Gepida Alboin 200 CRS mivel jobb a 2011-es a 2010-esnél?

Linkelt termék: Gepida Alboin 200 CRS
1-7 (7 válasz)

Elküldve: 2011.05.26. 14:32 Csabulator 

  • Csabulator avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 6
Témaindító kérdés:

Szervusztok!

Szeretnék venni egy ilyen kerékpárt, nagyon megtetszett a megjelenése.

Túrázgatásra, és munkába járásra használnám, elsősorban aszfalton, de terepen (kijárt földút) is szeretném használni. Nekem elsősorban a sebességre lenne igényem, viszont szeretnék egy olyan kompromisszumot kötni, hogy terepre is ki lehessen vele menni. Ennek a kerékpárnak gondolom elég széles ahhoz a gumija, hogy ezt probléma nélkül megoldhassam. Továbbá: A 2010-es modellt most 55e Ft-ért meg lehet venni, míg a 2011-es modell 80e Ft-ot kóstál. Utóbbi nekem már eléggé drága, viszont kíváncsi lennék, hogy mennyivel többet kapok azért a pénzért és esetleg megéri-e inkább belefeccölni azt a plusz pénzmagot, minthogy egy gagyi biciklit vegyek!

Magasságom: kb. 176 cm Súly: kb. 75 kg

Elküldve: 2012.03.25. 13:33 nbence 

  • nbence avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Merida Bike csapat
  • Merida Bike csapat
  • hozzászólások: 19

@42rob: HI! Ha lehet, inkább várj, és vegyél egy integrált tengelyest, az Octalink nem rossz, de nem az igazi! (kikotyogósodik, és minden utánhúzással csak rosszabb lesz)

Elküldve: 2012.03.24. 12:16 42rob 

  • 42rob avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 4

@nbence: Köszönöm válaszodat. Csak a csere nekem mostanság lesz aktuális egy shimano octalink monoblokkra és nem tudom hogy a 68-as vagy a 73-as passzol bele

Elküldve: 2012.03.24. 11:09 nbence 

  • nbence avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Merida Bike csapat
  • Merida Bike csapat
  • hozzászólások: 19

@42rob: HI!

A Kinex Bleps hamar elkezd kattogni, gyenge, nem a Gepida, hanem a másik gyártó hibája, nekem 300 CRS volt, abban is ez ment tönkre leghamarabb, kb 1500 km alatt (6-7 hónap). Bike+, vagy Truvativ van olcsóért, de addig szerintem nem érdemes cserélni, amíg megy, és nem kattog. Lesz most mire költened úgy is! Ha majd rossz lesz, akkor cseréld, most csak élvezd a km-eket! Fékkel vigyázz, a gyári pofák nem a legjobbak, a fékeket sokat kell állítgatni, (véleményeim között bővebben kifejtve), ahogy a kolléga mondta, nem alkalmas a hegyről lefele való száguldozásra! Ahhoz komolyabb fék kell (nem beszélve a többi alkatrészről)! Általános felhasználásra ár/érték arányban kiváló! Jó bringázást!

Elküldve: 2012.03.24. 10:44 42rob 

  • 42rob avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 4

Sziasztok!

Nem tudja valaki a bringa csapágyház méretét? Cserélném a a monoblokkot és a Kinex Bleps nekem nem mond túl sokat

Elküldve: 2011.05.26. 14:57 Csabulator 

  • Csabulator avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 6

@hefi: Köszönöm szépen a gyors választ! Úgy látszik te a gondolataimban olvasol a plusz pénzzel kapcsolatban. :D A 30-as tempót ezzel a bringával gondolom azért lehet tartani, ha kondiban van az ember. Az igazat megvallva újrakezdő lennék a témában, de elhivatott vagyok. :)

Elküldve: 2011.05.26. 14:45 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Csabulator: szinte semmivel nem szokott jobb lenni a 2011-es, mint a 2010-es, szóval nyugodtan veheted azt is! A plusz pénz így is kell majd fejvédőre, lámpára, csengőre :)

Amúgy, lejtőn lefelé nem lehet vele annyira száguldozni, amúgy könnyebb terepen simán elmegy.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!