Capriolo Roadster vagy milyen cross-trekking 100ezer alatt

Linkelt termék: Capriolo Roadster
1-2 (2 válasz)

Elküldve: 2012.07.24. 17:37 athace 

  • athace avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 1
Témaindító kérdés:

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy cross-trekking bringát 70-100ezer forintból. Milyen márkát/típust tudnátok ajánlani? Elég sokat nézegettem neten, de sajnos nem tudok könnyen dönteni. Caprine, Capriolo, Gepida, Kellys, Merida márkák 2012-es típusait nézegettem többnyire.

Másik téma, hogy 177 cm magas vagyok, 80-82 körüli lábmagassaggal. Ehhez cross-trekkingből milyen méret érdemes kb? Gondolom 19-21", 48-54cm, de mi lenne az ideális? Kb 5 féle táblázatot nézegettem, minden különböző értéket ad picit, mert nyílván több szempont van, de azért érdekelnének a személyes tapasztalatok is.

Köszi a segítséget előre is!

Attila

Elküldve: 2012.07.25. 19:55 banderas70 

  • banderas70 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Merida Bike csapat
  • Merida Bike csapat
  • hozzászólások: 2

Szia Én a merida kerékpárt ajánlom ,nekem is az van, de nem szeretnélek elszomorítani 100.000 alatt sajnos még a rosszabb felszereltségű gépeket kapod meg.Nem tudom mennyit szeretnél vele éves szinten menni, de ha komolyabban bringázol akkor érdemesebb a drágább jobb felszereltségű kerékpárt megvenned .Hobby szinten nagyon megfelelő a MERIDA crossway 10v 90.000ft körüli az ára. Kicsit komolyabbak: 2010-es Merida crossway 40 MD 126.000 FT/nekem is ez van/ez már tárcsafékes ,úgy tudom hogy még lehet kapni. 2012-es Merida crossway 20 MD 130.000FT 2012-es Merida crossway 40 MD 150.000FT ezek mind tárcsafékesek a V fékesek kb 10.000ft-vel olcsóbbak A VÁZMÉRET: Mielőtt biciklit veszel mindig próbálj ki több méretet,én mindig az átlépési magasságot veszem alapul.Nekem ez jött be . Merida trekkingeknél 48-52-54-56 stb.a vázméret,/én 173 cm-er vagyok 50-es kellett volna ami nincs ezért a nagyobbat 52-est választottam ,a rugós nyeregcsövet ki kellett cserélnem simára mert nem tudtam addig leengedni hogy jó lett volna túl magason ültem /fél centi hiányzott/úgy is hogy teljesen le volt engedve a nyeregcső. Paramétereidet nézve 52-es vázméret lesz a megfelelő számodra /esetleg az 54-es/ Remélem tudtam egy kicsit segíteni. üdv . Banderas

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!