Cube Analog Disc 2 hónap után lehet-e, hogy enyhe nyolcasom van?

Linkelt termék: Cube Analog Disc
1-11 (11 válasz)

Elküldve: 2013.04.22. 21:00 dawid88 

  • dawid88 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Győri Riderek csapat
  • Győri Riderek csapat
  • hozzászólások: 24
Témaindító kérdés:

hello! 2 honapja használom elég sokat enyhe terepen mentem vele töltésen lefele meg gödrös helyeken kis ugratásal és azt vettem észre hogy hátsó kerem 1-2mm mozog meg elsöbe is van valamennyi :s v a gumiba lehet ? mer tárcsák nem fognak meg néztem felnit szememmel nem láttam csak guminál mikor majdnem hozzá ér also villánál :s Alexrims zx 24 gyári felni valaki tapasztalt hasonlót ?

Elküldve: 2013.05.01. 08:56 dawid88 

  • dawid88 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Győri Riderek csapat
  • Győri Riderek csapat
  • hozzászólások: 24

hétfőn reggel bevittem bringát szervizbe . azzal jött szervizes faszi h szerinte gumiba van 8 as mondom persze eddig meg nem volt benne.... . azt mondta majd hivnak hát azóta se semmi:s csütörtök bemegyek ha nincs kész elhozom basz..... meg elkezdi neki elsö a vásárló hát mondom én akkor mi a f om voltam ? amig akarsz venni kinyalják segged megvetted valami bajod van te vagy az utolsó vicc... ( akkor elviszem oda ahova fizetnem kell de akkor megcsinálják még aznap )

Elküldve: 2013.04.24. 18:04 dawid88 

  • dawid88 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Győri Riderek csapat
  • Győri Riderek csapat
  • hozzászólások: 24

@Gege: na benn voltam azt megneztek tenyleg van benne 8as nem tudjak mer n na mind1 hetfon reggel vigyembe azt delutanra megcsinaljak vszinu es garanciaba megcsinaljak most következőre mar fizetnem. az lehet közepső resz roppanhatott mer mikor tekertem azt hittem csapagy golyok eltortek de 1idő utan mar elmult v lanc laza ?

Elküldve: 2013.04.24. 06:06 Gege 

  • Gege avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 526

@dawid88: Magunkból kiindulva próbáljuk soron kívül megoldani az ilyen dolgokat, de nem mindig megy. Jobban jársz ha számítasz arra h egy két napot ott fog maradni náluk a gépsárkány.

Elküldve: 2013.04.23. 21:31 dawid88 

  • dawid88 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Győri Riderek csapat
  • Győri Riderek csapat
  • hozzászólások: 24

@Gege: holnap való színű beviszem azt meg írom mit csináltak v mondtak ;) rem nem kell ott hagynom !

Elküldve: 2013.04.23. 20:56 Gege 

  • Gege avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 526

@dawid88: A boltban ahol dolgozom, nálunk vásárolt kerékpárokat Mi is mondjuk h egy két hónap után hozzák vissza garanciális utánállításra. Az h kitér a jobbra balra a gumi okozhatja az is h nem pattant a helyére felrakáskor, vagy magában a gumiban van ekkora csalingázás. Vidd vissza és szvsz megfogják neked oldani!

Elküldve: 2013.04.23. 20:24 dawid88 

  • dawid88 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Győri Riderek csapat
  • Győri Riderek csapat
  • hozzászólások: 24

@GPT: :) azaz laza :D bementem a boltba ma mondták vigyem azt megnézik mer néztek hogy nyolcasom van :O :D . pedig mondtam is h mikor megyek vele érzem meg kicsit látszik is h hátsó kerék "riszálja " magát :D bal oldalt szinte 1-2mm kell és hozzá ér kerék vázhoz a gumi sörték ott elkoptak ahol hozzá ért vázhoz másik oldalt meg kb van 4-5mm hely . Hiába lazitottam ki kereket hogy állitsak rajta nem tudtam mindig ugyan oda szinte vissza állt a kerék:s kivi leszek mit mondanak mikor beviszem !

Elküldve: 2013.04.23. 19:46 GPT 

  • GPT avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 78

((Kétszer is elolvastam amit írtál, de bevallom nagyon nehezen ment. Biztos nagyon laza, de nem nagyon értem csak a kulcsszavakat...))

A biciklit nem a gyárban szerelik össze, hanem részben a boltban ahol vetted. Rendesebb helyen mondják is, hogy 1-2 hónap után vigye vissza az ember, mert ennyi idő kell, hogy "összekopjanak" a részei. Ilyenkor átnézik és meg húzzák ahol meg kell, megkenik, beállítják... Ez nemcsak, hogy a garancia része, de kifejezetten kéri a gyár, hogy nézessék át a tulajok, mert később ennek hiánya okozza a komolyabb garanciális cseréket.

Elküldve: 2013.04.22. 21:14 dawid88 

  • dawid88 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Győri Riderek csapat
  • Győri Riderek csapat
  • hozzászólások: 24

@Krupcheck: garanciális még a bringa megcsinálhatják gariba ? de elég szégyen ennyit nem ki 200 e ft bicaj :s azt nem is vok nehéz srác :s " 68 kg "

Elküldve: 2013.04.22. 21:10 dawid88 

  • dawid88 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Győri Riderek csapat
  • Győri Riderek csapat
  • hozzászólások: 24

garanciális még a bringa megcsinálhatják gariba ? de elég szégyen ennyit nem ki 200 e ft bicaj :s azt nem is vok nehéz srác :s " 68 kg "

Elküldve: 2013.04.22. 21:05 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1011

Lehet.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!