Giant NRS váz kérdés

Linkelt termék: Giant NRS 2
1-10 (10 válasz)

Elküldve: 2015.01.21. 13:36 colew 

  • colew avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 71
Témaindító kérdés:

Üdv, Lenne ez a hirdetés az oldalon: http://bolha.testbike.hu/hirdetes.php?clid=208806

Azt szeretném kérdezni, hogy ritkábbna minimális ugratásokra, de leginkább XC használatra megfelelő lenne? Megéri megvenni?

Köszi.

Elküldve: 2015.01.21. 19:15 colew 

  • colew avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 71

Hm. Rendben. Szerintem lemondok a vázról, inkább még várok, és gyűjtök egy jobbra. Megnéztem a linkelt Haibike Scream vázat, tetszik, csak nem tudom, milyen kormánycsapágy való bele.

Elküldve: 2015.01.21. 19:05 sanyiiiii 

  • sanyiiiii avatar
  • sima XC-s
  • KELLYS Bicycles Team csapat
  • KELLYS Bicycles Team csapat
  • hozzászólások: 11

Biztos hogy újra festették. Egy azért mert olyan festéssel nem adnak el bringát aminél ennyire látszik a cső egyenetlensége. Másodszor meg azért hogy ha rákeresel google-ban erre a vázra akkor véletlenül se fogsz matt fényezésűt látni. Ha meg valamit átfestenek az biztos hogy nem csak 500km-t ment, ha meg igen akkor csak lejtőztek vele vagy csak el akartak vele rejteni valamit. Amúgy ha valamire raknak láncillavédőt akkor azt biztos hogy nem csak aszfalton használják. Ha megnézed jobban a hegesztéseket (pl.: fejcsőnél) akkor érdekes hogy van ahol le van csiszolva, lehet hogy gyárilag ilyen de ezt kétlem. :)

Elküldve: 2015.01.21. 18:53 Zeno007 

  • Zeno007 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 19

Megnéztem a képeket alaposabban,szerintem nem gyári fényezésű a váz,mintha narancsos lenne a fényezés.Személyesen nézném meg a vázat!

Elküldve: 2015.01.21. 18:34 Zeno007 

  • Zeno007 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 19

Szia!Nekem egy kicsit gyanús,hogy egy 5 éves vázról lefoszlik a matrica.Ráadásul ezeket a vázakat ha jól tudom lakozzák a matrica felhelyezése után.De akkor,hogy foszlik le a matrica?

Elküldve: 2015.01.21. 17:41 meridásgaluska 

  • meridásgaluska avatar
  • sima XC-s
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 381

cirka 5ezerből megvan az utazás. Simán megéri de le is tudod alkudni és úgy fizetsz 35ezret, hogy az utazásod is benne van.

Elküldve: 2015.01.21. 17:21 meridásgaluska 

  • meridásgaluska avatar
  • sima XC-s
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 381

@colew: akkor elég jó állapotban kell lennie. Ha megveszed egy teljes újrazsírozás kell, de a csapágyak akkor elvileg! jók

Elküldve: 2015.01.21. 14:07 colew 

  • colew avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 71

56-57 kiló vagyok. A gond az, hogy zalaegerszegi, én meg pesti vagyok, így megnézni sajnos nem tudom. E-mailban azt a választ kaptam, hogy 3 évig volt kirakatban, utána 2 évig garázsban, kb 500km-t volt használva. Festve pedig nem festve lett, hanem csak a matricák foszlottak le róla. Ezeket az infókat kaptam.

Elküldve: 2015.01.21. 13:58 meridásgaluska 

  • meridásgaluska avatar
  • sima XC-s
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 381

http://bolha.testbike.hu/hirdetes.php?clid=207877&pst=4 http://bolha.testbike.hu/hirdetes.php?clid=208209&pst=4

ezeket is nézd meg, előnyük, hogy újabbak, robusztusabbnak néznek ki, viszont nincs bennük tag. Ha jó össztelóst akarsz akkor azért még gyűjtögess azt ajánlom. 60-70e között meg lehet csípni egész jó vázakat. Nézz szét bikemag aprón is.

Elküldve: 2015.01.21. 13:53 meridásgaluska 

  • meridásgaluska avatar
  • sima XC-s
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 381

Szia? HÁny kilóval használnád a gépet? Amit ránézésből emg lehet mondani Leginkább xc-re való a váz, durvulást nem tolerálja szerintem, középcsapágy sincs olyan magasan meg a szögek miatt is hamar eléri teljesítőképessége határát lefele, egy-egy ugratás belefér szerintem ha pehelysúlyba vagy. Tüzetesen át kell nézni SZEMÉLYESEN!, hogy nincs-e javítva/repedve mert át van festve. Nézd meg, hogy kotyog-e a felfüggesztés, a csapágyak mert lehet cserélni kell majd őket. Inkább úgy számolj, hogy ha megvetted utána csapágyakat kell cserélni, vagyis ajánlott. Tagra is kell majd szánni pénzt valószínűleg. Szóval először döntsd el h ezekre van-e keret, mert ez már össztelós sok mozgó alkatrésszel. Ha jó állapotba van akkor csapágycsere és tag nagygenerál után valszeg sokáig ki fog szolgálni megfelelő használat mellett. Ja és még a méretét is nézd meg jól, nehogy nagy legyen.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!