Giant AC 2006 vagy Kona Stinky 2004?

Linkelt termék: Giant AC
1-14 (14 válasz)

Elküldve: 2014.11.01. 15:33 mszilárd 

  • mszilárd avatar
  • DH/Freeride arc
  • DownHill csapat
  • DownHill csapat
  • hozzászólások: 15
Témaindító kérdés:

Szervusztok! érdekelne a vélemáéyetek, hogy melyik váz jobb egy giant AC 2006 vagy egy Kona Stinky 2004? Fr/Dh-ra (hazai körülmények között, 80 kilómmal)

Elküldve: 2014.11.16. 20:15 mszilárd 

  • mszilárd avatar
  • DH/Freeride arc
  • DownHill csapat
  • DownHill csapat
  • hozzászólások: 15

Igen hirdetem, mert másik vázat is ki szeretnék próbálni, mert ez nekem az első Dh/Fr kategóriás bicóm. inkább a lefele veretős kategória vagyok :)) Ja és a sörversenybe benne vagyok én is :D

Elküldve: 2014.11.13. 23:07 Jassu 

  • Jassu avatar
  • DH/Freeride arc
  • DownHill csapat
  • DownHill csapat
  • hozzászólások: 7

@wiktor21: Szia. Nem veszekszem. :) De a stinky-t már árulja én úgy láttam. Szerintem rá jött, hogy mégsem neki való. Végül is, ha jobban bele gondolunk igazán mindenki saját magának fogja tudni eldönteni, hogy neki milyen váz való. Ez olyan dolog, hogy nekem a Duncon tökéletesen be vált. Volt Demo-m is és hiába, hogy az volt az álmom és minden elismerésem a tervezőké, de nekem mégsem volt jó. Nem tudom konkrétan, hogy miért.

Elküldve: 2014.11.13. 18:13 wiktor21 

  • wiktor21 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Budapesti DH és Freeriderek csapat
  • Budapesti DH és Freeriderek csapat
  • hozzászólások: 28

@Jassu: Ne veszekedjetek, rendezzétek le egy sör-virsli versenyen :D @mszilard Ha tekerőaebb bicót akarsz szimplavállassal és egy picit 'endurosítani' akkor a giant, a kona előnyére váljon,bár nem tudom milyen évjáratra gondolsz, ha 1,5-ös fejcsöve van,akkor egy megfelelő fejcsapággyal 3 nyakméretből választhatsz :-) Elterjedtebb,mint az ac és valószínű több hozzá az alkatrész :-) Ha baszatni akarod lefele akkor stinky,ha néha tekerni is akkor ac :-)

Elküldve: 2014.11.12. 23:10 Jassu 

  • Jassu avatar
  • DH/Freeride arc
  • DownHill csapat
  • DownHill csapat
  • hozzászólások: 7

@Prox47: Van még mit tanulnod nekem ez véleményem.

Elküldve: 2014.11.12. 17:39 Prox47 

  • Prox47 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 171

@Jassu: Nagyon jól tudom mi az enduro, de nehogymár azt firtassuk hogy a stinkyk azért törnek mert nem dh/fr bringák, mikor AZOK. Felejtsd már el ezt a marhaságot.

Elküldve: 2014.11.12. 07:12 Jassu 

  • Jassu avatar
  • DH/Freeride arc
  • DownHill csapat
  • DownHill csapat
  • hozzászólások: 7

@Prox47: Erre most olyan kérdésem lenne feléd. Tudod e mi az az enduro? Te tervezed és teszteled a bringákat, hogy tudod mivel számolnak? A másik fele a balesetek nagy része a bringa alkalmatlansága illetve a technikai tudás hiánya miatt történnek.

Elküldve: 2014.11.11. 19:01 Prox47 

  • Prox47 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 171

@Jassu: Ne haragudj de szerintem te eléggé el vagy tévedve ha kiviszel egy stinkyt endurora. Had legyek vulgáris. Leszopod magad ha endurozni akarsz egy stinkyvel. Nem arra való hogy rengeteget tekerjék. Ráadásul nehéz is. Az egy vérbeli dh, de inkább fr gép. Nyilván sok van belőle eltörve, a legtöbbje baleset miatt. A balesetekkel meg nem terveznek a vázak gyártása alatt.

Elküldve: 2014.11.11. 08:28 Jassu 

  • Jassu avatar
  • DH/Freeride arc
  • DownHill csapat
  • DownHill csapat
  • hozzászólások: 7

@Prox47: Igazán az alapot az adja meg, hogy sokan nem tudják használni. Persze lehet látni hibátlant 90kg-os ember alatt, de valószínűleg nem használja agresszíven. Míg a legtöbb ember azt hiszi, hogy hú most van egy össztelós bicóm és mindennek neki vág felelőtlenül. Ön magában a stiny nem rossz bringa csak tudni kell azt, hogy meddig mész el vele. Én személy szerint a stinky-t max endurora ajánlom, DH/FR szóba sem jöhet.

Elküldve: 2014.11.10. 18:45 Prox47 

  • Prox47 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 171

@Jassu: erős túlzás hogy azért hogy a stinky törne mint egy ropi, van alapja, mert sok stinky eltört meg repedt, de ugyanúgy láttam törött stinkyt 60kg-s gyerek alatt, meg hibátlant 90kg-s alatt

Elküldve: 2014.11.10. 18:20 mszilárd 

  • mszilárd avatar
  • DH/Freeride arc
  • DownHill csapat
  • DownHill csapat
  • hozzászólások: 15

Köszönöm, de egy ideig még marad a kona, mert most se anyagilag nem vagyok a toppon, de jövőre szeretnék egy demo 9-est összerakni.

Elküldve: 2014.11.10. 06:03 Jassu 

  • Jassu avatar
  • DH/Freeride arc
  • DownHill csapat
  • DownHill csapat
  • hozzászólások: 7

Szia. Szerintem válasz ezek közül, mert ezek még el is bírják a súlyodat. Mert amit te felsoroltál két vázat azok úgy törnek mint a ropi.

http://bolha.testbike.hu/hirdetes.php?clid=199700

http://bolha.testbike.hu/hirdetes.php?clid=198546

Elküldve: 2014.11.02. 09:58 mszilárd 

  • mszilárd avatar
  • DH/Freeride arc
  • DownHill csapat
  • DownHill csapat
  • hozzászólások: 15

Köszönöm! akkor marad a kona :)

Elküldve: 2014.11.01. 17:17 wiktor21 

  • wiktor21 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Budapesti DH és Freeriderek csapat
  • Budapesti DH és Freeriderek csapat
  • hozzászólások: 28

Az AC tudtommal all mountain váz :-) a Stinky meg freeride :-) Szerintem a kona jobb választás lehet

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!