Használ-e valaki praktikeres kerékpárliftet?

1-9 (9 hozzászólás)

Elküldve: 2012.12.10. 19:35 tenkjuh 

  • tenkjuh avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 33
Témaindító hozzászólás:

Sziasztok !

Kérdezném hogy rajtam kívül van más "öngyilkosjelölt" aki befektetett ilyen szerkezetebe?

http://www.praktikerwebshop.hu/termekek/?id=216830

Tőlük kérdezném hogy a "gyárilag" csomagolt kötéllel használja e? mert szerintem ez hulladék :(

Problémáim - hogy mikor húzom fel a bicajt egyszerűen morzsolódik darabokra a kötél -az ülésnél nekem nem akad be a képen látható módon vagy ha igen akkor is csúszik ki

jelengeg nem is a kampóival használom hanem lánc + karabiner megoldással csak nem esik a fejünkre :D

Elküldve: 2013.02.18. 22:41 tenkjuh 

  • tenkjuh avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 33

@ Sheffy :

Nekem sajnos már el is szakadt a gyári kötél :-( a pótlása folyamatban . Árban egyébként valóban nem rossz vétel . Praktikus. A kampót üresjáratban én esernyővel szoktam lehadonászni :-D

Elküldve: 2013.02.18. 07:54 Sheffy 

  • Sheffy avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 114

@tenkjuh: Szia, nekem is ugyan ilyenem van, fel furva a mennyezetre. Én gyári kötelet használom, a bringa kb. 12-15 kg nekem elbirja, én jobban féltem hogy kiszakad a mennyezetből a tartókonzol :D Szerintem jó cucc egyedüli bajom vele az hogyha nincsen rajta a kerékpár akkor csak az egyik kampó jön le magától a másik meg fent marad a levegőben... Szóval szerintem használd nyugodtan a gyári kötéllel. A kampók tényleg rosszak én már csináltattam hozzá rendeset, a szegecseket megfúrod és fel is lehet szerelni. Azért annak örülök hogy nem kerékpárboltban vettem meg 10 ezerért ami tök ugyan ez csak márkás a neve, de ugyan ez a rendszer :D Vicc...

Elküldve: 2012.12.11. 10:40 tenkjuh 

  • tenkjuh avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 33

@johnny336: énis gondolkodtam ilyen falikampón de a lakás össz vissz 27 nm igy ez maradt megoldásnak !

Elküldve: 2012.12.11. 10:33 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@tenkjuh: én is hasonlóan tárolom a vasat, bár az egész évben a helye neki. Gardróbban falra akasztó felfúrva, abba első kerék beakasztva. A bringa tömege a hátsó keréken van, ami a földön áll, az akasztó csak a balanszot tartja. De így is iszonyat helyspórolás...

Elküldve: 2012.12.11. 08:28 tenkjuh 

  • tenkjuh avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 33

@johnny336: igen ez valóban így van . Akkor van fellógatva ha üzemen kívül van . vagy ha banzáj van a nappaliban :D

Elküldve: 2012.12.10. 21:44 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@tenkjuh: nekem ezzel az a bajom, hogy koszos gépről vidáman csöpög mindenfelé a retek. De ötletnek természetesen jó.

Elküldve: 2012.12.10. 19:52 tenkjuh 

  • tenkjuh avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 33

@johnny336 : első gondolatom nekem is ez volt de mivel már fel van fúrva a plafonba plusz a csomagolást is kidobtam így marad a józan paraszti ész és kötélcsere + plusz a az akasztó részt kicserélem .... az ötlet pedig jó mert nagy belmagasságú a lakás viszont hely nincs túlsok....csak a kivitelezésen kell csiszolni

Elküldve: 2012.12.10. 19:45 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@tenkjuh: javaslom, vidd vissza Praktikerbe, miszerint ez fos, és nem úgy működik, ahogy kéne, illetve vegyék vissza, mert őket felakasztani még megfelel a cucc...

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!