Érthetetlen hirdetések az oldalon...

1-10 (10 hozzászólás)

Elküldve: 2014.03.29. 12:39 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615
Témaindító hozzászólás:

Rengeteg olyan hirdetés van az oldalon ami vagy egy nagy hazugság, vagy árverés, ennek elkerülése érdekében hoztam létre a sok haszontalan fórum között ezt. Segítsük egymást.

Elküldve: 2014.09.09. 11:36 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

http://bolha.testbike.hu/hirdetes.php?clid=197844

Fox FLoat FIT RLC 29" 15QR Tapered 110.000ft

"Megkímélt ,szép állapotban van, hibátlanul működik, nem rég volt leszervízelve. Csak azért adom el mert az új vázamba nem néz ki jól a színe miatt. 2012-es, 100mm-es rugóút."

Azt már nem írja oda a felhasználó hogy a levegős része egy Argyle, ez a képeken látszik, pl. a kupak is argyle... De azért szép állapot meg minden, akkor mit keres benne Rs?!

Elküldve: 2014.07.01. 21:25 savo 

  • savo avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 44

Extra lehúzás :D

Elküldve: 2014.07.01. 21:24 savo 

  • savo avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 44

Elküldve: 2014.06.27. 08:28 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

@savo: Kemény :D még a 20 is sok lenne érte :D

Elküldve: 2014.06.26. 22:29 savo 

  • savo avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 44

Elküldve: 2014.06.21. 09:14 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

Elküldve: 2014.03.29. 12:59 bundasalma 

  • bundasalma avatar
  • DH/Freeride arc
  • Akik szeretnek szerelni csapat
  • Akik szeretnek szerelni csapat
  • hozzászólások: 97

Szerintem különösen érdemes résen lenni, a ,,3X volt használva,, vagy a ,, olajcsere óta 10km-t tettem bele,, ill. a ,,polcon porosodik, csak tartalék gyanánt volt fenntartva,, jellegű szövegekre a hirdetésekben, ez sajnos nem mindig helytálló, szerintem a 1/2-2/3-a tuti hazugság, persze van olyan aki valóst állít, érdemes vásárlás után megbontani, vagy az eladóval megbontatni a vásárolni kívánt terméket...én már sajnos 2 ilyenbe belefutottam, igyekszem új alkatrészeket vásárolni, nekem jobban megéri mint utána szopni vele, bár ez sajnos nem mindig kivitelezhető és sokszor a pénztárca vastagsága megszabja, mire és mennyit áldozhatunk... lehet nem ide tartozik, maximum törlődik, de szeretném leírni a saját tapasztalatomat gyorsban... én egy villát vettem, ami úgy volt hirdetve, hogy 5 alkalommal volt használva, külsőre tényleg makulátlan meg minden, kérdeztem az eladót, hogy ezekre a villákra jellemző ugye, hogy úgy jön ki a gyárból, hogy koszos a belseje, ill. hogy nincs benne megfelelő mennyiségű kenőanyag, ez lett e pótolva? Mondta hogy persze, ki lett tisztítva meg minden! Mikor elhoztam, hazaértem vele, megbontottam...hát nem jellemezném :-D Mondtam neki hogy nem lett volna baj ha megmondja, hogy nem lett kitakarítva, nem alkudoztam, nem voltam szarrágó, csak hogy tudjam, szét kell szednem vagy használhatom így is, nincs abban semmi ha nem lett kitakarítva, megcsinálom magam, csak TUDJAK RÓLA! Szóval ennyi gerinc nincs némelyik emberben, hazudik akkor is ha kérdez..Viszont egy régebbi boxxer-t vettem egy sráctól, korrektnek tünt a hirdetése, meg a hozzáállása is, kimentünk hozzá, mondta hogy nem viszi sehova a villát, nem bontja ki, csak úgy eladó ha előtte kipróbálom...mondta hogy mióta olaj/szimeringcsere volt benne nem használta...elhittem, bár ott motoszkált a gondolat, csak szétszedem...de valóban úgy volt ahogy azt elmondta, teljesen friss olaj, a szimering is vadiúj, megkaptam a tasakját is benne a régi szimeringekkel..ez a felhasználót itt tb-on dhbiker6666 néven fut, bátran ajánlom. Lehet off-oltam a topic-ot, ha igen akkor elnézést, de majd esetleg a témaindító kolléga kiegészíti, mit lehet ide írni, esetleg be lehet e olyanokat írni, hogy mikre kell esetleg figyelni egy esetleges alkatrész vásárlása előtt, tanácsokat kérni, vagy csak húzzuk be ide az off hirdetéseket...meg az off eladókat!

Üdv.

Laci

Elküldve: 2014.03.29. 12:49 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

Miért kell hazudni?! Azt írja a srác "150 méter-t ment" akkor miért full kopott a pedál és miért vannak karcolások a vázon?! Valamint még egy kis érdekesség a hirdetőnél a profiljában a bicónál kint van ugyan ez az Umf dupla vállas ratyi telóval =D és elég durva árat kér érte...

http://bolha.testbike.hu/hirdetes.php?clid=176376

Elküldve: 2014.03.29. 12:42 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

Itt is az első... Ns Majesty... Drága ár és teljesen érthetetlen, mert azt írja hogy "új még sosem volt bicóba építve" akkor hol van az Ns festés róla?! Valamint nem látom a tám villát összekötő elemen az Ns Bikes 3D logó-t sem, ami minden 2013-as Ns vázon rajta van. Minden bizonnyal Ns a váz, de nem vennék rá mérget hogy 2013-as és Majesty.

http://bolha.testbike.hu/hirdetes.php?clid=180264

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!