Dirtre mit vegyek? Dj3 vs tora vs epicon vs xc32 vs xcr qr15?

Linkelt termék: Marzocchi Dirt Jumper 3
1-3 (3 válasz)

Elküldve: 2017.04.23. 20:45 zagyva.ferenc76 

  • zagyva.ferenc76 avatar
  • hozzászólások: 6
Témaindító kérdés:

Tudom, nagyon sok ilyen kérdés volt. De azok a régebbi modellekre vonatkoztak nagyrészt. Kizárólag új teleszkóp jöhet szóba, (tengely mindegy, kerekem még nincs), és 50 ezer körüli kategória érdekel. Dj3 most akciós, 40 ezerbe kerül a 2010-es http://www.mali.hu/hu/alkatreszek/teleszkopok/1183-55tst2air . A 2010-est már újra az olaszok gyártották? Megbízható konstrukció? A felsoroltak közül ezt ajánlják dirt-re, ezenkívül csak az rst dirt-et, de ezt inkább meg sem említem, vagy rosszul teszem? Könnyű dolgom nincs, mindegyik teleszkópnak van valami nyűgje a vélemények szerint. Mit gondoltok? Túl keveset szánok rá? Nekem csak annyi az igényem, hogy mozogjon, és erős legyen. Igazából az igényeimnek elég lenne 2 rugó, elasztomer, és erős felépítés. Remélem a dj3 megfelel ennek. Elég sok rosszat írtak róla. Pl.: régieknek a válla reped, a 2008-2009-nek pedig a fékhídja. A többi villát pedig azért írtam, mert a dj-vel ellentétben jó minőségű anyagból vannak (cr-mo, t6 alumínium), és lehet, hogy emiatt erősebbek a dj3-nál is?

Elküldve: 2017.04.28. 17:35 zagyva.ferenc76 

  • zagyva.ferenc76 avatar
  • hozzászólások: 6

Szia! Köszi választ :) Csoda, hogy írt valaki. A régi aktivitáshoz képest ez semmi. Használtan nem szeretnék semmit sem, főleg nem magyaroktól. Ahogy néztem, rengeteg dirt bicajba raknak xc telót. Amit most néztem, az egy dt swiss xrm 100mm. 160 euróba kerül, + a szállítási költség 25 euró, de lehet betudok szervezni mást is. Régebben nézegettem a dt swiss villákat, 300 ezer körül mentek az xc villáik is, szóval szerintem ez egy jutányos ár egy csúcsvilláért.

Elküldve: 2017.04.24. 21:19 weisz dani 

  • weisz dani avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 2

Szia! A Dirt jumper mint neve is mutatja egy alapvetően Dirtre összerakott villa szóval szerintem sokkal jobban jársz vele mint egy XC-re kitalált epipconnal, xc30al vagy xcr-el. Emellett egy szörnyen egyszerű és könnyen szervizelhető konstrukció ami árához képest merev is. Amúgy szerintem sokkal jobban járnál ha keresnél egy szép állapotú de használt villát, ilyet 40ért elég jó minőségűt kapsz. Remélem tudtam segíteni! Üdv: Dani

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!