Bulls Aminga 27,5 LT

Linkelt termék: Bulls Aminga 27,5 LT
1-4 (4 válasz)

Elküldve: 2017.06.07. 10:42 zolller 

  • zolller avatar
  • hozzászólások: 2
Témaindító kérdés:

Sziasztok!

Egy külföldről behozott kerékpárokkal foglalkozó üzletben láttam egy ehhez hasonló kerékpárt 55000 Ft-ért. Nem feltétlenül ez a tipús volt, de ehhez hasonlít a legjobban a váz kialakítása. A megvásárlásán gondolkozom, de nem tudom mennyit érhet. Van róla egy fotóm is. Ha valaki ért hozzá, és segítene elküldeném neki. Félek hogy elviszik előlem ha ez tényleg a 300000 Ft-os kategória. A segítséget előre is köszönöm!

Üdv: Zoli

Elküldve: 2017.06.10. 20:32 balmesz001 

  • balmesz001 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 139

@zolller: Ez egy nagyon alap bringa. Az 50 reális lehet, mint maximum ár. Én mostanság többször vettem lelakott bringát, és mindig belefutottam valami rejtett, szemét hibába. Persze így is jól jöttem ki, mivel magamnak szereltem őket, de volt anyagköltsége (mondjuk mániákus vagyok, azt is cserélem, ami nagyon karcos, hiába működik :D ). Szóval csak óvatosan, ha nem vigyáztak rá, akkor a felszín alatt is lehet még probléma, valószínűleg a karbantartás is elmaradt. Kerék, hajtás, kormánycsapágyat nézd meg. Váltók, fékek működnek-e. Repedést is keress a vázon. Acera/Alivio vagy Tourney szett van rajta, ugye?

Elküldve: 2017.06.09. 22:37 zolller 

  • zolller avatar
  • hozzászólások: 2

Köszi a választ! Valóban nem ez a típus, (láttam élőben) hanem ez:

https://www.google.hu/search?q=bulls+sharptail+1+26+zoll&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi3iu_Ey7HUAhVlYZoKHSepDXAQ_AUIBigB&biw=1707&bih=844&dpr=1.13#imgrc=7ELv24kk0vlZRM:

Kicsit "lelakott" állapotban van, amit nem értek, mert szerintem max 3-4 éves lehet. Első ránézésre nincs komoly baja, "csak" több helyen festékleverődés(mondjuk az is idegesít hogy miért volt ilyen igénytelen gazdája, vagy esetleg a szállításánál voltak figyelmetlenek). Teleszkóp, fékek, váltó működőképesnek tűnik(persze erről akkor tudok nyilatkozni bővebben ha megveszem). Hátsó gumi defektes, ülést cserélni kell. Ilyen állapotban 50000 Ft-ért akarják eladni. Kinézete miatt sokan érdeklődnek iránta, nem hiszem hogy sokáig meglesz. Még hezitálok, mert komolyan át kellene nézni az esetleges hibák miatt, bár ezeket leszámítva még úgy is jó vételnek tűnik ha rá kell költenem valamennyit.

Üdv

Elküldve: 2017.06.09. 19:17 balmesz001 

  • balmesz001 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 139

Sok bringa van ilyen vázkialakítással, nem biztos hogy annyira komoly, amit találtál. Lökjed fel a képet valahova és add meg ide a linket.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!