Bikefun 4square + Prowheel Acél középcsapágy és hajtókar

Linkelt termék: Bikefun 4square
1-5 (5 válasz)

Elküldve: 2014.08.30. 22:22 colew 

  • colew avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 71
Témaindító kérdés:

XC-re kellene (nem ugrálok, csak a terep néha durva) Egy Cannondale vázba szeretném rakni, 3x8 sebességgel. Azt szeretném tudni, hogy az ilyen igénybevételt kibírja-e ez a két cucc. A mostani egy hagyományos középcsapágy egy régi hajtóművel nyekereg. Edzett fűszál vagyok, 55kg/~177cm

Elküldve: 2014.09.02. 21:40 colew 

  • colew avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 71

@ikarus266: nekem is nagyon tetszik, kinézetre is, és Suntour-ék nem sz*r cuccokat csinálnak mostanában. Szerintem maradok a várakozásnál, és veszek egy jobb monoblokkot is. Néztem az UN-26-ot (asszem ez a neve) De a műanyag bal oldali csésze valahogy nem tetszik. Majd kiderül milesz-hogylesz.

Elküldve: 2014.09.02. 15:53 ikarus266 

  • ikarus266 avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 192

@colew: A linkelt hajtómű király. A Prowheel sem rossz, csak vásárlás előtt nézd meg, ne legyen deformált. Monoblokkból pedig mondom tökmindegy szinte, hogy melyik. Talán a Shimano az ami jobb kicsivel a többitől, de az majd 3×-os árat jelent.

Elküldve: 2014.09.02. 15:24 colew 

  • colew avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 71

Olyan, amit mindenféle különleges szerszám nélkül össze lehet rakni. Becsavarom kézzel, ráhúzom kulccsal, másik oldalt szintúgy, aztán rárakom a kontraanyát és csók. A baj vele hogy régi, és mindenképp kellene egy új. De lehet várok, míg lesz több pénzem, és veszek egy Suntour XCT-T318-at (http://ebike.hu/termekek/hajtas/hajtomu/negyszog-tengelyes/105986_suntour-xct-t318-48-38-28t-170mm-alu-negyszogtengelyes-hajtomu/) és mellé valami sirály monoblokkot 3-4ezerért.

Elküldve: 2014.09.02. 11:04 ikarus266 

  • ikarus266 avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 192

Hagyományos középrész alatt mit értesz? A perselyes, golyóskosaras borzalmat? Mert ahhoz képest tényleg jobb, de egy ettől a modelltől lényegesen olcsóbb Neco, vagy más noname monoblokkoktól már semmivel sem jobb Ugyanúgy kb. 1 év max. amit kibír intenzív használt mellett recsegés mentesen.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!