Hogyan kell szimmeringet cserélni Marzocchi Drop Offban?

Linkelt termék: Marzocchi Drop Off 3 (OEM)
1-7 (7 válasz)

Elküldve: 2011.02.23. 15:34 Sakab 

  • Sakab avatar
  • hétvégi/jóidős bringás
  • hozzászólások: 16
Témaindító kérdés:

Sziasztok lenne egy Drop off telom ami festés céljából szét lett szedve viszont a szimeringeket én hülye bennehagytam sajnos és a festő meg nem takarta le és lefújta. Na már most ugye oldalanként 2-2 szimering van van egy bentebb meg kintebb. Itt Szolnokon elvittem 2 nagyobb szervízbe mindenhonnan elhajtottak h felejtsem el be se tudják szerelni illetve nincs hozzá megfelelő fogójuk. Mondták h talán pesten 1 2 helyen foglalkoznak vele.De e miatt ha lehetne nem nagyon vinném fel pestre. Nincs vmi 5letetek hogy honnan tudnék ilyen szimeringeket beszerezni illetve hogy tudnám én ezeket kicserélni? Előre is köszi a segítséget...

Elküldve: 2011.03.08. 21:39 Sakab 

  • Sakab avatar
  • hétvégi/jóidős bringás
  • hozzászólások: 16

Megoldódott :)

Elküldve: 2011.03.08. 19:03 Sakab 

  • Sakab avatar
  • hétvégi/jóidős bringás
  • hozzászólások: 16

Sziaztok ismét köszi a tippeket majöttek meg a szimeringek...sikerült betenni szépen vettem új olajat is minden viszont az összerakásba elakadtam ebbe kérném most segítségetek. Szóval szimeringek be villák 1másba dugva na most ami legalul kijön csavar arra rátudom kapatni az anyát de meghúzni normálisan nemtudom mert ugye az egy kis csődarab ami forog a telóba, ezaz a kis cső amin van 2-2 nyilás amin az olaj ida oda megy legalábbis szerintem.Túloldalról ha lenne egy 40 cmer hosszú lapoos fejú csavarhúzom aminek a feje kb 4cm széles akkor rá tudnék tartani de ennek hiányába nem nagyon megy...jó sorrendbe rakom én ezt össze vagy valamit el rontottam? Meg még 1 kérdés van a rugó meg az a kis aluminium cső na most az bal villaszárba megy elősször a cső és rá a rugó és arra már tekerhetem a szelepes anyát ez ígyjó? Egy Drop off 3 ról lenne szó. Előre is köszi a segítséget.

Elküldve: 2011.02.26. 12:35 BF2 hungarolada 

  • BF2 hungarolada avatar
  • sima XC-s
  • Kona Team csapat
  • Kona Team csapat
  • hozzászólások: 387

Elküldve: 2011.02.26. 12:34 BF2 hungarolada 

  • BF2 hungarolada avatar
  • sima XC-s
  • Kona Team csapat
  • Kona Team csapat
  • hozzászólások: 387

be lehet... valaki mondta hogy csőkulcsal is lehet de láttam olyat aki kézzel nyomogatta be szóval lehet hogy nem is kell olyan pontosan? nem tom ... :D

amúgy egy nem levegős 888 rcv-nél láttam, hogy telózsírozzák a szimmeringeket, csak nem vágom miért mivel nyiltfürdős és ott nem is kéne....

Elküldve: 2011.02.24. 12:11 Sakab 

  • Sakab avatar
  • hétvégi/jóidős bringás
  • hozzászólások: 16

Sikerült kivennem... A Malinak irtam 16ért csinálnák meg...Házilag akkor nem lehet betenni a szimeringet? :S

Elküldve: 2011.02.24. 11:47 BF2 hungarolada 

  • BF2 hungarolada avatar
  • sima XC-s
  • Kona Team csapat
  • Kona Team csapat
  • hozzászólások: 387

pesten az xfactorban, csak tudnak segíteni, vagy inkább a mali-t kérdezd meg... én úgy tudom, hogy kivenni otthon is ki lehet, de berakáshoz speckó szerszám kell hogy ne legyen ferde...

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!