Hatcsavaros rendszerű kerékszett átalakítható centerlockosra?

1-8 (8 hozzászólás)

Elküldve: 2021.03.03. 16:54 Tom77 

  • Tom77 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 157
Témaindító hozzászólás:

Hatcsavaros rendszerű kerékszett átalakítható e centerlockosra, s ha igen mi kell hozzá pontosan, és hol beszerezhető? Kép és elérhetőség a válaszban, nagy köszönet elpre is!

Elküldve: 2021.03.04. 16:07 Tom77 

  • Tom77 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 157

A másikban van, sajnos kétszer lett megnyitva ugyanaz a téma véletlenül, valszeg én szúrtam el..

Elküldve: 2021.03.04. 16:05 rcs2003 

  • rcs2003 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 890

Hova lett a beszélgetés???

Elküldve: 2021.03.04. 16:04 Tom77 

  • Tom77 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 157

@david98: Köszi a választ már megírták és elfogadtam a dolgot, ha meg is veszem majd valamikor akkor majd olyan tárcsát válaztok hozzá..

Elküldve: 2021.03.04. 15:14 david98 

  • david98 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 1

@Tom77: Nem, mert a centerlock átmérője kisebb mint a 6 csavaros lyukköre. Fordítva viszont igen. Centerlockos agyra fel lehet tenni hatcsavaros tárcsát megfelelő átalakítóval. sőtt sok féktárcsát úgy árulnak hogy hatcsavaros tárcsa van rászegecselve egy centerlockos agyrészre. Az átalakító ugyan ez csak szegecs helyett menettel.

Elküldve: 2021.03.04. 13:39 Tom77 

  • Tom77 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 157

Kerékpározni maszk nélkül belföldön még lehet, legalábbis a mai bejelentés után azt még engedik, de szerintem azt sem sokáig, mert aki nem fut vagy bringázik a szabadban hanem mondjuk sétál, azoknak kint a szabadban is kötelező lesz hordani a szájkosarat, ezt pedig sokan nem akarják. Ez az intézkedés plusz a szezonkezdet szépen megnöveli majd a bringások számát, idővel pedig erre is egész biztos kitalálnak valamit, erre fogadnék ma, kiírás nélkül is és nem kis összegben, van ahonnan nincs már hátrább, szerintem apránként ha lassan is, de egyre többen ébrednek majd rá erre, hogy azután mi lesz, arra már én sem fogadnék..

Elküldve: 2021.03.04. 13:32 Tom77 

  • Tom77 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 157

Többször is lehúzta sajnos nem vágom miért, nem sűrűn nyitogatok itt témát, sajna lehet egy darabig mást sem, mindent elkövetnek egyesek, ugyanis hogy se pénzed se szabadságod, se szabad döntési helyzeted ne legyen, pont egy éve írtam azt, hogy túl leszünk hamarosan ezen is, de úgy látszik feljebb klapcsoltak, a rendszer nem szeret félmunkát végezni, amit nem vágtak mostanra még haza, azt majd ezután..

Nem lesz kerékszett akkor még egy darabig, megvehetném ugyan, de jobbnak látom most egy időre minden pénzt elrakosgatni, szerencsére nekem ez ma a legnagyobb bajom, és milyen jó ez eddig, de mint mondtam mindenki sorra kerül hamarosan, már dolgoznak rajta..

Elküldve: 2021.03.04. 13:18 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1009

-

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!