Hol kapok Sram nyomott mintás szivacs markolatot?

Linkelt termék: Sram nyomott mintás
1-13 (13 válasz)

Elküldve: 2013.03.18. 15:56 iDrew 

  • iDrew avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 105
Témaindító kérdés:

Ha valaki lát ilyet bringa boltban, szóljon már nekem, mert sehol nem találok ilyet, illetve sehol nincs raktáron! A Bikepro bolt kivételével minden érdekel. :D

Ja, piros bilincses legyen, fekete szivaccsal. Yo!

Köszik!

Elküldve: 2013.03.23. 01:06 iDrew 

  • iDrew avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 105

@Blackheart: Igen. :) Ők jövő hétre ígérték, hogy hoznak a nagykerből. Meglátjuk mi lesz ebből... :D

Elküldve: 2013.03.19. 11:30 Bandesz 

  • Bandesz avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 26

Elküldve: 2013.03.19. 10:31 iDrew 

  • iDrew avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 105

@johnny336: Köszi, lehet megpróbálom! :)

Elküldve: 2013.03.19. 10:21 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@iDrew: de témához visszatérve: Soulrider-t próbáld meg, Budán a Kacsa utcában. Fiatal, jófej srác, ha nincs is neki, bejárkál nagykerekbe hetente, körbe tud nézni neked. Nekem is hozott már dolgokat, felhívott a nagykerből, és sorolta, hogy mik vannak előtte.

Elküldve: 2013.03.19. 10:18 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@iDrew: WTB Technical Trail markolatom tökéletesen érzi magát még mindig. Ugyanígy a full alap Spyral is. Mondjuk most egy bilincses szivacsos XLC van, de azon nagyon vékony a szivacsréteg, a vastagságot a belső műanyag adja.

Haverom is leadott rendelést nekik a minap, kicsit faszkodtak, mikor mi érkezne be, aztán másnap már írtak neki, hogy mégse, átírnák a megrendelését másik cuccokra, de azok is hetek múlva érkeznek, talán. Szóval lemondta a rákba az egészet. Majd visszaírtak neki, hogy akkor jó lesz-e rendelésnek az alternatíva, amit adtak...mintha nem tudnának egymásról, hogy ki-kivel-mit beszélt.

Elküldve: 2013.03.19. 09:43 iDrew 

  • iDrew avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 105

@johnny336: nekem volt WTB, ACOR gumis markolatom, és hát mindkettő elkopott 1-1 év alatt. Aztán vettem egy kicsit drágább, minőségibb markolatot (Bikefun LockOn foam grip), és az még 1 év után is olyan, mintha most bontottam volna ki a dobozából. Persze vannak a gagyi szivacsok, de azokat szerintem tapintásra is egyből ki lehet szűrni. Ebike-on konkrétan annyit írnak, hogy nincs raktáron, de rendelést felvesznek. Időpont nincs. Ez a "rendelést felvesznek" basz fel a legjobban. :D Felvenni bárki tud, azt teljesíteni a kihívás.

Elküldve: 2013.03.19. 09:29 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@iDrew: ami egyszerűbb szivacsokkal találkoztam, azok mind deformálódtak, a gumik nem. ebike március 24-et ír legközelebbi beérkezésnek, ebből hogy csináltak neked május 1-et?! (már leszoktam ebike-ról, pontosan az ilyenek miatt...össze-vissza mondanak dolgokat)

Elküldve: 2013.03.18. 17:13 iDrew 

  • iDrew avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 105

@veszigeri: ridebike.hu-nak írtam, az szerintem kb. majdnem egy és ugyanazon raktárral van ellátva mint az ebike.hu. Ott először 3-5nap volt kiírva, hogy annyi idő alatt berendelik a gyártótól (vagy nem tudom honnan...), és ebből lett az, hogy csak május 1-én érkezne meg. Ja, zsír lenne amúgy ez a markolat nagyon, mert egy bilincses, és hát - tapasztalataim szerint - tartósabb a szivacs a foszladozó, málló gumi markolatnál. Van még a Crank Brothers cobalt is, de az szerintem a bilincsek miatt kényelmetlen. Vagy hülye vagyok... :D

Elküldve: 2013.03.18. 17:04 veszigeri 

  • veszigeri avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 216

@iDrew: Ebike-osok mindenképpen szereznek, vagy csak ha írok nekik? Mert engem is érdekelne, ha már így mondod, hogy létezi ilyen:) Fekete szivacs, piros gyűrűvel nagyon bejönne :)

Elküldve: 2013.03.18. 16:49 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@iDrew: megvárni mindenképpen olcsóbb lenne. Külföldről a legolcsóbban a brit Ebayről járnál, de nem látok. A brit amazonon van, de az még így is húzós. Olyan lehetőséged van, hogy kinézni amazonon a megbízható eladóhelyet, konkrétan boltot, és emailben lezsírozni a Royal Air Mail small packetet, az már ha jól tudom, egyáltalán nem vészes, olyan 3 font.

Elküldve: 2013.03.18. 16:22 iDrew 

  • iDrew avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 105

@johnny336: Jaja, ebike-ot/ridebike-t néztem, sőt beszéltem is már velük. Ők azt mondták május 1.-re tudnak szerezni. Mondom köszi... :D Ebay is jó lenne, ha nem lenne drágább a szállítás mint maga a markolat. :D Találtam olyat is, ahol 9e a szállítás, és 17$ a markolat. :D Viccességes.

Elküldve: 2013.03.18. 16:11 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

Netes rendelősdi is játszik?

http://www.amazon.com/Sram-Contour-Locking-Mountain-Bicycle/dp/B007N9MY0A/ref=pd_sim_sg_4

Az ebike-os piros kosarasat gondolom láttad.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!