezvényeken, több állásos, persze várni kell. Pályajelölés szerintem jó, ennél a helyszínnél van vmi kemping, épített vizecsoporttal (nem voltam benne), ha jól tudom. A fürdés részét nem tudom, én hozott cuccal oldom meg.

Elküldve: 2023.07.07. 12:20 __opp__ 

  • __opp__ avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 219

@MJ_: igen, néztem, hogy azonos lehet a rendezvény :) Nekem a régi rajtcsomagos, ingyenes bringamosási-,kultúrált fürdési lehetőséggel, profin jelölt pályás versenyek már csak szép emlékek... Amit elvárok, hogy normális parkolási lehetőség legyen, tisztességesen jelölt pálya, és egy megfeleő méretű vizesblokk a fésztvevő mennyiségnek megfeleően.

Elküldve: 2023.07.07. 11:03 MJ_ 

  • MJ_ avatar
  • hozzászólások: 11

@fpeter: Ugyan arról beszéltek. https://sportnaptar.hu/wtb-kupa-diosjeno-mtb-es-terepfuto-challenge_032A109B27196298 @opp : Nem tudom mik az elvárásaid egy versennyel kapcsolatban. Nagy csodát nem kell várni. Pályák kijelölése jó szokott lenni. Még nem tévedtem el náluk. A végén kapsz vmi rágcsát, az elején egy rajtszámot. Régebben volt tombola, gyanítom már nincs.

Elküldve: 2023.07.07. 09:42 rcs2003 

  • rcs2003 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 894

Tekintve hogy 12000 most annyit ér nagyjából mint két éve 8000, sokat nem lehet belőle kihozni :)

Elküldve: 2023.07.07. 09:27 fpeter 

  • fpeter avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 333

A https://www.borzsonytrail.hu/-rl jókat hallottam, WTB kupa nekem ismeretlen.

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!