BBB BHT-04 Raceribbon

Linkelt termék: BBB BHT-04 Raceribbon
1-3 (3 válasz)

Elküldve: 2015.01.19. 18:52 Norby86 

  • Norby86 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • hozzászólások: 79
Témaindító kérdés:

Sziasztok!

Hamarosan szeretnék a Wilier La Triestina versenybicajomra egy szép piros színű bandázst venni. Láttam rengeteg félét, ajánlottak is már vagy 4 fajtát, de nem tudom melyik lenne a legideálisabb választás számomra. Valahogy ezek a bőr hatású túl fényes bandázsok annyira nem jönnek be nekem. A szivacsosabb, vastagabb, kényelmes, esetleg zselés bandázsra gondolnák. Bár függ attól is hogy melyik tapad jobban kézen, a bőr hatású vagy a hab anyagú? Természetesen kerékpáros kesztyűben fogom használni. Szóval szívesen fogadok tanácsokat, véleményeket, ki mire esküszik. Azért írtam ide, mert nem találtam általános topikot ahol ezt a kérdést feltehettem volna márkától, ártól függetlenül. :)

Elküldve: 2015.01.20. 00:10 Norby86 

  • Norby86 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • hozzászólások: 79

Én is pont azt néztem hogy van egy drága Specialized, de az ára eléggé elvan szállva. Most viszont akkor ezek szerint nem is érdemes olyat vásárolni. Botrangert megnézem mindenképp. BBB volt szerintem most a bicajon, bár használtan vettem, de a kormány záró kupakon BBB felirat volt, ebből gondolom hogy az volt rátekerve. Amúgy alapból a bandázsoknál ér valamit ez a lyukasztott kivitel? Azt hallottam jobban szellőzik tőle a bandázs ha izzad a kéz. De mivel nincs tapasztalatom, inkább megkérdezem.

Elküldve: 2015.01.19. 20:37 Kraslan 

  • Kraslan avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Fogjunk össze a TB-n csapat
  • Fogjunk össze a TB-n csapat
  • hozzászólások: 96

Bontrager bandázsokat használok, abszolút elégedett vagyok vele mind az árával, mind a minőségével. Egyszer volt BBB, az sem volt rossz, de a Bontragerhez képest 80-90% volt a kényelem-érzés, volt bűn drága Specialized is, az sem volt jobb,csak az ára volt háromszor annyi.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!