Crivit kerékpár computer

Linkelt termék: Crivit kerékpár computer
1-4 (4 válasz)

Elküldve: 2020.04.12. 20:42 tenyes 

  • tenyes avatar
  • hozzászólások: 1
Témaindító kérdés:

Nekem folyamatosan azt írja ki, hogy 99 km/h-val megyek. Már többször ki-be tettem az elemet, a szenzorban is, a központi részen is. Beállítottam rajta mindent. Volt a biciklimen egy régi mágnes, az előző tulaja hagyhatta ott, először azzal próbáltam, aztán a gyárival is, de ugyanaz: mindig 99 km/h. A jelerősség jó, a térerőjel végig maxon van.

Aztán megcseréltem a szenzor elhelyezkedését is már: gondolom, van annak is jelentősége, hogy melyik része néz a mágnes felé. Az egyik felén nincs semmi, a másikon van az elemtartó és a sensor felirat. Feltételezem, a sensor feliratosnak kéne a küllők felé, vagyis a mágnes felé néznie. A leírás nem egyértelmű, egyszer az egyik irányba van feltéve a rajzon (b ábra a leírásban), a másik rajzon a másik irányba néz (D ábra). Az én termékem ez: https://www.lidl-service.com/cps/rde/xchg/SID-8D5368C2-16A4055E/lsp/hs.xsl/product.html?id=3010894457&title=Ker%C3%A9kp%C3%A1ros+computer&count=1

Mi lehet a probléma? Köszönöm a segítséget

Elküldve: 2020.04.13. 15:10 kpityu79 

  • kpityu79 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 223

@tenyes: Üdv. Lehet, hogy valami elektromos készülék ( lámpa, telefon, wifi ) bezavarja. Én jártam úgy az ilyen órával, hogy otthon a wifi bezavarta és állandóan 60-70 Km/h-val "mentem" álló helyzetben. A tesóm óráját az első lámpája zavarja bekapcsolt állapotban.

Elküldve: 2020.04.13. 14:58 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98

@Procolus:BOCSI NEM ÁTMÉRŐ HANEM KERÜLET ! Elírtam bocsi

Elküldve: 2020.04.13. 14:56 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98

@tenyes: Szia. Nekem más a km órám.De tapasztaltam hasonlót.Nekem lemerült az elem és teljesen be kellett állítanom mindent. A kerék valós külső átmérőjét le kell mérni.Azt úgy kell ,hogy a bicajod első kerekét úgy állítod ,hogy a szelep pont lent legyen bejelölöd a talajon a pontos helyét.Előre tolod a bicajt egyenesen addig ,hogy a szelep ismét teljesen lent legyen bejelölöd a talajon .Majd leméred a távolságot és felírod mm-be ez az én esetemben 2200 mm.Majd megkeresed a computerben a helyét ahová be kell írni beírod és kész is

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!