Alkatrész beszerzés...

1-13 (13 hozzászólás)

Elküldve: 2012.05.10. 13:16 Koromturbo 

  • Koromturbo avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • SÖR csapat
  • SÖR csapat
  • hozzászólások: 33
Témaindító hozzászólás:

Szembesültem azzal a problémával, hogy nincs olyan beszerzési forrás ahova besétál az ember és megveszi az általa kiszemelt alkatrészt. A nevesebb bringaboltok egy-két elfekvő darabjairól azt gondolom, hogy nem választék. Mindent vadászni kell és szinte csak webáruházból (1-7 nap) megvásárolható. Meg aztán szívesebben veszek meg olyan cuccot amit kézbe lehet venni és megnézni... Van esetleg valami amiről nem tudok vagy az elérhető boltok választéka tényleg ennyire kaki?

Elküldve: 2014.04.13. 11:35 szupermatyi 

  • szupermatyi avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 2

Sziasztok!

Bocsi, hogy nem teljesen ide vág, de:

Április 11-én pénteken éjszaka (nem szomjasan) otthagytam a Király utcában egy fánál Kryptonite Evolution 4 U-lakatom U vas részét. Külön hordom, hogy ne zörögjön. Tudom, hogy esélytelen, de hátha valaki olyan vitte el aki nem magának akarta... Egy fehér versenybicó volt még odaláncolva mikor eljöttem. Ha tudnátok valakiről aki talált egy ilyen lakatrészt, esetleg volna elfekvőben ilyenetek, várom jelentkezéseteket a szupermatyi googlemél kom címre.

Köszi előre is!

Elküldve: 2012.05.23. 23:16 Koromturbo 

  • Koromturbo avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • SÖR csapat
  • SÖR csapat
  • hozzászólások: 33

@petiboy_24: Én leginkább úgy látom, hogy egy másik országban kéne próbálkoznunk... Sajnos... Talán a Hugo a legnagyobb de még azt sem nevezném áruháznak, inkább nagyobbacska bolt.

Elküldve: 2012.05.17. 13:39 petiboy_24 

  • petiboy_24 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 109

Sziasztok!

Nem tudom, jó helyen írom-e le a problémám, de keresek 44-48 fogas, 3/32-edes, 110 BCD-s, ötcsillagos felfogatású lánckereket. Újonnan a már említett problémába ütköztem, csak webshopban látok, de ez is tízezres nagyságrendű, vagy egy van itt használt, de ott az eladóval nem igazán lehet kooperálni, szóval várom a segítségeteket, ha van valakinek ötlete, várom örömmel! :) Googli a barátom, ezt ne ajánljátok már... :) Köszi!!!!!

Elküldve: 2012.05.10. 22:05 Koromturbo 

  • Koromturbo avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • SÖR csapat
  • SÖR csapat
  • hozzászólások: 33

@XCode: Hát én... :)

Elküldve: 2012.05.10. 18:15 XCode 

  • XCode avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 1487

@Koromturbo: Ipari csapágyas váltógörgőt hirdetnek több helyen is, de gondolom, magad is rátaláltál a szóban forgó oldalakra. Az ilyesmi ezres vagy tízezres (juj!) nagyságrendű árban van, nem csoda, ha kevés helyen tartják, mert ugyan ki keres ennyiért.

Elküldve: 2012.05.10. 14:51 Koromturbo 

  • Koromturbo avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • SÖR csapat
  • SÖR csapat
  • hozzászólások: 33

@hefi: Ezt az opciót néhány hete felvetettem nektek egy mail formájában :) Örülök, hogy halad a dolog :)

Elküldve: 2012.05.10. 14:50 Koromturbo 

  • Koromturbo avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • SÖR csapat
  • SÖR csapat
  • hozzászólások: 33

@XCode: A nagykerek is elég trehányul állnak, tudom mert néha kínomban azokat hívom. Többnyire nekik sincs raktárkészlet. Szerintem a kereslet inkább növekvő félben van, legalábbis erre következtetnék az egyre több bringásból. Tény, hogy a nagyobbik részük nem a karbon váltókanalakat keresi :)

Elküldve: 2012.05.10. 14:45 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@Koromturbo: még eszembe jutott másik bolt is. Soulrider, Kacsa utcában. Fiatal srác, szervízel is, jófej, segít, ötletel, nagykerben turkál neked.

Elküldve: 2012.05.10. 14:41 Koromturbo 

  • Koromturbo avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • SÖR csapat
  • SÖR csapat
  • hozzászólások: 33

@johnny336: Köszi a tippeket. Hugoéknál legalább alternatíva van. Amúgy ipari csapágyas váltógörgőt keresek éppen...

Elküldve: 2012.05.10. 14:05 XCode 

  • XCode avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 1487

@Koromturbo: A nagykereskedésekben van szinte minden, a boltok azonban igyekeznek ésszerűen készletezni, a csökkenő kereslet miatt. Olcsóbb, keresettebb cuccokból van némi választék, de ha nem vagy átlagos igényű vevő, az esetek jó részében rendelned kell, mert nem találod a neked valót. Mindegy, hogy nagy áruházról vagy kisebb, de jól bejáratott üzletről van szó.

Elküldve: 2012.05.10. 13:42 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@johnny336: hamarosan indul a bolt véleményezés a kerékpár üzlet kereső oldalon! Majd ott se felejtsd el leírni ezeket :)

Elküldve: 2012.05.10. 13:36 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

Bp-n azért elég sok bolt van.

Pl. Ridebike - esélyes, hogy van készleten alkatrész.

K2 Bike - őket nagyon kedvelem, korrekt hozzáállás, van választék, áraik is épeszűek. Szerszámok, egyszerű kiegészítők is vannak bőven. Ritchey, XLC, Spyral, Shimano alkatrészek dögivel.

Bike Berguson - rengeteg termékük van, gyorsan beszereznek bármit, árban sajnos magasabb, illetve a kiszolgálással én nagyon nem vagyok elégedett. Ritchey dolgokat nagyon nyomják.

Mali - alkatrész tekintetében nagyon egy márkára specializálódnak, Shimano cuccokat nagyon minimális mennyiségben tartanak készleten, egyébként minden más van náluk. Nagyon sok szerszám van náluk. Főleg Acort forgalmaznak.

Hugo-Sport - hatalmas bolt, rengeteg alkatrész néhány gyártótól (BBB, Spyral, Zoggie, Shimano), ott szinte mindent találsz, termékek nagy variációban vannak, pl. nyeregcsövek, stucnik rengeteg méretben.

Én K2-t és Hugo-t javaslom, hogy érdemes látogatásra.

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!