Cube Analog / Acid / Attention a jó választás?

Linkelt termék: Cube Analog 29
1-3 (3 válasz)

Elküldve: 2015.05.12. 22:13 hory54 

  • hory54 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 1
Témaindító kérdés:

Sziasztok!

Kerékpár vásárlás előtt állok és a segítségetek szeretném kérni. Egy 29es XC-t szeretnék venni, megközelítőleg 200 ezer Ft értékben. Egy bringás barátom a Cube-ra esküszik [neki egy ACID 2014ese van], így a következők jöttek szóba eddig: ACID 2013, Attention 2013 és Analog 2015. Szerintetek melyiket lenne érdemes választani?
A lényeg, hogy ebben a 200 ezer körüli árkategóriában egy "best-buy" kerékpár érdekelne, így ha más márkában akadnak jobb gépek termeszetesen szívesen megnézném azokat is.

A vázméret választása az, aminél még problémába ütközöm. 190 cm magas vagyok és 90 kg. Ma ültem egy 19.5es Treken, aminek a mérete kb. pont jó volt. Ugyanakkor az említett kerékpárok közül van, ami csak 18as és 20as vázzal kapható. Szerintetek ilyenkor a nagyobbat, vagy inkább a kisebbet érdemes választani?

Előre is köszönöm a segítséget!

Elküldve: 2015.05.13. 10:03 meridásgaluska 

  • meridásgaluska avatar
  • sima XC-s
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 381

Szia! Egyértelműen az acid! 32mm-es átmérőjű becsúszószára van a telójának, ezen vannak a legjobb váltók, váltókarok A belső bowdenvezetés pedig csak szivatás az analogon-halandó ember részére, bár ez az én véleményem

Elküldve: 2015.05.13. 10:00 PorcioNorbi 

  • PorcioNorbi avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 1

@hory54: Szia, ezen az oldalon össze tudod hasonlítani a 3 bicaj tulajdonságait: http://mountain-bikes.gearsuite.com/compare/4180-4239-9225/2013-Cube-Acid-29-vs-2013-Cube-Attention-29-vs-2015-Cube-Analog-29

Felszereltésgben az ACID - Attention a jobb, az Analog pedig 2015-ös modell, így abban van pár újítás a vázban (pl. belső bovden elvezetés)

Nekem egy 2015-ös Attention SL van egy hete, nekem nagyon bejött. Én 195 cm vagyok, az én vázam 21"-os nekem ez volt kényelmes. Remélem tudtam kicsit segíteni.

Üdv, Norbi

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!