Bosznia Montenegro 2 keréken

1-11 (11 hozzászólás)

Elküldve: 2013.04.07. 13:49 gerzso 

  • gerzso avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 7
Témaindító hozzászólás:

sziasztok :) Junius elején szeretném áttekerni Boszniát, akár beleharapva Horvátországba és Montegero keresztül haza. Nagyvonalakban az útvonal: Vrbas-kanyon (Banja Luka (indulási hely) - Jajca), Vlasic planina (Travnik), Vranica Planina (Prokosko jezero), Cvrsnica Planina (Ramsko és Bldinje jezero), Neretva-kanyon (Pocitelj, Blagaj, Mostar, Jablanica, Konjic), Treskavica Planina, Zelenagora, Piva-kanyon, Durmitor, Tara-kanyon. Szép tájakon, normál tempó, kemény szintek, aszfal, murvás utak és sok látnivaló :)Talán a legfontosabb, hogy a cuccokat vinnénk magunkkal, málhás túra lenne, sátrazás, vadkemping néha kemping stb. Oda és vissza út meg ahogy megoldható tömegközlekkel. Várok olyan elvetemült embereket akik szívesen csatlakoznának.

Elküldve: 2013.05.17. 09:21 gerzso 

  • gerzso avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 7

@Alkapánó: Egy mail címet küldj el légyszi üzenetben. Ott átküldöm a teljes túratervet.

Elküldve: 2013.05.14. 12:55 Alkapánó 

  • Alkapánó avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 16

@gerzso: A júni eleje, amit először írtál semmiképpen nem jó. A június második fele jó lehetne. Egyeztetnem kell még a családdal is. Nekik még nem is említettem:)) Hány napot gondoltál az egészre??

Elküldve: 2013.05.14. 09:23 gerzso 

  • gerzso avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 7

@Alkapánó: junius vége - julius közepe, mert Neked hogy lenne jó?

Elküldve: 2013.05.08. 21:55 Alkapánó 

  • Alkapánó avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 16

@gerzso: Mikor szeretnél indulni??? A terület nagy részét, főleg Montenegrót és kelet Boszniát, korábban bejártuk néhányszor endurókkal. Olcsó és gyönyörű! Imádom!!! Sokat vadkempingeztünk is. Az utóbbi években én is inkább tekerek. Kedvem lenne, de attól tartok az időpont nem lesz jó nekem.

Elküldve: 2013.04.08. 14:49 gerzso 

  • gerzso avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 7

Elküldve: 2013.04.08. 14:09 gerzso 

  • gerzso avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 7

Nem az első balkáni utam :) Macedónia, Albánia, Montenegro, Szerbia meg volt már :)

Elküldve: 2013.04.08. 14:08 gerzso 

  • gerzso avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 7

Szállással kapcsolatban, azért nem írtam semmit mert ilyen helyeket néztem: Jajca camping, Vitez camping, Prokosko jezero, Ramsko jezero,Blidinje Jezero, Medjugorje/Mostar/Jablanica camping, Camp Montings. Ezek pár példa amit néztem. Sok lehetőséget gyűjtöttem. Am most már sok jó infót mondtak az aknákkal kapcsolatban. Eléggé jelölt mindenhol állítólag és helyiek is segítenek ebben.

Elküldve: 2013.04.08. 14:03 DaveN11 

  • DaveN11 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Velencei-tó környéki bringások csapat
  • Velencei-tó környéki bringások csapat
  • hozzászólások: 41

@gerzso: http://www.youtube.com/watch?v=bk_N-lUc4hY&list=UULWIjsOP2yWI7YX2szpbqsA&index=12

kis kedvcsináló, érdemes az egész balkán körutat végignézni, bár gyanítom már láttad:)

Elküldve: 2013.04.08. 14:00 gerzso 

  • gerzso avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 7

@Takács Balázs: Elég jó infókkal rendelkezek. Követségem ennek utána jártam :) De nagyon köszönöm a figyelem felhívást.

Elküldve: 2013.04.08. 07:52 Takács Balázs 

  • Takács Balázs avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 345

Hello! Indulás előtt mindenféleképp nézz utána hogy legális e Boszniában kempingezni, sátorozni, mert nekem olyan emlékeim vannak hogy ezt a helyi hatóságok szigorúan tiltják. Tudniillik Boszniában még mindig rengeteg elaknásított terület van, jellemzően egyes helyeken az aszfaltútról letérni is életveszélyes. Ha érdekel, és még nincs akkor lehet hogy tudok neked fényképezni egy régi aknatérképet, egyik ismerősöm volt kint rendfenntartó erőkkel régebben, ők kaptak térképet hogy hol ne menjenek le az aszfaltról semmilyen esetben sem. (persze arra nincs garancia hogy máshol nincsenek otthagyott aknamezők). Üdv.

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!