Fölösleges dolgok

1-27 (27 hozzászólás)

Elküldve: 2012.07.30. 17:46 Bose401 

  • Bose401 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 143
Témaindító hozzászólás:

Sziasztok! Egy kérdésem lenne, régóta foglalkoztat ezért felteszem ide, hátha kapok rá racionális magyarázatot. Minek kell: Sport szeletet, Ultra Derm kéz tisztítót, energia italokat, Hegyeket!!!!!!!! meg ehhez hasonló marhaságokat véleményezni??? Ez most tényleg kell ide???

Elküldve: 2012.08.27. 19:09 Supernova1982 

  • Supernova1982 avatar
  • sima XC-s
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 600

@Bose401: Hát igen,valamivel el kell tölteni az idejüket,ha már dolgozni nem derogál nekik(tisztelet a kivételnek)!

Elküldve: 2012.08.26. 08:04 Bose401 

  • Bose401 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 143

@Supernova: Na igen, de mint kiderült(legalábbis számomra) ezek kellenek az oldalhoz. Ha a sok "fiatal" ezekről akar véleményt írni,akkor legyen. Szórakozzanak nyugodtan ilyenekkel. A komoly vélemény nyilvánítás megmarad a többieknek......

Elküldve: 2012.08.23. 22:11 Supernova1982 

  • Supernova1982 avatar
  • sima XC-s
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 600

@Bose401: Nem rád gondoltam,de akkor is felesleges témák vannak,mint szög a gumiban!

Elküldve: 2012.08.23. 13:19 Koromturbo 

  • Koromturbo avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • SÖR csapat
  • SÖR csapat
  • hozzászólások: 33

@Bose401: A szögnek nem örülsz, az ultra dermnek viszont rohadtul amikor már a töködön is folyik az olajos sáros szutyok... :)

Elküldve: 2012.08.23. 00:42 Bose401 

  • Bose401 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 143

@Supernova: Rám gondoltál? :) Egyébként ez tényleg hasznosnak bizonyult. Viszont mi van a többivel? Azoknak is van valami számomra rejtett értelme? Gondolok itt az Ultra Derm-re vagy a szögre a gumiban...

Elküldve: 2012.08.22. 23:12 Supernova1982 

  • Supernova1982 avatar
  • sima XC-s
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 600

@johnny336: Ez bizony így van,van még egyeseknek mit kupálódni ebben a kerékpározási "szakágban"!

Elküldve: 2012.08.22. 21:55 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@László97: nem csak ezért. Mivel belefeszül a belső a külsőbe, ezért kell, hogy ne tapadjanak össze. Főleg azért fontos, mert mész, mint állat, satuzol, a kerék állóra fékeződött, de a köpeny minimálisan elforog a felnin (pl. kíváló tapadás miatt), és simán elnyírnád a szelepet. Szóval nem csak ragasztott belsőknél fontos. A beszerelést is könnyíti, mivel kényelmesebben tud a belső terjeszkedni, mocorogni, amig a helyére megy, felfújod üzemi nyomásra, stb.

Elküldve: 2012.08.22. 21:05 Koromturbo 

  • Koromturbo avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • SÖR csapat
  • SÖR csapat
  • hozzászólások: 33

@Bose401: Itt kb. 4 percnél láthatod a lényeget: http://videosmart.hu/video/kerekpar-karbantartas-6-resz-defekt-javitas

Elküldve: 2012.08.22. 20:35 László97 

  • László97 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 32

@Bose401: Defektjavítás után szokták, mivel a ragasztó a belsőn hozzáragadhat a külsőhöz. Ha van ott hintőpor akkor nem ragad össze a belső és a külső gumi.

