Az új Rock Shox Domain 318-ek olajában tényleg fémdarabkák vannak?

Linkelt termék: Rock Shox Domain 318
1-19 (19 válasz)

Elküldve: 2013.01.20. 18:57 KisCsendes 

  • KisCsendes avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 55
Témaindító kérdés:

Sziasztok!Az volna a kérdésem,hogy igaz az,hogy az újonnan vett Domain-ekben az olajban fémdarabkák vannak?

Elküldve: 2013.01.22. 20:45 bandyta 

  • bandyta avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 104

@bundasalma: Igen én is így voltam ezzel, tetszett is a Domain és még most is azt mondom, hogy rohadt jót mozog, nem véletlenül vettem meg háromszor is egymás után ... dehát ennyit ért.

Elküldve: 2013.01.22. 20:36 KisCsendes 

  • KisCsendes avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 55

@bundasalma: igen,ebben van valami,de túl sok az a pár ember.semmi kedvem sincs venni ennyi pénzért egy olyan villát amit egy év után kidobhatok...

Elküldve: 2013.01.22. 20:22 bundasalma 

  • bundasalma avatar
  • DH/Freeride arc
  • Akik szeretnek szerelni csapat
  • Akik szeretnek szerelni csapat
  • hozzászólások: 97

most arra alapozva, hogy pár embernek tönkrement hülyeség, akkor ilyen alapon ne vegyél semmit :-D ha én erre fektettem volna a hangsúlyt, már rég nem bringáznék...

Elküldve: 2013.01.22. 19:57 KisCsendes 

  • KisCsendes avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 55

@A noxos: hát ezt elég sajnálatos hallani,hogy ilyen gyenge a Domain...

Elküldve: 2013.01.22. 10:29 A noxos 

  • A noxos avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 66

@KisCsendes: alattam lekoppant pedig 110 kg vagyok :D Végig néztem bandyta összes villáját.. és sajnos igaza van.

Elküldve: 2013.01.21. 18:01 KisCsendes 

  • KisCsendes avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 55

oké,oké...inkább én se veszek Domain-t...

Elküldve: 2013.01.21. 17:25 bandyta 

  • bandyta avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 104

@KisCsendes: Egyrészt háromból kettőben volt kompresszió, de ez csak kis sebességű, kb. arra jó, hogy ne himbálózzon a villa állva tekerésnél. Volt már egy rakás villám, meg még két rakást szedtem szét, hülye nem vagyok, ha veszek egy villát egyből szétkapom. Olyan, meg hogy kihagyják a kenést nincs ... Mondjuk nem vágom, hogy a kenés, meg a repedés hogy függ össze, bár tény, hogy az RSeknél kell olaj a lábba, hogy ne koppanjon a villa, de a Domainnál ez semmit nem ért. A jobb oldala volt repedve. Nézd meg BalageUMF képeit, vagy tessék itt van, neki is kirepedt: http://i13.photobucket.com/albums/a274/AceoSpades456/100_1055.jpg Meg neki is: http://www.pinkbike.com/photo/8499928/ Sőt neki is: http://www.pinkbike.com/photo/5081664/ Az meg, hogy egy egy éves villában kikopjon a persely, hát vicc, pedig mikor szétszedtem alig volt benn koszos az olaj ... persze biztos megéri venni 20e Ftért új perselyt, meg cseréltetni. Arról meg nem is beszéltünk, hogy veszel egy villát, aminek ereszt a visszaút pálcája ... ami megint van vagy 20 ezres tétel. Bár igazából a te dolgod, azt csinálsz, amit akarsz.

Elküldve: 2013.01.21. 16:51 KisCsendes 

  • KisCsendes avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 55

@bandyta: de az összes használt volt...szerintem,ha a bal láb volt repedt,akkor az az volt hogy kihagyták belőle a kenést,a perselyt meg lehet cserélni és nekem a 302 egyszer se koppant le,pedig 75kg vagyok és még kompresszió sincs rajta.ezért nem veszek többé használtat.

Elküldve: 2013.01.21. 16:46 KisCsendes 

  • KisCsendes avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 55

@Princewall14: a 302-esen nincs kompresszió és valahogy nem jön be a mozgása.lehet,hogy az a baj,hogy használtan vettem...kipróbáltam egy 180-as 318-ast és sokkal jobban tetszett.igy most vagy azt veszek,vagy ha túl sok negativ kritikát hallok róla,akkor egy Durolux-ot.de semmiképp nem akarok használtat venni.

Elküldve: 2013.01.21. 16:46 bandyta 

  • bandyta avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 104

@KisCsendes: Hát ha kíváncsi vagy az elsőt úgy vettem, hogy ki volt repedve az alja. Egy deka karc nem volt rajta, de repedt volt. A második lógott, kikoptak a perselyek. A harmadiknak meg eresztett a csillapítása, mások is írták ezt a hibát fórumokon. Sajnos a villát iszonyat könnyű lekoppantani, emiatt reped ki az alja, onnantól meg kuka a fél villa. Hiába tettem bele olajat, lekoppant, a keményebb rugó meg nekem túl kemény lett volna. Szépen mozgott, könnyen indult meg, jó lineáris volt, de a végére nem keményedett fel. És a vicc, hogy egyik villa sem volt 1 évnél régebbi, sőt az utolsó alig futott.

Elküldve: 2013.01.21. 16:12 Princewall14 

  • Princewall14 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 128

@KisCsendes: Hogyhogy le cseréled a 302-est?

Elküldve: 2013.01.21. 15:19 KisCsendes 

  • KisCsendes avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 55

@bandyta: miét?annyira rossz volt?

Elküldve: 2013.01.21. 15:08 bandyta 

  • bandyta avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 104

Nekem volt 3 is még egyszer nem kéne.

Elküldve: 2013.01.21. 14:51 KisCsendes 

  • KisCsendes avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 55

@bandyta: én még tudok egy-két oldalt ahol 302-t és 318-at árulnak újan,2 év garanciával,és ha minden összejön akkor a tavaszig veszek egy 318-at.

Elküldve: 2013.01.20. 22:38 bandyta 

  • bandyta avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 104

Szerintem tuti, de csak azért, mert már csak Domain R és RC van, 318 és 302 nincs. Már nem ezekkel a számokkal jelölik az RS villákat.

Elküldve: 2013.01.20. 22:20 bundasalma 

  • bundasalma avatar
  • DH/Freeride arc
  • Akik szeretnek szerelni csapat
  • Akik szeretnek szerelni csapat
  • hozzászólások: 97

szedd szét a biztonság kedvéért, mert ha nem is forgácsos a belseje, de kenés 100% hogy ki lesz belőle spórolva! :-/ :-)

Elküldve: 2013.01.20. 22:06 KisCsendes 

  • KisCsendes avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 55

fájt volna ha valami értelmeset irsz?inkább ne irtal volna semmit...egyébként veszek is,csak jó tudni,hogy mire számitsak.

Elküldve: 2013.01.20. 21:49 öcsi 

  • öcsi avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 123

=D Vegyél magadnak és próbáld ki. Totál szefos kérdés.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!