Hol lehet ipari csapágyas 28lyukas agyat kapni?

1-12 (12 hozzászólás)

Elküldve: 2013.02.14. 19:45 pdenes 

  • pdenes avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 105
Témaindító hozzászólás:

Sziasztok!

Montimhoz szeretnék agyat (pontosabban agyszettet) venni, a paraméterek amelyeknek fixen meg kell felelnie: legyen ipari csapágyas, 28 furatos, és tárcsafékes (centerlock előnyben, de az sem baj, ha 6 csavaros)

Amennyire én észrevettem elég ritka a 28 furatos agy, ezért is kérem a segítségeteket, és persze azért, hogy a lehető legjobbat válasszam.

Az eddigi legesélyesebb ez a Novatec szett: http://www.ebay.com/itm/280986385566?_trksid=p5197.c0.m619

De nem szeretném elkapkodni a dolgot, ezért várom tőletek az ötleteket, tanácsokat, hol és milyen agyszetteket lehet még ilyen paraméterekkel kapni, stb.

Köszönöm :)

Elküldve: 2013.02.28. 09:48 pdenes 

  • pdenes avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 105

@Makky: Tudom, néztem DT agyakat, de nekem az már megfizethetetlen kategória..a 30ezres novatec is elég nagy érvágás, de arra még azt mondom, hogy legyen. Fölé viszont már nem szeretnék menni.

Elküldve: 2013.02.28. 09:47 pdenes 

  • pdenes avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 105

@Mr.Cannondale: És itt a hátsója: http://www.speed-way.hu/index.php?action=termek&offset=0&id=3073&fokatID=232&katID=234

Csak igazából ez árban ugyanott van mint az ebayes, viszont ez szerintem egy korábbi modell a festését elnézve

Elküldve: 2013.02.28. 09:45 Makky 

  • Makky avatar
  • virsli gumis/oútis
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 797

@pdenes: Ha komolyat akarsz, akkor DT. Nem egy ár kategória a Novatec-el és társaival, de sokkal jobb is. Akár használtan is érdemes keresni. Még a 350-esből is van 28-as.

Elküldve: 2013.02.28. 09:45 pdenes 

  • pdenes avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 105

@pdenes: Sőt most látom, nem jól néztem az árakat.. 235€ a pár postával, tehát kb. 70ezer ft..még jó, hogy odaveri a Novatecet, ennyiért el is várom :)

Elküldve: 2013.02.28. 09:45 Mr.Cannondale 

  • Mr.Cannondale avatar
  • sima XC-s
  • Cannondale-esek csapat
  • Cannondale-esek csapat
  • hozzászólások: 86

Elküldve: 2013.02.28. 09:27 pdenes 

  • pdenes avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 105

@aranypor: Hmm..ezzel most bogarat ültettél a fülembe. Csak ez megint egy 10-essel drágább :S

Elküldve: 2013.02.28. 00:43 aranypor 

  • aranypor avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 1

Elküldve: 2013.02.27. 22:09 pdenes 

  • pdenes avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 105

Köszönöm a válaszokat!

Igazából azóta is túrtam az ebayt, meg úgy általánosságban az internetet, és, hogy őszinte legyek az általam linkelten kívül semmilyen alternatívát nem találtam, amelyik a leírtak közül a novatec agyszettjén kívül mindennek megfelel. Szóval azt hiszem be fogom kockáztatni azt a szettet, bár nem olcsó, de ez van..

Elküldve: 2013.02.14. 20:16 dr.anonimus 

  • dr.anonimus avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 683

Egyébként én ezzel szemezgettem egy darabig: http://www.ebay.com/itm/Rotaz-Revolution-Disc-Hubs-Black-381g-28H-Titanium-QR-/260969180270?pt=Cycling_Parts_Accessories&hash=item3cc2f9ac6e Nagyjából az American Classic agyai is ilyen mechanikával rendelkeznek

Elküldve: 2013.02.14. 20:13 dr.anonimus 

  • dr.anonimus avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 683

Novatec gyári csapágyai, egy BMX agyban (Rebel első) nekem 1év után elhaláloztak, igaz a csapágy műanyag porvédőjén kívül semmi nem fogta vissza a dzsuvát. Csapágycsere megvolt, négyezrem bánta, de nem kínai csapágyakat vettem haccáz forintért. Azóta jól elvan(másik 1 év). Lényeg: Nem fullos japán forgókkal szerelik őket. Érdemes később a drágább csapikat belevenni csapágyboltban.

Elküldve: 2013.02.14. 20:03 iDrew 

  • iDrew avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 105

Novatec lenni nagyon jó! Ocsó! Nekem lenni háccsó csipős! Ja, nem! Úgy érteni: átütős! Sisak nem kő? Az is ocsó! Menőn lehet benne bisziklizni!

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!