Elküldve: 2012.08.22. 20:27 Bose401 

  • Bose401 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 143

@Koromturbo: Minek hintőpor a gumiba? :O

Elküldve: 2012.08.22. 13:05 Bence321 

  • Bence321 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 14

Ezelőtt véleményezésemnél akadtam én is bele tök felesleges dolgokba, ez szerintem is irritáló, a biciklihez kapcsolódó dolgok(olajok, brigi, ultra) viszont nem olyan vészesek. Szerintem az oldal komolyságát azért ezek az abszurd véleményezhető dolgok rontják azért. Mondjuk biciklihez kapcsolódó dolgokban is vannak fura dolgok, pl. a szelepsapka :)

Elküldve: 2012.08.22. 10:33 wethepeopleguy 

  • wethepeopleguy avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 52

szerintem a legviccesebb ilyen vélemény topik az a HÉV. szóval most ha bmx-ezel akkor megértem, sok országútis meg fixis is irkált oda hogy milyen jó stb... stb... sőt az még hagyján hogy írnak de akkor kap el a röhögő görcs amikor ülök a héven és felteszi a brutál futár srác a bicóját meg magát a hévre és úgy utazik le cinkotáig , pont ameddig kiépített bringás út van!

Elküldve: 2012.08.22. 09:59 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@Koromturbo: erre mondom, hogy nagy az isten állatkertje, de túl alacsony a kerítés, és ritkásak a lécek is.

Elküldve: 2012.08.22. 09:32 Koromturbo 

  • Koromturbo avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • SÖR csapat
  • SÖR csapat
  • hozzászólások: 33

@Bose401: Volt a közelmúltban egy játék amihez véleményezni kellett nyeremény reményében. Na az csak úgy fosta magából az ilyen okos véleményeket. A bringázáshoz nem szorosan kapcsolódó dolgok néha azért hasznosak tudnak lenni. Pl. hintőpor a gumiba, ultraderm stb... Mert nem biztos, hogy ezeket mindenki ismeri. De aki a hátszelet véleményezi az szerintem keveset teker mert nem fáradt el eléggé... Milyen finoman fogalmaztam :)

Elküldve: 2012.08.22. 06:55 Bose401 

  • Bose401 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 143

@Supernova: Üdv! VÉÉÉgre valaki egyet ért velem! Hurrá és köszönöm a vélemény nyilvánítást :)

Elküldve: 2012.08.21. 23:44 Supernova1982 

  • Supernova1982 avatar
  • sima XC-s
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 600

@Bose401: Mondjuk szerintem azért tényleg felesleges a szög a gumiban,illetve levegő a kerékbe topikok,meg a kutyagumi is!

Elküldve: 2012.08.21. 23:39 Supernova1982 

  • Supernova1982 avatar
  • sima XC-s
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 600

@Bose401: Bizony kell ide mert a kerékpározáshoz tartozik!

Elküldve: 2012.07.31. 09:58 dr.anonimus 

  • dr.anonimus avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 683

@Bose401: Tévedsz, néhanapján meglesem a Testbike-ról ejtett új véleményeket.

Elküldve: 2012.07.31. 09:09 Bose401 

  • Bose401 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 143

@ikarus266: megejtem mindenképpen, bár kétlem hogy odafigyelne rá bárki is :)

Elküldve: 2012.07.31. 08:48 ikarus266 

  • ikarus266 avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 192

@Bose401: Lehet véleményezni magát a TestBike-ot is :)

Elküldve: 2012.07.31. 08:37 Bose401 

  • Bose401 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 143

@ikarus266: Kinek mi. Én akkor sem tudok elmenni e mellett szó nélkül. Lehet hogy másokat ez szórakoztat, engem nem. Sőt. Szerintem rontja az oldal színvonalát. De ez az én véleményem

Elküldve: 2012.07.31. 08:19 ikarus266 

  • ikarus266 avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 192

@Bose401: Ezek a "nem bringás" termékek is valamilyen módon kapcsolódnak a kerékpározáshoz, akár közvetve, akár nem. Az, hogy menetszél, kutyagumi, vagy éppen szigetelőszalag, eddig még senkit sem zavart. Ha valaki veszi a fáradtságot, mert jó mókának talál egy ilyenről véleményt írni, hát egészségére + egy picit elvonatkoztat a sokszor száraz műszaki adatokról. Képek: vannak akiket a technikai újdonságok érdekelnek, vannak akiket a túrafotók. Szerencsére nem vagyunk egyformák, éppen ezért vannak a képek is külön kategóriákba sorolva.

