Haro x6 váz vélemény/tapasztalat

1-2 (2 válasz)

Elküldve: 2013.09.17. 16:19 bmxcsaba 

  • bmxcsaba avatar
  • DH/Freeride arc
  • Érdi Dirt csapat
  • Érdi Dirt csapat
  • hozzászólások: 13
Témaindító kérdés:

Sziasztok! Szeretnék egy ösztelós freeride vázat felmerült benne a HARO x6 megosztanátok tapasztalataitokat/véleményeteket ezzel a vázzal kapcsolatban?

Elküldve: 2013.11.06. 18:54 user2543 

  • user2543 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 24

Hello! Nekem volt egy 2006-os évjáratú x6-osom, első össztelósom, X-Fusion Glyde R tag volt benne. Merev váz után fantasztikus érzés volt, nem verte szét a lábam, hátam a bringa, 130/150 mm között állítható. Villa Manitou Sherman, később meg egy Junior-T volt benne, jónak tűntek a szögek mindkettővel. 178 centimhez hülye voltam, hogy S-est vettem, de akkor még nem volt szempont a tekerhetőség :D Kicsit rugalmas a hátulja, vékonyka "támvila", nem túl nagyok a forgáspontnál a csapágyak. Egyforgáspontos, de fékezés miatti felkeményedés sem volt zavaró. Rugóstag volt benne a leggyengébb láncszem, ha úgy volt belőve, hogy rázós lefelén szépen mozogjon, akkor lépten-nyomon véget ért a rugóút egy-egy kisebb letörésen, ugrón, ha utóbbira volt bekeményítve, akkor meg nem mozgott a kisebb cuccokon. Rugóstagot venni bele meg nem érte meg, így egy év használat után eladtam és vettem egy Bighitet, az megint egy másik dimenzió. Visszatérve a Harora, szerintem kategóriájában egy normális taggal jó vétel, olcsóbb és könnyebb, mint a kályhacső hátuljú Bighit Sport, Orange szintén, meg szubjektív véleményem szerint jobb, mint a szintén nagyon tekeredősnek mondott Vega FR. Remélem tudtam segíteni, bár ha jól látom, akkor azóta Stinkyre esett a választás :D

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!