Gepida Alboin 300 CRS vs Csepel Rapid 3*

1-2 (2 válasz)

Elküldve: 2013.07.18. 16:00 maraid 

  • maraid avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 1
Témaindító kérdés:

YHello! Kerékpárvásárlás előtt állok talán egy héttel, de lehet, hogy kevesebbel. Érdeklődtem több helyen, hogy nekem mi lenne a megfelelő választás, de konkrét döntésre nem tudtam jutni. A címben említett két bicikli van jelenleg az első két helyen közöttük szeretnék dönteni. Mindkettő 100k körül mozog. Amire szükségem van, az egy olyan vas amivel az alföldi város utcáit könnyedén tudom járni, tehát nagy magasságkülönbségek nincsenek. Gondoltam még arra is, hogy jó lenne, ha esetleg egy túrához is fel tudnám szerelni, például csomagtartóval, de idő híján nem sok esélyt látok arra, hogy mostanában nagyon kirándulásokat tennék vele. Tehát arra lennék kíváncsi, hogy a kettő közül melyiket ajánljátok, esetleg egy harmadik is szóba jöhet, hasonló árkategóriában. Érdemes lehet tudni, hogy 192 centi magas 80 kilós férfi vagyok. Köszönöm előre is a válaszokat :)

Elküldve: 2013.07.18. 19:11 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

A kérdés mindig az, mit mennyiért kapsz meg, magyarul mekkora akcióban.

Még nyár van 20%os engedmény felett nem nagyon van esély ebben az árkategóriában. Ez versenyképes az Albion árához képest, és szerintem jobb is. Talán elég nagy, papíron még nagyobb kellene, de elég ritkán látok bármiből 22-23-as méretet. Rá kellene ülni, geofüggő a dolog.

http://www.biciklicentrum.hu/giant-roam-2-ferfi-kerekpar.html

2013-as Kellysekre is van már 20 % Tuttibringánál. Bár azok nekem drágák lettek tavalyhoz képest is.

Vagy még volt 2012-es Focus Lost Lagoon CS 2.0 119-ért, az is jó vétel lenne, ha kapsz méretet. Hirtelen ennyi. Ja, és ennyivel áldoznék többet, ez a 10-15 ezer meghálálja tartósságban.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!