Blackburn Super Flea mennyire vízálló?

Linkelt termék: Blackburn Super Flea
1-2 (2 válasz)

Elküldve: 2015.10.17. 00:56 Beba 

  • Beba avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Akik honapogik gürcöltek az uj bicora xD csapat
  • Akik honapogik gürcöltek az uj bicora xD csapat
  • hozzászólások: 9
Témaindító kérdés:

Szeretnék venni egy ilyen lámpát, mivel az előző beázott és beadta a kulcsot. Az lenne a kérdésem ez mennyire szereti a vizet? Napi 25km-t tekerek, ha esik, ha fúj, szóval olyat szeretnék ami nem ázik el és mivel elég borsos ára van nem szeretnék kidobni ennyi pénzt.

Elküldve: 2016.03.21. 22:25 wolfman 

  • wolfman avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 1

Az ugye megvan, hogy ez csak jelzésre szolgál és érdemi fényt nemigen ad...? Ha ennek tudatában választasz, már nem fogsz mellé....

Nekem még első generációs Flea van, előre-hátra. Ezek még nem jelezték, hogy mikor fáradnak el. Nos jártam nagy esőben, hátra volt feltéve a kis villogó és beázott mint annak a rendje.

Pár napig kicsit bolond volt, időnként megébredt és felkapcsolódott, villogott egy kicsit, aztán visszaaludt... Az első két alkalom itthon a töksötétben azért parás volt, nem tudtam, ki szórakozik... :D

Aztán megjavult, azóta is ezt használom....

Szóval egy szó mint száz: beázni beázik nagy esőben (vagy ha a kerék közvetlenül veri rá a vizet), de meggyógyul.

Blackburnék élettartam garanciát adnak minden termékükre, kérdés, hogy ez a beázásra is vonatkozik-e. Ha igen, akkor hajrá megvenni. Ha nem, akkor erősen meggondolandó egy ilyen lutri. Egy ilyen cucc árából veszel minimum három duplaledes kínai Solarstormot, amiből ha kettő szárad mert azis beázik, még mindig használhatod a harmadikat. És azzal látsz is. Meg látnak is, jobban is mint szeretnék... Igazi lámpának én is olyat használok. Ha éjjel a szemből jövő autós rajta felejti a refit, leveszi, ha én is ráteszem.... ;)

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!