big boy biciklizni szeretne

1-4 (4 hozzászólás)

Elküldve: 2020.02.14. 22:04 gurulos 

  • gurulos avatar
  • hozzászólások: 1
Témaindító hozzászólás:

A tema En vagyok: szep nagy darab (110kg+) biciklizos vagyok/volnek ... Van ket biciklim: egy verseny meg egy szupermarketes varosi agyvaltos. Nos, miota megszaladt a sulyom, azota a versenyt nem merem hasznalni, helyette vettem a takarekos szupermarketest. Igazabol nincs vele bajom, de a hatso kerek (elsosorban a sulyom lehet a ludas) igen gyakran elhajlik csak ugy rendszeru hasznalttol, es utana pattannak a kullok ... Eleinte probaltam magam egyengetni, de miutan beletettem annyi penznyi kullot mint egy teljes hatsokerek, inkabb vettem ugyanabban a szupermarketben hatsokereket. Egy szezont sem birt ki (tavasztol oszig). A biciklizes nemutolsoorban sulykorrigalas miatt lenne, de elegge 22-es csapdajanak nez ki a dolog. Azon gondolkodtam, hogy ugyanabbol a szupermaketbol veszek egy vastagabb kereku biciklit (bmx-et). Erdemes-e ilyenbe fektetni es venni egy harmadikat. Annak kitartobb lehet a kereke? Vagy mit?

koszonettel ...

Elküldve: 2020.02.19. 09:57 Makky 

  • Makky avatar
  • virsli gumis/oútis
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 766

A 110-120kg még nem horror sok. Mármint egy rendesen megépített hátsókeréknek! :) Amúgy persze sok! :) De ahogy Hefi is írta, olyat nem kapsz azért tecsóban. Meg persze 5e-ből azért nem jön ki. De egy Deore agy, 2-es DT küllök (nem noname!!!), meg valami duplafalu, szegecselt 36 lyukas felni és kész.

Elküldve: 2020.02.19. 09:21 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@gurulos: ha tudod, hogy pontosan milyen kerék kell, és olcsón szeretnél vásárolni, akkor néz szét a használt kerék oldalon >>

Elküldve: 2020.02.19. 09:00 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@gurulos: a legfontosabb, hogy ne szupermarketben vásárolj kerékpár alkatrészt / kerékpárt, hanem egy szaküzletben. Hidd el a downhill versenyzők olyan hátsó kereket használnak, ami szerintem egy 300 kilós embert is elbírna aszfalton! Olyat szupermarketben biztos nem találsz :)

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!