B.ú.é.k............

1-5 (5 hozzászólás)

Elküldve: 2018.12.31. 11:13 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98
Témaindító hozzászólás:

Boldog sikerekben gazdag új évet kívánok nektek.

Elküldve: 2019.10.08. 19:26 ??? 

  • ??? avatar
  • hozzászólások: 1

A közvetlen importőr árát ömlesztve tárolja. Az Iqos dohányfűtési rendszere kedvező áron alternatívája a klasszikus cigarettának. A HEETS iqos dohányfűtési rendszerei már meghódították a világpiacokat, és hivatalosan is több mint 47 országban értékesítik őket. Az ilyen ízek nagykereskedelmi stílusát kínáljuk Heets Amber, Sárga, HEETS Turquoise, HEETS lila, HEETS bronz, HEETS Green Zing. Az ízek jellemzői: A Heets Bronze Label egy puha, illatos keverék a kakaó és a szárított gyümölcs könnyű jegyzeteivel. A 10 csomag blokkjában. Heets Purple Label - frissítő mentol íze könnyű gyümölcs- és bogyós jegyekkel. Stick Heets dohány az IQOS Parlament Amber Label - klasszikus gazdag íze. Heets Green Zing - IQOS-hoz használható matricák. Ez egy lágy illatos keverék a mész könnyű jegyzeteivel. A 10 csomag blokkjában. Heets Turquoise Label - frissítő mentol íz. Az IQOS Parlament sárga címkéje - klasszikus könnyű íz. Rugalmas árpolitika Nagykereskedelem 500 blokkból - $ 10, 500-9 dollárból, 1000-8 dollárból. Ukrajna területéről a közelben és messze külföldre szállítjuk a DHL Express nemzetközi fuvarozó céget. telefon; +380941296767 Andrew VIBER; +380941296767 Telegram: +380941296767 Videó https://youtu.be/PqIbCsKVUCg Teljes körű és árak a honlapunkon: http://stick-heets.com/

Elküldve: 2019.01.01. 00:39 Csakisahegy 

  • Csakisahegy avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Merida Bike csapat
  • Merida Bike csapat
  • hozzászólások: 39

@Procolus: B.Ú.É.K., mindenki biciklizzen jó sokat idén is! Had nyúljon a lánc!!!

Elküldve: 2018.12.31. 17:11 azaki71 

  • azaki71 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 679

Buék minden kerékpárosnak. Krivánok 2019-re is sok szabadidőt és napos időjárást minden hobbi és profi kerékpárosnak.

Elküldve: 2018.12.31. 16:13 rcs2003 

  • rcs2003 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 878

Boldog új évet mindenkinek! Ha már létrejött ez a topik, osszuk meg egymással, kinek mi sikerült idén a kitűzött célok közül, voltak-e célok? Én 5534km-rel zártam az idei évet a montimmal. 6000 volt a kitűzött cél, hát majdnem összejött. Az őszi mártélyi maratonon elindultam, 3. helyezést értem el a korcsoportomban, összetettben 4. Persze így is mesze vagyok még egy normális erőnléttől de mégis örültem mint a majom a farkának :)

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!