dirt pálya építése Szentendrén!

1-14 (14 hozzászólás)

Elküldve: 2012.01.18. 20:04 krisee980 

  • krisee980 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 15
Témaindító hozzászólás:

hello! A haveromékkal valamikor idén tavasszal belekezdenénk egy dirt pálya építésébe.. kb 1,5 , 2 méter magas ugrót szeretnénk építeni.. lenne markoló is! :D a kérdés: 2 méteres ugrótól kb milyen messze kéne építeni az érkezőt? milyen szögben építsük az ugrót? egyelőre ennyi lenne :) ja és valszeg Szentendre környékén fogjuk megépíteni. aki akar majd segíteni , pl környékbeli bringás, akkor majd később lesznek infók!

Elküldve: 2014.06.12. 18:27 rbence 

  • rbence avatar
  • dirt/street gyerek
  • Akik szeretnek szerelni csapat
  • Akik szeretnek szerelni csapat
  • hozzászólások: 9

@HorvathMark95: Hali! Az a pálya az, ami most volt víz alatt és a bicikliúttól lehet rágurulni? múltkor láttalak titeket szerintem, szívesen beszállnék az építésbe, amikor az időm engedi :)

Elküldve: 2014.04.28. 12:13 HorvathMark95 

  • HorvathMark95 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 7

Sziasztok mi szentendreiek vagyunk és már elkezdtünk egy pályát építeni amiben van 1,5 méter magas ugró a kicsitől a nagyig és sorolhatnám sok minden más is ! Ha van kedvetek gyertek minél többen a postás mellett van a katonaság mögött elég sokan lejárunk !!!

Elküldve: 2012.04.02. 20:50 bence24 

  • bence24 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 5

@salt: ez megszokás kérdése... én csinálnék egy nulladikat, elé meg ásnék egy buckát is...

Elküldve: 2012.04.02. 18:37 krisee980 

  • krisee980 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 15

Köszi a válaszokat! lehet h a tavaszi szünetben elkezdjük, mindenki aki akar segítene vagy valami az ide irjon: Kristof Rozenberszki (face)

Elküldve: 2012.04.01. 23:25 salt 

  • salt avatar
  • dirt/street gyerek
  • Bmx StreetDirt csapat
  • Bmx StreetDirt csapat
  • hozzászólások: 208

@bence24: 0 ugró helyett egy pumpálós bucka is elég, henem jobb :)

amugy az ugró szögét méretét,hosszát sok minden befolyásolja: sebesség, hogy milyen magasra akartok repülni stb

Elküldve: 2012.04.01. 22:43 bence24 

  • bence24 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 5

Sziasztok Szerintem csináljatok kezdésnek egy 2-3 méter hosszú ugrót aztán ahogy idővel úgyis kicsinek érzitek majd, raktok rá hogy hosszabb legyen, ha meg technikát is akartok bele, akkor az ívet megcsináljátok hogy feldobjon a felhőkig, az érkezők meg idővel közelítenek a függőlegeshez és eközben egymás után több igrató is lesz amin lehet nyomatni... ha több ugrót csináltok akkor csináljatok az első elé egy "nulladik" ugratót(kb fél m magas,ámde jó hosszú és előre dobós ugró) amire 2-3 tekerés kell és aztán az annyira felgyorsít hogy nem kell tekerned a következőre, nameg már mire az első normál ugrót eléred addigra már ritmusban vagy és mehet az illesztgetés a méreteket nektek kell érezni, mert most hiába mondja vki a szögeket meg pontos méreteket ha nem tudod beugrani...

Elküldve: 2012.04.01. 22:10 KáriGyula 

  • KáriGyula avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 2

Sziasztok még kezdő vagyok dirt területén és csak azt szeretném kérdezni h mikor kezdődik el a dirt épitése és h hol lenne?

Elküldve: 2012.04.01. 14:19 csongor777 

  • csongor777 avatar
  • dirt/street gyerek
  • KELLYS Bicycles Team csapat
  • KELLYS Bicycles Team csapat
  • hozzászólások: 49

@krisee980: Na de Rózenberzki!!!! Mikor nyomatunk egy pályát a bobcatekkel?:Dd

Elküldve: 2012.03.31. 23:07 KáriGyula 

  • KáriGyula avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 2

@krisee980: Szeva! én Még keztdő vagyok eléggé a dirt és a street területén de ugye nem gond? mert esetleg én is segitenék az építésben! Jó lenne végre Szentendre környékén egy Jó kis pálya!

Elküldve: 2012.03.19. 19:17 bencebmx 

  • bencebmx avatar
  • BMX gyilkoló
  • Hajdúböszörmény Bike Team csapat
  • Hajdúböszörmény Bike Team csapat
  • hozzászólások: 1

@krisee980: Helló elég ha Step up os ra csináljátok KB1-m legyyen az ugrató között ha sima ugratót akartok

Elküldve: 2012.01.22. 16:41 nhlevi 

  • nhlevi avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 46

@krisee980: rendben keresgélek. ugyis tavaszig kurvasok idő van :D sajna :/ már nagyon kedvem van építeni

Elküldve: 2012.01.20. 23:08 krisee980 

  • krisee980 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 15

rendben :). egyelőre még függőbe van, de tavasszal sztem beindul a project.. csaka még ki kell néznünk egy tuti helyet. Ha látsz valami olyan helyet ahol lehetne építeni (viszonylag eldugott helyet keresünk) akk ide írj légyszi vagy face: Kristof Rozenberszki ja és megemlíteném még1 szer h tavaszi project.. szval nem mostanába. am bobcattel csinálnánk az túrná ki, és ásóval az ugrót építjük. de a érkezőt meg a bobcattel. :D

Elküldve: 2012.01.19. 21:34 nhlevi 

  • nhlevi avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 46

helló. én nem tudom pontosan hogy mekkora szögbe meg hogy meg milyen távol, de tudok egy jó dirt-pályát békáson, azt leméricskélem indító-ugró-érkező kövi ugró távolság, és ha szentendrén belül akartok építeni, és már megvan a hely akk küldj már lszi egy google térkép helyszínt h tudjam kb hol van és énis beszállnék ha lehet :D énis dirtet akarok szentendrére csinálni de elég nehéz így egyedül. meg szar a földem. ha kéne segítség vagy érdekel esetleg humánerőforrás akkor szólj ;)

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!