Continental Town Ride külső gumi

Linkelt termék: Continental Town Ride
1-3 (3 válasz)

Continental Town Ride külső gumi

Elküldve: 2014.09.28. 17:29 felhasználó ikon   Norby86 

• Norby86 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • Csapassuk a Pilisben csapat
Témaindító kérdés:

Sziasztok!

Kezdő kerékpárosként van egy Csepel márkájú 28" kerékpár gumim, melyet eddig a Kastle trekking bicajomon használtam. Viszont sajnos nem mai darab és nem is túl defekt álló ez a gumi (pontos típusát nem tudom, mivel már evvel a gumival vettem és nincs ráírva), ugyanis egy sima királydinnye 4 bar nyomásnál kilyukasztotta a belső gumit úgy hogy az én testsúlyom is csak 55 kg. Szóval szeretnék egy másik gumit vásárolni hamarosan, melyet 90%-ban csak aszfaltra használnék, maradék 10% kavicsos úton használnám és ezt néztem ki első körben. Fontos lenne a defektállóság mellett hogy a gumi súlya azért viszonylag könnyű legyen mint egy átlagos külső gumi súlya és a szélessége se legyenek túl széles, mert szeretek száguldozni. :) A kép alapján ez a szélesség megfelelő lenne nekem, de akár kicsit keskenyebb is lehet. Ehhez szeretnék majd egy belső gumit is venni, abból a Panaracer VTW 720-F belső gumit néztem ki magamnak. A kérdésem hogy ilyen árkategóriában max 5.000 Ft/db, milyen kerékpár gumit tudnátok ajánlani? Illetve jó választás lehet e esetleg ez a kerékpár gumi az említett belsővel? Tanácsokat, ötleteket, mindent meghallgatok.

Elküldve: 2014.10.20. 17:03 felhasználó ikon   S-Péter 

• S-Péter avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat

@Norby86: Szia! Én a town ride-ot használom augusztus óta és teljesen meg vagyok elégedve vele. Ebből a gumiból 37mm szélességű a legkisebb. Közel 2000km-ert tettem meg eddig és a kopás minimális, defekt nem volt, pedig mentem át néhányszor üvegszilánkokon figyelmetlenségből. Hivatalosan 5 bar-ig fújható.

Elküldve: 2014.10.20. 10:22 felhasználó ikon   hefi 

• hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat

@Norby86: itt találod a neked megfelelő legajánlottabb gumikat >>

Én személy szerint Maxxis Overdrive-ot használok. 20.000 km városi tekerés alatt 1x kaptam defektet. Azt hiszem erre rámondhatjuk, hogy defektálló :)

Új válasz:
Az "Elküld" gombra kattintva elfogadod a felhasználási feltételeket!
(formázási lehetőségek)
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!