Giant Trance X 5, vagy milyen össztelóst ajánlatok 90kg alá?

Linkelt termék: Giant Trance X 5
1-9 (9 válasz)

Elküldve: 2012.01.08. 19:41 joker88 

  • joker88 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Debreceniek csapat
  • Debreceniek csapat
  • hozzászólások: 2
Témaindító kérdés:

heello én 175cm magas és 90 kg srác vagyok szeretnék 1 jó össztelós bringát amit főleg a városi hepehupás aszfalton és hétvégén terepen is használnám mit ajánlotok

Elküldve: 2012.01.09. 09:26 Gege 

  • Gege avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 526

@joker88: Akkor szerintem ezzel a Cannondale el nem lősz mellé.

Elküldve: 2012.01.08. 22:21 joker88 

  • joker88 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Debreceniek csapat
  • Debreceniek csapat
  • hozzászólások: 2

@joker88: az igazat megvallva nem ez az első gépem kezdtem egy alap kétkerekűvel majd volt 1 kroos v3-om kisebb nagyobb átalakításokkal majd most szeretnék megint 1 szintet feljebb lépni és vártam az ötleteket és tippeket nem ragaszkodom konkrétan 1 márkához

Elküldve: 2012.01.08. 22:01 Gege 

  • Gege avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 526

@joker88: http://bolha.testbike.hu/hirdetes.php?clid=74627 Szerintem kezdésnek ez tök jó lenne neked. Utána meg ha tényleg elkezdesz komolyabban foglalkozni a témável, lehet első telót hajtást meg mi egymást lecserélni. DE maga a váz az hibátlan, és Cannondale ezzel szerintem mindent elmondtam.

SZVSZ "első" bicónak nem érdemes boltból venni, mert nem tudod h még mi kell neked. Aztán meg csak ku..a sok pénzt kidobsz rá, és cseréled ki rajta majd a dolgokat :S

Sok sikert

Elküldve: 2012.01.08. 21:49 BF2 hungarolada 

  • BF2 hungarolada avatar
  • sima XC-s
  • Kona Team csapat
  • Kona Team csapat
  • hozzászólások: 387

Elküldve: 2012.01.08. 21:22 veszigeri 

  • veszigeri avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 216

@joker88: találtam egy nagyon jó bringát!! http://apro.bikemag.hu/browse/mountain-bike/mtb-kerekpar/merida-ninety-six-xc-fully-es-kiegeszitok-l54249.html# Ha most lenne ennyi pénzem erre egyből lecsapnék!! 1. mert egyedileg összerakott bringa, nincsenek benne olcsó,"bóvli" alkatrészek 2. mert nagyon jó áron adják, és ennyiért max egy hasonló felszereltségű merev montit kapsz

Elküldve: 2012.01.08. 20:21 BF2 hungarolada 

  • BF2 hungarolada avatar
  • sima XC-s
  • Kona Team csapat
  • Kona Team csapat
  • hozzászólások: 387

elírtam picit... Maga a váz szerintem jó. hhh-re vezető aszfalttúton meg se moccant :) Lehet, hogy karácsony után még valami akciót is találsz.

Elküldve: 2012.01.08. 20:14 BF2 hungarolada 

  • BF2 hungarolada avatar
  • sima XC-s
  • Kona Team csapat
  • Kona Team csapat
  • hozzászólások: 387

ha használtan akarsz venni, akkor ne siesd el a döntést.. láttam ilyen giant-et egy srácnál és szerintem elég jó az árához képest! Jópár/olcsóbb nehéz cucc van rajta, szóval fejleszteni nem annyira érné meg mintha hozzácsapsz még valamennyit.

Elküldve: 2012.01.08. 19:54 veszigeri 

  • veszigeri avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 216

350e-ért ne vegyél össztelóst (újonnan)!! Mert ezeknél az alkatrészeken spórolnak, mert ugye itt a Giant Trance X5-nél csak a váz olyan 150e körül van. Egy jó össztelós újonnan 500e körül kezdődik. Ha szinte csak városban használnád, akkor vegyél egy egész jó MTB-ok kb 250e-ért, és vegyél bele egy rugós nyeregcsövet 8e-ért. (hajtáshatékonyság szempontjából nem túl jó választás, de olcsó, és kényelmessé teszi a bringát). De ha tényleg igazi össztelóst akarsz, akkor 350e-ből alig használtan már nagyon jót kapsz. ezt csak most gyorsan találtam, de nem túl rossz vétel: http://bolha.testbike.hu/hirdetes.php?clid=79020 BikeMag Aprón rohadt sok van fönt. Érdemes szétnézni, mert egy 500ezres össztelóst simán megkapsz 380-ért, úgy khogy kb 2-szer ültek rajta és semmi baja. remélem tudtam segíteni!! üdv.:veszigeri

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!