Capriolo Anaconda megfelne-e nekem?

Linkelt termék: Capriolo Anaconda
1-5 (5 válasz)

Elküldve: 2012.06.28. 19:16 fodornorbert80@gmail 

  • fodornorbert80@gmail avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 2
Témaindító kérdés:

Sziasztok! Én egy nagyon kezdő bringás vagyok.Ausztriában dolgozok,és kb 2 hónapja bringázok.Sajnos a jelenlegi bringám elég elavult,és már nagyon beteges.Szeretnék egy újat,jobbat venni.Egyenlőre nem akarok nagyon drágát,azt majd később.Főként terepen használnám,köves,gödrös rossz úton,emelkedőn és lejtőn,kisebb ugratásokra.Szeretném kikérni a véleményeteket a Capriolo Anaconda -ról!Gondolkozhatok-e egy ilyen megvásárlásán kezdésnek?Amúgy 180 cm magas és 80 kg vagyok. Köszönöm a válaszokat!Sziasztok!

Elküldve: 2012.07.01. 18:05 XCode 

  • XCode avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 1487

@fodornorbert80@gmail: Kezdő gép hobbikerékpárosoknak, ezzel bizonyára tisztában vagy. Egy-két évig megfelelhet, amíg nem lesz jobb. Valószínűleg költened kell majd rá, mindjárt a vásárlás után (kormánymarkolat, nyereg, pedál). Váz: a legtartósabb darab, alighanem ezzel lesz a legkevesebb bajod. Villa: valószínűleg csak díszíti bringát, ami nem baj, ha nem vársz tőle ennél többet. Középrész: bizonytalan, mint az abai vacsora, kitarthat két hónapig vagy akár két évig is. Hajtókar: bizonyára acél, ezzel kevés baj szokott lenni. Pedál: nagyon rövid életű. Lánc: kb. 1500-2000 kilométert bír, ha kíméled. Fogaskoszorú: 6000-8000 kilométert mehetsz vele, ha nem hajtod esztelenül. Első váltó: többnyire teszi a dolgát. Hátsó váltó: ha rendszeresen ellenőrzöd, nem veszed túlságosan igénybe stb., akkor különösebb baj nincs vele, ha nem kíméled, nem fordítasz rá kellő figyelmet, örülhetsz, ha nagyobb kár nélkül megúszod. Kerékabroncs: túrákhoz és városi használatra megfelel, aber nicht ugra-bugra, mert egyengetheted napszámban. Első agy: valószínűleg nem lesz gondod vele. Menetes hátsó agy: kíméletes használat mellett sem hosszú életű (6000-8000 km), elgörbülhet a tengely, benyomódhat a csapágycsésze stb. Köpenyek: két szezont biztosan kibírnak, talán többet is, ha nem tekersz sokat, és nem történik valami végzetes. Nyereg: elsőre talán kényelmes, úgy 60-80 km után azonban kiderül az igazság - ez majdnem minden gyári nyeregre jellemző. Tárcsafék: erről nem tudok mit mondani, ebben a kategóriában szerintem inkább V fék.

Elküldve: 2012.07.01. 16:37 99jana 

  • 99jana avatar
  • sima XC-s
  • Freeriderz SE csapat
  • Freeriderz SE csapat
  • hozzászólások: 5

ha mindenképp újat akarsz érdemes beruházni egy kelly s re vagy egy meridára. ha igazán tetszik a sport később úgyis komolyabb gép kell vagy a használt vásárlás még jobban megérné (szerintem)

Elküldve: 2012.06.28. 19:31 1 

  • 1 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 105

Capriolo anacondát né.Ha capriolo közül akarsz,akkor lizard körülit.

Elküldve: 2012.06.28. 19:21 meridásgaluska 

  • meridásgaluska avatar
  • sima XC-s
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 381

ezt ne!!! használtan nézz de jobban megéri rászánni 150e forintot és venni egy jó használt kerót és 120ért vettem egy egy éves még 2évig garis meridát és összesen eddig 180e-be van de 250e forintos keró szintjét üti

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!