Continental Town Ride külső gumi

Linkelt termék: Continental Town Ride
1-3 (3 válasz)

Elküldve: 2014.09.28. 17:29 Norby86 

  • Norby86 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • hozzászólások: 79
Témaindító kérdés:

Sziasztok!

Kezdő kerékpárosként van egy Csepel márkájú 28" kerékpár gumim, melyet eddig a Kastle trekking bicajomon használtam. Viszont sajnos nem mai darab és nem is túl defekt álló ez a gumi (pontos típusát nem tudom, mivel már evvel a gumival vettem és nincs ráírva), ugyanis egy sima királydinnye 4 bar nyomásnál kilyukasztotta a belső gumit úgy hogy az én testsúlyom is csak 55 kg. Szóval szeretnék egy másik gumit vásárolni hamarosan, melyet 90%-ban csak aszfaltra használnék, maradék 10% kavicsos úton használnám és ezt néztem ki első körben. Fontos lenne a defektállóság mellett hogy a gumi súlya azért viszonylag könnyű legyen mint egy átlagos külső gumi súlya és a szélessége se legyenek túl széles, mert szeretek száguldozni. :) A kép alapján ez a szélesség megfelelő lenne nekem, de akár kicsit keskenyebb is lehet. Ehhez szeretnék majd egy belső gumit is venni, abból a Panaracer VTW 720-F belső gumit néztem ki magamnak. A kérdésem hogy ilyen árkategóriában max 5.000 Ft/db, milyen kerékpár gumit tudnátok ajánlani? Illetve jó választás lehet e esetleg ez a kerékpár gumi az említett belsővel? Tanácsokat, ötleteket, mindent meghallgatok.

Elküldve: 2014.10.20. 17:03 S-Péter 

  • S-Péter avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 16

@Norby86: Szia! Én a town ride-ot használom augusztus óta és teljesen meg vagyok elégedve vele. Ebből a gumiból 37mm szélességű a legkisebb. Közel 2000km-ert tettem meg eddig és a kopás minimális, defekt nem volt, pedig mentem át néhányszor üvegszilánkokon figyelmetlenségből. Hivatalosan 5 bar-ig fújható.

Elküldve: 2014.10.20. 10:22 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Norby86: itt találod a neked megfelelő legajánlottabb gumikat >>

Én személy szerint Maxxis Overdrive-ot használok. 20.000 km városi tekerés alatt 1x kaptam defektet. Azt hiszem erre rámondhatjuk, hogy defektálló :)

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!