Bmx-es hajtás kompatibilis nem driveres agyakkal?

1-17 (17 hozzászólás)

Elküldve: 2014.02.25. 11:18 nanofan2 

  • nanofan2 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 9
Témaindító hozzászólás:

Sziasztok! Nemrég vettem a montimba egy Dartmoor 3pcs bmx-es típusú hajtást (a lánctányér egy ponton van rögzítve). Ez viszont nem kompatibilis a régi montis racsnis lánkerékkel hátul. Meg lehetne oldani valahogy hogy az legyen és ne kelljen driveres agyat vennem? Pl nem lehet kapni bmx-es lánckereket racsnis agyra? Légyszi segítsetek :/

Elküldve: 2014.02.25. 20:55 nanofan2 

  • nanofan2 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 9

@kuncikah: Köszi, meg lesz próbálva!

Elküldve: 2014.02.25. 20:07 kuncikah 

  • kuncikah avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 12

@nanofan2: szerintem is lánc-cserével oldhato meg a probléma, ha azzal sem, akkor még mellé egy egysebesságes fogaskerék hátra !

Elküldve: 2014.02.25. 19:44 nanofan2 

  • nanofan2 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 9

@lakatos0514: Köszi szépen a választ. :)

Elküldve: 2014.02.25. 16:08 nanofan2 

  • nanofan2 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 9

@wethepeopleguy: Euro BB-s, csak a lánctányér BMX-es.

Elküldve: 2014.02.25. 13:37 wethepeopleguy 

  • wethepeopleguy avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 52

a Hajtásnak köze nincs a kazettás agyakhoz, esetleg a standard monti csapágy az Euro BB - és a bmx-edbe pedig Spanish vagy Mid vagy USA volt ez lehet eltérő....

Elküldve: 2014.02.25. 13:30 lakatos0514 

  • lakatos0514 avatar
  • dirt/street gyerek
  • dh freeride klub csapat
  • dh freeride klub csapat
  • hozzászólások: 19

igen... haverom igy használta... én pll a full monti hayltásomat használom igy és tökéletesen müködik.

Max ha kicsit patogna mert ugye nem együt koptak ösze az alkatrészek akkor veszel hatra ss fogaskereket ezek valamivel vastagabak és akkor patent

Elküldve: 2014.02.25. 13:20 nanofan2 

  • nanofan2 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 9

@lakatos0514: Ez tuti? Próbáltad már/ ismersz valakit aki próbálta?

Elküldve: 2014.02.25. 13:11 lakatos0514 

  • lakatos0514 avatar
  • dirt/street gyerek
  • dh freeride klub csapat
  • dh freeride klub csapat
  • hozzászólások: 19

Bmx lánc megoldaná a problémád az rendesen ráfog feküdni a lánctányéra, és jo lesz hàtul is.

Elküldve: 2014.02.25. 12:44 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

@nanofan2: Még talán annyi hogy keres az agyra 1/8"-os fogaskereket, lehet hogy találsz meg egy 1/8"-os láncot. Ennél nincs olcsóbb megoldás a problémádra.

Elküldve: 2014.02.25. 12:36 nanofan2 

  • nanofan2 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 9

@spank309: Okés köszi én is erre gondoltam csak gondoltam hátha van valami egyszerűbb megoldás.

Elküldve: 2014.02.25. 12:28 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

@nanofan2: olyan bmx lánctányért nem tudok ami kompatibilis lenne mtb lánccal, így viszont még nagyobb a szívás nálad, mert vagy veszel egy másik hajtást (montist) vagy marad a driveres agy. Olyan méretekre gondolok hogy a lánctányér 1/8"-os. a lánc milyen stb.

Elküldve: 2014.02.25. 12:24 nanofan2 

  • nanofan2 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 9

@spank309: Mint mondtam elől Dartmoor 3pcs hajtás, és Dartmoor Trance 25T lánctányér, hátul meg Novatec d256sb agy.

Elküldve: 2014.02.25. 12:23 nanofan2 

  • nanofan2 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 9

@spank309: jó, hagyjuk inkább:D tehát akkor tudok olyan egy csavarral felfogatós lánctányért venni előre ami kompatibilis a montis lánccal? És pontosan milyen méretekre vagy kíváncsi?

Elküldve: 2014.02.25. 12:18 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

@nanofan2: Pont erről beszéltem, csak te ezt nem tudod normálisan megfogalmazni, de úgy látszik akkor igazam van... Hogy mire van ekkora arcom... Van mire elhiheted ;) vagy cseréled elöl a lánctányért vagy hátul a racsnit egy biztos választanod kell vagy ez vagy az, de le kell hogy cseréld, de így hogy nem tudod nevüket és a méreteket nem tudok tippeket adni.

Elküldve: 2014.02.25. 12:07 nanofan2 

  • nanofan2 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 9

Helló! Nem tudom hogy mire van ekkora arcod, de ez biztos: 1.: a szövegértést egybe írjuk, 2.: amit ÉN leírok szöveget, azt NEKED kell megérteni, tehát te szövegértesz. (csak hogy tisztázzuk). Na tehát akkor mégegyszer: azért említettem a bmx hajtást, mert a hozzá való lánckerékkel van a bajom (csak nem tudtam máshogy megfogalmazni), azaz: amit a racsnis agyamhoz eddig használtam lánckerék és ami lánc vele kompatibilis, nem megy rá elől az új lánctányérra. Na jó, ennél egyszerűbben tényleg nem tudom neked megfogalmazni ne haragudj.

Elküldve: 2014.02.25. 11:50 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

Komoly gondok vannak nálad, a szöveg értéssel meg mással is... Bmx hajtásnak köze nincs a hátsó agyhoz. Igazából fingom nincs hogy te itt most mit akarsz kérdezni de van egy olyan sejtésem hogy a lánc nem stimmel, és nem megy rá a fogaskerékre, mert mást nem tudok elképzelni hogy mi bajod van. Meg az is biztos hogy nem vagy 19 éves...

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!