Caprine X-Onlee Dirt Disc, Montana Prizma. Melyiket vegyem?

Linkelt termék: Caprine X-Onlee Dirt Disc
1-4 (4 válasz)

Elküldve: 2015.08.05. 20:15 davidrt 

  • davidrt avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 14
Témaindító kérdés:

Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kérni, itt van ez a 2 hirdetés, mindkettő tetszik, szerintetek melyik lenne a jobb választás?

Montana Prizma: http://bolha.testbike.hu/hirdetes.php?clid=226888 Előnye: boltból venném a bicót (de használtan), szinte vadonat új (láttam ma, megálltam megnézni a boltnál) kezdő ára kicsit alacsonyabb, de! hátrány: kevésbé ismert márka és kevésbé ismert típus, a marokváltót úgyis cserélném, az lenne egy +10k körül, alkudni aligha tudok belőle.

Caprine X-Onlee Dirt: http://bolha.testbike.hu/hirdetes.php?clid=221137 Előny: alapból a "pillangós" váltó, picit jobban tetszik, ismert márka, ismert típus, ami ráadásul elég jó értékeléseket kapott, és van esélyem talán alkudni is egy kicsit. Hátrány: magánszemélytől veszem, mindig ott az esély rá, h a garancia meddig és milyen szinten él.

Amire használnám: bringa úton, földúton tekerni, munkába járni, aprókat kirándulgatni, városban járkálni. Nem kell tárcsafék (vagy majd később is ráér váltani), nem kell feltétlen 130mm-es rugóúttal rendelkező DH teló.

Segítséget, javaslatot, tippeket szívesen fogadok és előre köszönöm!

Üdv, Dávid

Ui: A pénzkeret kb ennyi, tudom h egy rendes bringa 100k+, nekem most nincs rá ennyim. Ez van :(

Elküldve: 2015.08.06. 20:45 davidrt 

  • davidrt avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 14

Köszi mindkettőtöknek a segítséget! :)

Elküldve: 2015.08.06. 07:50 elemér 

  • elemér avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 133

Azt mondom hogy ha szereltséget kell nézni, akkor a Caprine fényévekkel jobb. Viszont a hirdető el van varázsolva picit. Fullos FR DH bicó!!!! Köze nincs hozzá. A 65 meg irreálisan sok. Már kb 2 éve nem kapható modell, és utolsó ára is 80-85 ezer körül ment. Biztosan tudom, mert mi is annyiért vettük. Szóval ha 50 ért odaadja akkor vedd meg a Caprinet. Ha nem akkor inkább a másik garanciával, vagy keresgess tovább.

Elküldve: 2015.08.05. 20:25 Zero-X 

  • Zero-X avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 181

@davidrt: Én a Caprine X-Onlee Dirt-re szavazok! :)

Lehet, hogy a másik szebb állapotban van, de ez bikább és jobb cuccok vannak rajta. A garanciát itt elfelejteheted. Csekkold le rendesen!

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!