Elküldve: 2012.07.31. 00:31 Bose401 

  • Bose401 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 143

@johnny336: oké aláírom, ez valamilyen szinten hasznos is a biciklizés szempontjából vagy mégsem?? Kérdem én minek kell véleményt írni a szembe szélről,(szerintem mindenkinek ugyan olyan zavaró)a guminőről(mi köze van a kerékpárokhoz???) a kutyaszarról(meglátom és kikerülöm, vagy így jártam)és a kerékpár belsőbe való levegőről(MIVANNN?)csak hogy a jobbakat írjam. Ezeknek mi köze van a kerékpározáshoz, vagy ahhoz, hogy segítsünk egy másik leendő vagy már aktív keróst a választásban???? Miért kell ilyen fölösleges dolgokat idevenni?? Az még hasznosnak is tekinthető, hogy hol milyen binyigli út van, milyen az út állapota mivel lehet az adott szakaszon találkozni, de aki ultra derm-el nem tud kezet mosni az szerintem ne üljön kerékpárra mert ahhoz is hülye. :/ Tisztelet persze a kivételnek. Egyébként én is találkoztam már hasonló kép galériákkal ahol csak egy adott márka összes terméke volt felsorakoztatva. Kérdem én minek? Ha nagyon akarok rá keresek az interneten. Én ha képeket nézek, vagy megoldásokra vagyok kíváncsi( hogy oldották meg ezt vagy azt a problémát)vagy azt nézem,hogy hol milyen terep van merre lehet elmenni tekerni, ezekből merítek ihletet. Mikor képeket nézek nem arra vagyok kíváncsi, hogy az RS milyen villát dobott piacra 2005 és 2010 között, hanem arra hogy az adott bringás társ merre járt milyen útvonalat járt be vagy milyen problémát hogy oldott meg. Moderálni kéne. Vagy jól van ez így?

Elküldve: 2012.07.30. 22:48 dave55 

  • dave55 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 124

Szerintem idegesítőbbek és feleslegesebbek az olyan albumok/képek, amiken egy alkatrészről és/vagy bringáról kiguglizott kép van sorba. Paintelje össze egy képre az összeset, vagy simán a nevüket, nagymamám is ki tudja keresni akármelyik mezei keresővel. Másik idegesítő képek témája az energiaitalok, márkás/divatos egyáltalán nem bringás ruhák márkájának, logója ezerféleképp. Ez már szerintem kimeríti a nem bringás kép kategóriát, plusz ugyanúgy vonatkozik rá a kiguglizás téma. Ilyen képeket inkább a www.energiaitalozokmertkemenyvagyok.hu/cukorbetegseg+szivroham.html oldalra töltse fel.

Elküldve: 2012.07.30. 21:46 XCode 

  • XCode avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 1487

@Bose401: Racionális magyarázat nincs. Az ember megélhet a felsoroltak nélkül. Ennünk, innunk, ruházkodnunk kell, fedél kell a fejünk fölé. Amint ezek a szükségleteink kielégítést nyernek, nyugodtan leheveredhetünk, áldozhatunk az édes semmittevésnek.

Vannak azonban nyughatatlan egyedek, akik nehezen viselik a tétlenséget. Az ilyen ember szabad idejében kirándulni megy, bringával teker, állatkertbe vonul, hogy a pingvineknek megmutassa magát és családját, pedig nyugodtan otthon is maradhatna. A líra és a lant embere ellenben az agyának ad munkát. Száz oldalas szerelmes költeményt ír Pufók Brünhildához, avagy véleményt firkál hajtóműről, fogaskoszorúról. S aztán mikor elfáradt, szórakozásképpen az általad említett még nagyobb marhaságokra fecsérli maradék energiáját. Hát nagyjából ennyi. Ezt az oldalt az ilyesféle semmiségek fűszerezik. Nélkülük élni lehetséges, csipetnyi belőlük azonban jót tesz az emésztésnek.

Elküldve: 2012.07.30. 21:39 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

Az Ultraderm pl. nem felesleges, nem biztos, hogy mindenki tudja, mennyire egyszerű az olajos-zsíros kezet ezzel mosni. Ahogy van Brigéciol vélemény is.

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!