Cube Nature Pro női jó aszfaltra de könnyű terepre is?

Linkelt termék: Cube Nature Pro női
1-10 (10 válasz)

Elküldve: 2024.05.09. 13:00 SzabinaV 

  • SzabinaV avatar
  • hozzászólások: 1
Témaindító kérdés:

Sziasztok. Túrabiciklit keresek többnyire aszfaltra de könnyű terepre is. Hobby biciklizésre. A kényelem mellett nekem fontos, hogy könnyű legyen a váz, de 2-300 ezret szánok rá. Cross trekkingben keresgélek, de más típusra is nyitott vagyok. Melyek azok a modellek amelyeknek viszonylag könnyebb, vékonyabb a váza, de jó egy komoly de nem profi túrára? Köszönöm

Elküldve: 2024.05.12. 18:17 Cadre Allage 

  • Cadre Allage avatar
  • hozzászólások: 475

@SzabinaV: a cube az túl van sztárolva azt a "world tourban" is csak egy csapat megy vele...túlárazott termék sztem-kellys festéke folyik "n(l)éhanapján" a vázról.... esetleg régi 26os jó állapotú slickesítet mtb szóbajöhetne?!? az van 2kilóért is

Elküldve: 2024.05.12. 18:12 Cadre Allage 

  • Cadre Allage avatar
  • hozzászólások: 475

@opp: ez reálisan jó mert a ghost a merida fölé van osztályozva ez "mégis"olcsóbb

Elküldve: 2024.05.09. 22:01 __opp__ 

  • __opp__ avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 221

@SzabinaV: szia, a legjobban ebben az árkategóriában egy használt bringával járhatsz. Itt a bolhán pl: https://bolha.testbike.hu/apro/ghost-cross-edition-9000-full-deore-xt-noi-cross-trekking-498918

Elküldve: 2024.05.09. 21:55 bl4ckv0id 

  • bl4ckv0id avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 255

@bl4ckv0id: Lemarad még a Decathlon. Ha van a közelben az is egy jó alternatíva, vannak ott is női cross trekking kerékpárok.

Elküldve: 2024.05.09. 21:54 bl4ckv0id 

  • bl4ckv0id avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 255

@SzabinaV: Kellys bicikliket nézd meg, meg nem rossz a Csepel Woodlands cross sem nőiben, árban is belefér. A váz biztos jó minőségű, férfi változatban vettem (csak a vázat és magasabb felszereltségűre építettem) és meg vagyok elégedve vele. Esetleg van még a Merida Crossway is a cross trekking kategóriában.

Elküldve: 2024.05.09. 21:51 bl4ckv0id 

  • bl4ckv0id avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 255

@Makky: én egy Kelly's Pheebe vázat vettem az asszonynak, ez egy hidroforming alu váz, így változó falvastagságú. Ráadásul ez nem a legújabb generációs váz, ez még nem tapered és nem rejtettek a bowdenek. A tömegét eltaláltad, lemértem összeépítés előtt, 2 kg pontosan. Ugyanez a váz miliméterre a Merida Crossway is, kolléganőmnek az van, ugyanaz a váz, szerintem egy helyen készül Tajvanban.

Elküldve: 2024.05.09. 18:23 Cadre Allage 

Elküldve: 2024.05.09. 15:56 Cadre Allage 

  • Cadre Allage avatar
  • hozzászólások: 475

végre a Hölgyek is kezdenek aktivizálódni a fórumon....

Elküldve: 2024.05.09. 13:46 Makky 

  • Makky avatar
  • virsli gumis/oútis
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 797

@SzabinaV: Felejtsd el ebben a kategóriában a "könnyű" vázat. Eleve nem fogsz róla infót találni, hogy melyik mennyi, másrészt meg nem "tétel" a teljes bringa súlyában. Ebben a kategórában még talán húzott (változó falvastagságú) vázat se fogsz találni. De hogy kontextusba helyezzem: ezek a vázak 2kg körül lehetnek alu esetében. Acél kicsit több talán. A komplett bringa mondjuk 15kg. A vázak között max. 100-200g körüli különbség lehet ebben a kategóriában, ami a teljes bringa súlyát nézve elhanyagolható. Egy kicsit jobb alu váz 1,6-1,8kg. A komolyabban vannak 1,5kg körül/alatt, de ott már csak a váz többe kerül, mint amit a teljes bringára szánsz! :)

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!