Genesis Ranger kerékpár mennyire bírná az ugratásokat?

Linkelt termék: Genesis Matrix Zero
1-8 (8 válasz)

Elküldve: 2011.08.29. 14:17 ehuti 

  • ehuti avatar
  • sima XC-s
  • Szeged és környékének bicajosai csapat
  • Szeged és környékének bicajosai csapat
  • hozzászólások: 6
Témaindító kérdés:

Sziasztok! Nem találtam a biciklimet a terméklistában, így nem tudtam hozzá kérdést írni. 190cm magas vagyok és 82kg. Egy őszteleszkópos GENESIS RANGER kerékpárom van. Suntour XT-V2 rugó, és első villa van benne gyárilag. Az lenne a kérdésem, hogy ez a bicikli mennyire bírná az ugratásokat szerintetek? Szeretnék rá választ kapni, mert annak megfelelően használnám (nem szeretnék nagyokat ugratni, csak módjával). Terepen már voltam vele, de nem mertem repülni, mert nem tudom, hogy mit bír. Képet üzenetben tudok mellékelni, vagy ha ez a link működik. http://www.expressz.hu/sport/kerekpar/mountain-bike/hirdetes-27112823/ Várom a válaszokat! A válaszolóknak előre is köszönöm a segítséget! Tisztelettel: Erik (ehuti)

Elküldve: 2012.11.03. 16:38 Roli97 

  • Roli97 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 1

JÓL LEHET VELE UGRATNI CSAK A TELÓKAT ÁLLISD KEMÉNYEBRE EGY PICIT MERT ÉN IS ÚGY SZÁLTAM EL VELE

Elküldve: 2011.09.12. 14:21 ehuti 

  • ehuti avatar
  • sima XC-s
  • Szeged és környékének bicajosai csapat
  • Szeged és környékének bicajosai csapat
  • hozzászólások: 6

@Benyyyxxx: :) A tárcsafékek már úton (Shimano BR-M486), de ezzel a biciklivel csak óvatosan bánok, majd jövő nyáron ha meg lesz az új (reményeim szerint), akkor kezdek el "durvulni", addig csak gyakorlom az alapokat... :P

Elküldve: 2011.09.10. 16:23 Benyyyxxx 

  • Benyyyxxx avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 54

@ehuti: ja és egy jó tanács :) mivel ez össztelós bike, gondolom déházni akarsz, és letörésekre gondoltál. V-fékkel ne nagyon próbálkozz, mert lehet, hogy meg fogsz kóstolni egy fát, az pedig szerintem nem kellemes ;)

Elküldve: 2011.09.10. 16:07 ehuti 

  • ehuti avatar
  • sima XC-s
  • Szeged és környékének bicajosai csapat
  • Szeged és környékének bicajosai csapat
  • hozzászólások: 6

@veszigeri: Köszönöm a válaszodat! Megfogadom a tanácsot. :) Ja és természetesen ledobok a súlyomból is :D. Amúgy lehet, hogy inkább egy új biciklit veszek, és nem cserélegetek rajta villát, csak tárcsafékeket kap.

Elküldve: 2011.09.04. 16:20 veszigeri 

  • veszigeri avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 216

@ehuti: ha a villát kicserélnéd, egy komolyabb típusra, az segítene a helyzeten, de tartsd figyelmedbe, hogy ezt nem arra találták ki, és ahogy írtad nem 20 kg vagy, tehát alég nagyokat fog kapni a bringa

Elküldve: 2011.08.31. 22:13 ehuti 

  • ehuti avatar
  • sima XC-s
  • Szeged és környékének bicajosai csapat
  • Szeged és környékének bicajosai csapat
  • hozzászólások: 6

@veszigeri: Köszönöm a választ! :) Egyenlőre nem szeretnék vele nagyokat repülni, csak kisebbeket. És amúgy hogy gondolod, ha kérdezhetem, hogy ha kicserélném az első villát, akkor bírná az ugratásokat, vagy maga a váz nem alkalmas rá? ehuti

Elküldve: 2011.08.29. 14:32 veszigeri 

  • veszigeri avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 216

hát szerintem ha tényleg nem akarsz durvulni vele, meg méteres ugrásokra rámenni, akkor bírni fogja. Nem arra találták ki, de egy valamire való (nem Tesco-s) montinak bírnia kell kisebb ugrásokat, de 50-60 cm-nél magasabbra ne nagyon repülj vele.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!