Gepida hosszú ujjú kesztyű

Linkelt termék: Gepida hosszú ujjú
1-7 (7 válasz)

Elküldve: 2021.02.04. 19:25 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98
Témaindító kérdés:

Sziasztok

Eddig nem használtam kesztyűt. Különösebb gondom nem volt. Onnan jött az ötlet , hogy a Gepida küldött emailt akciós portékáiról .

https://gepida.hu/hu/webshop/kiegeszito/ge030908-07s-gepida-mtb-kerekparos-kesztyu

Főleg jó út burkolaton tekergetek. Nem gyorsan inkább kirándulásnak nevezném . Kényelem és komfort a lényeg. Még mindig ugyan az a bringám Gepida 500-as.

Tényleg jó melegben is ? Ár értékarány jó ,megéri e ? Vagy inkább rövid ujjút, de melyiket éri meg ? Vagy továbbra is kesztyű nélkül bicajozak :) ?

Elküldve: 2021.02.06. 09:59 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98

@Katona11: Köszi a tanácsot. Kaja aztán indulok próbálgatni :)

Elküldve: 2021.02.06. 07:18 Katona11 

  • Katona11 avatar
  • hozzászólások: 3

@Procolus: Ez is, mint minden, egyén függő. Én pl a rövidújjú kesztyűket egyszerűen nem bírom elviselni, állandóan zavar és idegesít. Viszont a téli kesztyűmben elvagyok.

Az biztos, hogy szabása és varrása a legfontosabb. Ha bárhol kicsit is kényelmetlen, ne vedd meg. Ez nem fog betörni, nem fogod megszokni.

Elküldve: 2021.02.05. 22:54 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98

Köszi szépen az infókat. Megfogadom a tanácsotokat lemondok a hosszú ujjúról mert inkább melegben tekergetek. Felpróbálok egy olcsó rövid ujjút a decathlonba az intersparba , Aldiba aztán kiderül :)

Elküldve: 2021.02.05. 12:52 WAUZZZJ 

  • WAUZZZJ avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 49

Esésnél minden pénzt megér a kesztyű :) Hosszú úton is sokat segít, hogy nem fárad annyira a tenyered. Télire tök jó a decathlonos olcsó fekete. Nyárra nekem egy 690Ft-os intersparos leakciózott kesztyűm van már vagy 5. éve. Nemsokára szétmállik az anyaga, de azóta sem találtam kényelmesebbet. Bosszantó tud leni ha rossz a varrás az ujjak között, vagy ha nem jó a tépőzár, mondjuk az enyémen nincs is, azért szeretem a legjobban.

Ebben is van tudomány, mint mindenben, és csak a próbánál derül ki, hogy jó-e.

Elküldve: 2021.02.05. 10:54 Makky 

  • Makky avatar
  • virsli gumis/oútis
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 765

Ha eddig se hiányzott, akkor fölösleges. :) Nyáron a hosszúnak pedig semmi értelme, főleg nem jó úton. De, ha ki szeretnéd próbálni, akkor rövidet próbálj először és abból is valami olcsót. Aldiban szokott lenni 1200 Ft körül (leginkább tavasszal). Az kipróbálni tökéletes.

Elküldve: 2021.02.05. 00:46 rcs2003 

  • rcs2003 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 890

Megéri kesztyűt használni, mindenképpen. Elsőre azonban nem javasolnám hogy rögtön 6 ezret kicsengess rá, de persze a te dolgod. ha tetszik, rendeld meg :) Nézz szét pl. a Decathlonban, harmadannyiról indulnak a kesztyűk, most épp láttam kifutót is. Nem tudom mennyire vannak mostanában nyitva de még talán fel is próbálhatod ami van készleten.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!