"Bringás cuccok adás-vétel" facebook csoport

1-1 (1 hozzászólás)

Elküldve: 2013.07.05. 08:50 j.andor 

  • j.andor avatar
  • DH/Freeride arc
  • Érdi Dirt csapat
  • Érdi Dirt csapat
  • hozzászólások: 129
Témaindító hozzászólás:

Üdv mindenkinek! Sajnálattal kell közölnöm, hogy a " bringás cuccok adás-vétel " csoport nem működik jól, a vezetőség felelőtlen és puja, beszari. Ugye a nagy részetek ott is tevékenykedik ezért osztom meg ezt. Azt tudjátok, hogy új szabályzat van miszerint először törölnek, majd másodjára végleg kitiltanak. Ez még úgy ahogy rendben volna, DE engem elsőre tilottak azaz a csoportba már soha nem térhetek vissza. Szerettem azt a csoportot, sok mindent adtam el és vettem. Amikor a vezetőségnek jeleztem és elmondtam az esetet letiltott, így nem tudok írni neki. A neve Horváth Tamás. Elvileg egy nagyon régi képhez (több mint féléves áplód, mikor még szabályzat sem volt) nem írtam árat, de a bringa már elkelt. A szép a dologban, hogy az eladott cuccnak a képét nem tudom törölni. Én saját névvel egy albumot hoztam létre és oda töltöttem fel a képeket. Ajánlást persze tettem ez ügyben azon a héten amikor hozzá lehetett szólni a "törvényalkotáshoz" de semmi. Le lettem tiltva. Én senkit nem kötelezek semmire sem, de gondoljuk át azt, hogy ez így fair-play?! Nagyon vigyázzatok mert mint láthatjátok egy-két kattintás és elbuktad a tagságodat. Persze megfelelő fegyelemmel ennek következményei lennének (és nem is történhetne ilyen) vezetőségen belül de sandítom hogy erről említést sem fog tenni senki így arra kérek mindenkit aki olvassa, szóljon másoknak is esetleg ossza meg!

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!