Hol lehet venni Btwin Rockrider 520 C1-hez első agyat?

Linkelt termék: Btwin Rockrider 520
1-12 (12 válasz)

Elküldve: 2019.06.11. 14:39 Lovi 

  • Lovi avatar
  • hozzászólások: 1
Témaindító kérdés:

Sziasztok, 2016-ban vásárolt Btwin Rockrider 520 C1 kerékpárhoz keresek első agyat, szerintetek van rá esély, hogy kapok valahol? A Dechatlon azt mondja cseréljek kereket. :(

Elküldve: 2019.06.13. 20:11 wolfzoli78 

  • wolfzoli78 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 14

@balmesz001: Teljesen igazad van! Nem is tudok és nem is akarok ezzel vitatkozni!

Elküldve: 2019.06.13. 20:09 wolfzoli78 

  • wolfzoli78 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 14

@rcs2003: Nem baj.... vannak pár ezren akik igen nyugodj meg. Még a nagy pestről is hoznak hozzám töbmillás gépet, szóval megvagyok a malid nélkül köszi.

Elküldve: 2019.06.13. 09:00 balmesz001 

  • balmesz001 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 139

@wolfzoli78: Szerintem sokunknak van rossz tapasztalata a kisvállalkozásokkal, ezt nem hoznám fel érvnek, persze tudom, hogy van kivétel. Mondjuk én profitáltam belőle: elegem lett ezért megvettem minden szerszámot és megtanultam mindent, amire szükségem van a bringáim javításához, engem azóta szerviz nem látott. És semmi más nem vezérelt, csak az, hogy sokszor felbosszantottak hanyag munkával vagy hosszú javítási idővel. Én is a kisvállalkozások támogatásának a híve vagyok, de Magyarországon ők maguk sokat tesznek azért hogy az ember elkerülje őket, legyen szó akármilyen szakmáról, másfelöl a magyar átlagkereset is közrejátszik abban, hogy a többség egy Decathlon-szerű helyen köt ki. Szóval erről nem csak a vásárló tehet. (kerékcserénél meg mindegy is honnan van)

Ha olyan színvonalú lenne a kisvállalkozások szolgáltatása mint a hanyatló nyugaton, jobban is pörögne a biznisz és ezen nem segít hogy van pár kiemelkedő szolgáltató. Ahol én lakok még élelmiszert is ciki multinál venni, nemhogy bringát, de más is a vállalkozók hozzáállása az ügyfelekhez.

Elküldve: 2019.06.13. 07:57 rcs2003 

  • rcs2003 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 878

Na egy biztos, nálad biztos nem szereltetnék ha ennyire beképzelt és lekezelő vagy mint ez a pár hozzászólásod.

Elküldve: 2019.06.13. 07:19 wolfzoli78 

  • wolfzoli78 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 14

@rcs2003: Okos... idézlek: Nem véletlenül mondták hogy inkább cserélj kereket. :) Erre vonatkozott, ha sikerül értelmezni.

Elküldve: 2019.06.13. 04:45 rcs2003 

  • rcs2003 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 878

Mármint 10 perc alatt kicserélsz egy agyat egy kerékben és még pénzt sem kérsz érte? :D 26 éve? Fényevő vagy?

Elküldve: 2019.06.12. 22:10 wolfzoli78 

  • wolfzoli78 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 14

@rcs2003: Akkor egyed a habot meg a mesédet. Nálunk a boltban ez így zajlik. Sőt súgok....naaagyon sok helyen ez így zajlik, arról nem beszélve hogy szervíz sorrendben mi évez elsőbbséget. én nem kell kardoskodni, 26 éve ebben dolgozom.. több helyen is ez a bevett.

Elküldve: 2019.06.12. 19:58 rcs2003 

  • rcs2003 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 878

Roppant valószínű :D Kb. mint a mese habbal.

Elküldve: 2019.06.12. 19:47 wolfzoli78 

  • wolfzoli78 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 14

Ezért kell venni a dekatlonban biciklit, hogy ilyen szakszerű javításban és tanácsadásban legyen részed. Míg ezt megveszed egy MAGYAR kisvállalkozó boltjában aki a mindennapi megélhetésért küzd és a segged kinyalja, addig nála egy ilyen javítás úgy zajlik hogy várjál 10 percet és kész, és még lehet munkadíjat sem számol fel.

Elküldve: 2019.06.11. 18:56 rcs2003 

  • rcs2003 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 878

Helló! Tudni kellene milyen tipussal szerelték gyáriéag az első kereket, és vagy pont arra rákeresni, vagy ugyanolyan lyukkörú, másféle agyat felkutatni. Egy biztos: mindenképpen újra kell fűzni a kereket és ezt általában új küllőkkel érdemes megtenni. Kb ott lennél a végére a vásárlással-munkadíjjal együtt mintha vettél volna egy tök új első kereket. Nem véletlenül mondták hogy inkább cserélj kereket. :)

Elküldve: 2019.06.11. 18:36 szaboz 

  • szaboz avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 9

Szia! Ez máshol is így van, nem egyedi eset.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!