Btwin Rockrider 540

Linkelt termék: Btwin Rockrider 540
1-5 (5 válasz)

Elküldve: 2019.09.29. 22:17 Gabi10 

  • Gabi10 avatar
  • hozzászólások: 1
Témaindító kérdés:

Ki néztem a decathlonba egy 540est, amitől félek, hogy ez csak 18 sebességes, az első lánckerekek nagyon picik. Akinek van ilyen és használja aszfalt sík terepen tudna mondani nekem sebesség adatot legnagyobb fokozatba hajtva mi az a tempó amivel lehet haladni?

Elküldve: 2019.11.11. 19:45 kovacsszandra 

  • kovacsszandra avatar
  • hozzászólások: 1

@sziklánülö: Egyetértek. Barátomnak is ilyen gépe volt és 35-40-es sebességeket hozni tudta vele. Jó bringa!

Elküldve: 2019.10.20. 21:08 Wolfati 

  • Wolfati avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 1

@Gabi10: Szia! Pár hét tapasztalat után mondhatom, hogy aszfalt/sík terepen az átlagos 30-35-ös tempo hozható. Persze ez sík terepre vonatkozik! És természetesen abban az esetben, ha a kerekeket felfújod legalább 3Bar nyomásra. (így nem nyomódik annyira össze, és kisebb lesz a gördülési ellenállás.) Talán azt mondanom sem kell, hogy ennek a gépnek nem az aszfalt az elsődleges lételeme. Ha sokat használnád aszfalton, akkor egy pár csere külső nem lenne elvetendő gondolat. Szerintem... :-)

Elküldve: 2019.10.01. 17:35 rcs2003 

  • rcs2003 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 878

Tapasztalataim: elöl 38-as vagy 36-os tányér: 50km/h kitekerhető közepesen pörgetősen. Elöl 34-es tányér: 40km/h kitekerhető ugyanilyen pedálfordulatszámmal, 50km/h-hoz már nagyon kell pörgetni. Elöl 32-es tányér: 35km/h felett már nagyon pörgetni kell. Ugyanakkor lejtőn lefelé gyorsulva minden fokozat elfogy egyszer. Ehhez persze láb is kell ám ha pár másodpercnél tovább akarod kitartani az említett sebességeket! Nem tudom milyen szinten állsz de ha kezdő vagy alkalmi kerékpáros vagy, a leggyengébb láncszem biztos nem a bicaj lesz egy jó ideig hanem te :)

Elküldve: 2019.10.01. 13:03 sziklánülö 

  • sziklánülö avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 36

@Gabi10: Az a "kicsinek" látszó hajtómű a 27,5"-os kerékhez lett hozzá "tervezve".Aszfalton a 30-as tempót simán lehet vele tartani(30 körül,a gyári terepgumik,igen hangosan zenélnek)Persze ha combos vagy,akkor a 35-40 is mehet...A teleszkóptól nagy dolgokat ne várj,de könnyebb terepen jól szolgálhat.Ár-érték arányában egy korrekt bringa.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!